18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
W tym przypadku napinka pewnie wyszła poza internet i zwykły trolling werbalny. Enjoy...


Cytat:

Ciągnęła ją za włosy, szturchała, kopała i biła pięściami po twarzy. 13-letnia Kayleigh z miasta Tielt w Belgii padła ofiarą swojej koleżanki ze szkoły. Nagranie, na którym widać, jak dziewczynka jest prześladowana zostało opublikowane na portalu YouTube. Policja już wszczęła śledztwo, a dyrektor szkoły zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji wobec prześladowczyni.

Wszystko wydarzyło się we wtorek. Kayleigh czekała na dworcu na autobus. Wraz z nią grupa uczniów z jej szkoły. W pewnym momencie do Kayleigh podeszli rówieśnicy. Jedna z dziewczyn zaczęła ją zaczepiać, a potem bić.

Wszystko zostało nagrane na telefonie przez innego z uczniów. Na czterominutowym filmie widać, że 13-latka jest ciągnięta za włosy, kilkakrotnie policzkowana, kopana, szturchana, a pod koniec jej prześladowczyni bije ją pięściami po twarzy.

"Jak nisko możesz upaść?"

Nagranie zostało opublikowane na portalu YouTube, ale po kilku dniach zniknęło. Matka Kayleigh zdążyła jednak zrobić kopię i wstawić ją na portalu Facebook m.in. pod hasłem: "Jak nisko możesz upaść. Ostatni dzień w szkole Kayleigh".

W sieci zawrzało. Tysiące osób wyraziły solidarność ze skrzywdzoną dziewczynką i napiętnowały napastniczkę.
Matka Kayleigh złożyła także doniesienie na policję. Zostało już wszczęte śledztwo w tej sprawie. Dyrektor szkoły, do której chodzą nastolatki, zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji i rozważa wydalenie prześladowczyni ze szkoły.

- Kayleigh chce powstrzymać tę przemoc. Mamy nadzieję, że podobne zachowania już nikogo nie będą dotyczyć. (...) Wsparcie, jakie jest nam okazywane, wiele dla nas znaczy, ale my chcemy po prostu zatrzymać przemoc - napisała matka na Facebooku. Jej córka cierpi na chorobę o cechach autyzmu.



[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-06-29, 17:25 ]
teraz chyba lepiej
[ Komentarz dodany przez: mcmt: 2012-06-29, chwilę później ]
heh, właśnie hose pomógł mi ten filmik wgrać, ale thx
Zgłoś
Avatar
pawel6 2012-06-30, 17:21
To kurwisko jebane.. mam nadzieje że ją ktoś zgwałci i dobrze wpierdoli, może się czegoś nauczy.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-06-30, 17:37
Normalnie na harda to dajcie...
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-06-30, 17:39
Cytat:

padła ofiarą swojej koleżanki


Ja pierdolę, zawsze kurwa jak o gimbusach coś czytam to widzę "padł ofiarą kolegi z klasy, który wsadził mu kutasa do ucha. Jaki kurwa kolega/koleżanka do chuja pana.
Zgłoś
Avatar
M................f 2012-06-30, 17:41 1
JarekJUHC napisał/a:

dziwi mnie brak reakcji ze strony ludzi , przecież widac ze troszke osob tam jest(nie mysle o otoczeniu tej szmaty) .W takich przypadkach kara cielesna od nieznajomego powinna jej dosięgnać .Np taki kop w pysk jak na jednej wstawce tu ostatnio. Tak dla przykladu, ja z checia bym takiego strzała znikąd sprzedał



Popieram w 100%, ale żyjemy w czasach, gdzie prawo jest egzekwowane kropka w kropkę jak napisano 100 lat temu niezależnie od sytuacji. Jebniesz jej (mimo, że ona zaczęła jako pierwsza okładać inną osobę) to psiarnia nasra Ci w papiery za pobicie. Zadzwonisz po psy, że stary zwyrol tłucze żonę, on dostanie pouczenie, żona kolejny wpierdol, a Tobie chujek z kolegami menelami auto porysuje. Dlatego każdy dba o swoją dupę.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-06-30, 18:14
@JarekJUHC - dokładnie. Sam fakt że ktoś tam ją poniża jest najmniej istotny, w moim mniemaniu, bo takich sytuacji się nie uniknie. Najbardziej rozpierdala brak reakcji kogokolwiek z otoczenia. Ludzie sobie chodzą, przechodzą obok, nawet ktoś bezpośrednio przez tą grupkę przeszedł i zero reakcji.

I co, za kilka lat na ulicy będą się mordować, i nikt nie będzie reagować? Ja pierdole, co za społeczeństwo się robi.. Większość, to zwykłe pierdolone bydło, które nadaje się jedynie do utylizacji

BTW jakbym osobiście taką sytuacje zobaczył, to wpierdol dostałby każdy tam obecny
Zgłoś
Avatar
ferro 2012-06-30, 18:37
Nabs napisał/a:



BTW jakbym osobiście taką sytuacje zobaczył, to wpierdol dostałby każdy tam obecny



zesrałbyś się
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2012-06-30, 19:24
mcmt napisał/a:

Karą powinien być anal


Gaśnicą !
Zgłoś
Avatar
Shock 2012-06-30, 19:29
pol miliona i wakacje na kanarach dla poszkodowanej.
Zgłoś
Avatar
kosciur2 2012-06-30, 19:44
Chodź że jestem chłopakiem i znajdował się gdzieś obok widząc całą sytuację podszedł bym i tej cwanej kurwie wyjebał w ryja !
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-06-30, 20:00
Całe towarzystwo powinno zostać ukarane za to, że nie zareagowali.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-06-30, 20:13
@ferro - sam byś się zesrał, a w takiej sytuacji już byłem
Zgłoś
Avatar
Hempsmoker 2012-06-30, 21:13
Hahaah!! Na plecach plecak, ale torebka musi być!
Zgłoś
Avatar
radixxx 2012-06-30, 21:44
No co za głupia pizda. Kurwa, chuj że kobieta, chuj, że mnie pozwie, chuj, że nawet za kratki bym poszedł. Wyjebałbym kurwie niezwłocznie, jeśli byłbym świadkiem sytuacji. Jakby się tej "ofiarze" należało za coś to rozumiem (bo przecież miło oglądać bijące sie laski ), ale kurwa dziewczyna z autyzmem, nikomu nic nie zrobiła. Ja pierdole, no zajebałbym tą jebaną blachare.
Zgłoś
Avatar
lupusborealis 2012-06-30, 22:18
skizo te kapcie to chyba balerinki.
Zgłoś
Avatar
Bedzial 2012-07-01, 1:44 1
mcmt napisał/a:

trolling w Belgii trolling werbalny.


Ktos tu chyba uzywa slow, ktorych znaczenia nie zna. Przeczytaj gdzies w internecie najpierw co oznacza ten termin. Czy po prostu uzywasz angielskich slow bezmyslnie dlatego ze fajnie brzmia?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie