18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
W tym przypadku napinka pewnie wyszła poza internet i zwykły trolling werbalny. Enjoy...


Cytat:

Ciągnęła ją za włosy, szturchała, kopała i biła pięściami po twarzy. 13-letnia Kayleigh z miasta Tielt w Belgii padła ofiarą swojej koleżanki ze szkoły. Nagranie, na którym widać, jak dziewczynka jest prześladowana zostało opublikowane na portalu YouTube. Policja już wszczęła śledztwo, a dyrektor szkoły zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji wobec prześladowczyni.

Wszystko wydarzyło się we wtorek. Kayleigh czekała na dworcu na autobus. Wraz z nią grupa uczniów z jej szkoły. W pewnym momencie do Kayleigh podeszli rówieśnicy. Jedna z dziewczyn zaczęła ją zaczepiać, a potem bić.

Wszystko zostało nagrane na telefonie przez innego z uczniów. Na czterominutowym filmie widać, że 13-latka jest ciągnięta za włosy, kilkakrotnie policzkowana, kopana, szturchana, a pod koniec jej prześladowczyni bije ją pięściami po twarzy.

"Jak nisko możesz upaść?"

Nagranie zostało opublikowane na portalu YouTube, ale po kilku dniach zniknęło. Matka Kayleigh zdążyła jednak zrobić kopię i wstawić ją na portalu Facebook m.in. pod hasłem: "Jak nisko możesz upaść. Ostatni dzień w szkole Kayleigh".

W sieci zawrzało. Tysiące osób wyraziły solidarność ze skrzywdzoną dziewczynką i napiętnowały napastniczkę.
Matka Kayleigh złożyła także doniesienie na policję. Zostało już wszczęte śledztwo w tej sprawie. Dyrektor szkoły, do której chodzą nastolatki, zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji i rozważa wydalenie prześladowczyni ze szkoły.

- Kayleigh chce powstrzymać tę przemoc. Mamy nadzieję, że podobne zachowania już nikogo nie będą dotyczyć. (...) Wsparcie, jakie jest nam okazywane, wiele dla nas znaczy, ale my chcemy po prostu zatrzymać przemoc - napisała matka na Facebooku. Jej córka cierpi na chorobę o cechach autyzmu.



[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-06-29, 17:25 ]
teraz chyba lepiej
[ Komentarz dodany przez: mcmt: 2012-06-29, chwilę później ]
heh, właśnie hose pomógł mi ten filmik wgrać, ale thx
Zgłoś
Avatar
CrazyChocolate 2012-06-29, 17:34 9
Myślałem że to chłopak ;O
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-29, 17:45 11
Teraz taka cwana, a skończy jako jakaś kurwa, robiąca dżinsy starszym panom dla pieniędzy. Oczywiście zarobione pieniądze wyda na działkę marichuany którą sobie wstrzyknie.
Zgłoś
Avatar
skizo 2012-06-29, 17:47 12
Typowa blachara, torebeczka obowiązkowo tak duża ,że tapeciara musi tam zmieścić cały zakład kosmetyczny.

Nie wiem jak się zwią te kapcie co ma na girach ale to również w 90% blacharskie obuwie.
No i oczywiście skóra - wróć skaj która jest pewnie kupiona w lumie za pieniążki ciężko pracującej matki.
Spodnie rurki , wiadomo grubaski takie noszą zeby sadło nie wydawało się aż tak rzucające w oczy.

W skrócie typowa obciągara chcąca przez kamerą pokazać innym lachowarom jaka to ona nie jest trendi.

Żałuje jednak ,że nikt tam nie miał jaj nie podszedł i nie wyjebał jej soczystego liścia w tą wytapetowaną wykolejoną mordę
Zgłoś
Avatar
mdma888 2012-06-29, 18:23 7
powiem tak
dla takich kurew zero litosci.
głupia pizda, wychowana pewnie w bezstresowej rodzinie, gdzie tata z mamą pozwalali córce na wszystko. I o to są efekty. Ja zawsze byłem i będę za tym iż kara cielesna się należy. BEz przesady oczywiście, ale klaps, lanie pasem jest najlepszym lekarstwem na to aby dzieciak zrozumiał co to jest ból fizyczny i żeby nie próbował używać przemocy wobec drugiej osoby.

A co do dziewczyny z filmiku, 1000 godzin ciężkiej pracy wystarczy aby zrozumiała swój jak że żałosny i głupi błąd.
Zgłoś
Avatar
knv123 2012-06-29, 18:29
Powinna jej wypierdolić w czoło
Zgłoś
Avatar
baxter 2012-06-29, 19:00 8
jaki trolling ? nie czaję
Zgłoś
Avatar
kokofon 2012-06-29, 19:01
Jak tak bardzo lubi ten sport niech jedzie do rosji tam podobno sa dobre zawodniczki.
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-06-29, 19:03
Powiadam Wam szatan jest blisko! Qwa mać syna mam w jej wieku i nie wyobrażam sobie żeby był katem albo ofiarą ...nie wiem co bym zrobił..pewnie jak co dzień włączył bym sadola i oglądam harda hehe
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-29, 19:52 6
Karą powinien być anal
Zgłoś
Avatar
Head93 2012-06-29, 20:41
Kurwa jak kurwa, ale jak się przygotowywala do ciosów pod koniec, nie będe oryginalny ale powiem, że Najman by klepał
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-06-29, 20:50 30
jebać cenzurę!

Zgłoś
Avatar
Danio172 2012-06-29, 21:31
Nie ma to jak zadawać ciosy pięścią z torebką na ręce
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2012-06-30, 1:05 9
dziwi mnie brak reakcji ze strony ludzi , przecież widac ze troszke osob tam jest(nie mysle o otoczeniu tej szmaty) .W takich przypadkach kara cielesna od nieznajomego powinna jej dosięgnać .Np taki kop w pysk jak na jednej wstawce tu ostatnio. Tak dla przykladu, ja z checia bym takiego strzała znikąd sprzedał
Zgłoś
Avatar
dystansr19 2012-06-30, 15:24
tatus chyba za mocno ja przytulal w nocy ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie