18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Sajlenthill 2019-10-15, 10:04 24
A się kurwa zdziwiła. Mogl przestrzelic mu ten tępy ryj.
Zgłoś
Avatar
Aikawa 2019-10-15, 10:33 14
Ten co jebnął tym czymś w samochód później spierdala ostro taki odważny i uprzedzając komentarze to ja bym nie uderzył komuś w samochód bo szanuję własności innych ludzi
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-10-15, 11:25 3
U nas jeździły kiedyś takie czarne wołgi, większość gimbów nie będzie kumało o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
Japiszon 2019-10-15, 12:33 6
Leniwe "ciemne" kurwy.
Za odstrzelenie łba nagroda powinna być.
Zgłoś
Avatar
Centurionero 2019-10-15, 13:52
Taki z niego gangus, że ja pierdole Mógł nic nie robić i po prostu pojechać.Spalił sobie fure
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-10-15, 19:31
Wystarczy wjechać ciężkim zestawem w to towarzystwo. Psiarnia przymknie oko i protokolant napisze, że wszyscy "nagle wtargnęli na jezdnię w miejscu niedozwolonym".
...jeśli jednak napisze inaczej, to należy też wjechać ciężkim zestawem w obrady ichniejszego rządu.
Tak, czy siak, ten problem da się rozwiązać samym rozjeżdżaniem ludzi. Nawet nie trzeba nic mówić.
Zgłoś
Avatar
DariuszKalafior 2019-10-16, 0:32
Aikawa napisał/a:

Ten co jebnął tym czymś w samochód później spierdala ostro taki odważny i uprzedzając komentarze to ja bym nie uderzył komuś w samochód bo szanuję własności innych ludzi



ślepy czy niewidomy ? zainwestuj w nowe szkiełka , ziomuś
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-10-16, 1:25
Centurionero napisał/a:

Taki z niego gangus, że ja pierdole Mógł nic nie robić i po prostu pojechać.Spalił sobie fure



Wez dziecko sie uspokój,bo to nie jest filmik z twojego osiedla. Myslisz, ze bedzie sie teraz chowal przed cbś? :V

DariuszKalafior napisał/a:

ślepy czy niewidomy ? zainwestuj w nowe szkiełka , ziomuś



Głupi czy debil, który nie umie czytać ze zrozumieniem? Nic nie rob, nic ci nie pomoze.
Zgłoś
Avatar
DariuszKalafior 2019-10-17, 23:42
DzidaZawodnik napisał/a:

Wez dziecko sie uspokój,bo to nie jest filmik z twojego osiedla. Myslisz, ze bedzie sie teraz chowal przed cbś? :V
Głupi czy debil, który nie umie czytać ze zrozumieniem? Nic nie rob, nic ci nie pomoze.



Takich jak ty to jem na śniadanie , leszczu
Zgłoś