18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
sharqylbj 2013-12-09, 13:31 1
Kurwa, ale jak taki pierdolony imbecyl ze zmywaka może takie rzeczy wiedzieć, chciałbym zobaczyć jak mu mandaty w paczce przychodzą pocztą ;D
Zgłoś
Avatar
kamyk11 2013-12-09, 13:36
Nie. Wszystko jest jasne. Wiem jak on to robi.
Zaciąga ręczny, odlewa oleju. Silnik sie grzeje, koleś włącza nawiew na twarz. Mózg i silnik sie gotują.
Następuje dylatacja czasu, bo zapierdala 80MPH i robi w chuja maszynę, która mierzy czas przejazdu. Koleś jest jak Hawking. Rozdupca kosmos.
Zgłoś
Avatar
murzynolatino 2013-12-09, 13:39 1
KuraDomowa napisał/a:

Wyprzedzanie prawym pasem... Zupełnie jak na Podkarpaciu



Ty tak serio? Wracaj do kuchni.
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-12-09, 13:39
Ale głupek:)
Zgłoś
Avatar
komorrr 2013-12-09, 13:46
@KuraDomowa

ohh god why.

@Tubis

ja, ja koleś jeszcze na ręcznym musi jeździć ... bidulek ;(
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-12-09, 13:51
ja jebie co za głąb...
czekamy na kolejny filmik od tego pana pod tytułem, jak minąć bramki na A4 bez płacenia używając ręcznego i tylnej wycieraczki...
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2013-12-09, 15:09 1
1 ważna informacja. Pomiary odcinkowe NIE SPRAWDZAJĄ PRĘDKOŚCI na wysokości kamer tylko CZAS POKONANIA ODCINKA. Czyli, mimo iz przy kamerce jechało się przepisowo, zostanie wyliczona średnia prędkość na tym odcinku bazując na czasie przejazdu, a co za tym idzie, mandat.
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-12-09, 15:40
bravoteampolska napisał/a:


Najprostsze rozwiązanie to zrobić coś z tablicą rejestracyjną , aby dla normalnego człowieka wydawała się normalna , zaś rejestrator nie potrafił odróżnić cyfr bądź liter .



Moze byc ramka z roleta:) Albo kiedys widzialem na allegro ramke z takim szklem zalamujacym swiatlo, ze rejestracja byla widoczna tylko pod kontem prostym. Zajebista sprawa bo nie lamiesz prawa, nie zaslaniasz tablicy. Zawsze mozesz sciemniac, ze to szybka zeby sie tablica nie brudzila.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-12-09, 15:46 1
W Polsce system jest na razie testowany i kalibrowany w taki sposób aby był w stanie odczytać poprawnie jak największą ilość tablic z tego co wiem. Także bramki w niektórych miejscach stoją. Ale mandatu jeszcze się za to nie dostanie. Natomiast to co ten człowiek gada to jest bzdura. Bramka początkowo czyta i zapisuje tablice każdego pojazdu razem z datą i godziną o której pojazd się pod bramką znalazł (swoją drogą zajebiste narzędzie do obserwowania obywateli i tego gdzie się przemieszczają). Bramka końcowa również czyta tablice każdego pojazdu, i porównuje z bazą danych tworzoną przez bramkę początkową, odczytuje czas przejazdu między bramkami i na tej podstawie oblicza średnią prędkość na danym odcinku. Więc taki wałek nie przejdzie, ponieważ bramka bierze pod uwagę wszystkie auta. Gdyby brała tylko te jadące za szybko, to po do odcinkowy pomiar, skoro można postawić fotoradar i będzie taki sam efekt?

Oczywiście można zatrzymać się na loda gdzieś na parkingu, ale to się chyba mija z celem, chyba, że ktoś zapierdala tylko po to, żeby zapierdalać.

@bania:
Ale trzeba zasłonić też tą nalepkę przy szybie
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2013-12-09, 16:04
JAk to wprowadza to dopiero beda wypadki jak ludzie kurwa beda usypiac za kierownica bo nie iwem jak nie usnac jadac np 300 km autostrada z predkoscia 140 km/h cisza i nuda ze uderzam w kime.
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-12-09, 16:18
Ależ on jest głupi...
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-12-09, 17:23
jeloo napisał/a:



@bania:
Ale trzeba zasłonić też tą nalepkę przy szybie



Wiem, sprzedajacy tej ramki powiedzial, ze w komplecie daje tez naklejke na szybe (Dokladnie naklejke na naklejke:) ) o takim samym dzialaniu
Zgłoś
Avatar
Tomek00 2013-12-09, 17:53
Gosciu mowi dobrze ale to sie tyczy krotkiego odcinka.Biorac pod uwage ze wjechal wolniej, pozniej zanim sie rozpedzil a przed koncem zwolnil to czas przejazdu jakby sie wyrownal. Gdy czas bedzie mierzony na dlugich odcinkach to takie cos nie przejdzie. Gosciu jeszcze nie wzial pod uwage ze predkosc mozna przekroczyc tak jak jest to u nas do 1o km/h
Zgłoś
Avatar
grzyb0706 2013-12-09, 18:07
nie dośc że na łapie, to jeszcze mil od km nie odróznia. palaj
Zgłoś
Avatar
Awokado 2013-12-09, 18:50
Autor tematu jest tak samo głupi jak i gość wrzucający to gówno jeśli uwierzył w te bzdury... Tu nie jest mierzona prędkość w momencie mijania bramki tylko CZAS przejazdu między bramkami i na tej podstawie wyciągana jest prędkość. Ja kurwa nie rozumiem jak można być tak ograniczonym żeby nie kojarzyć faktów, a jebnęli sobie brameczkami co 500 metrów tylko po to żeby sprawdzać z jaką prędkością sobie ktoś jedzie w momencie mijania brameczki... no geniusz kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie