18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
KMD 2013-11-02, 14:19
@andyk

Proponuję Ci napisać artykuł o tym, jak się wszędzie włamać. Oczywiście w celach prewencyjnych
Zgłoś
Avatar
wglowiesieniemiesci 2013-11-02, 14:36
ja mam sprzet do otwierania zamków samochodowych sprzet nazywa sie "cegła" owinieta w szmate
Zgłoś
Avatar
L................4 2013-11-02, 14:57
Kurwa być sadystą, a jebanym kradnącym rumunem to dwie różne sprawy.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-11-02, 15:17
andyq napisał/a:

@Nienawidzę.Poniedziałku
A ty na co zapinasz? Na Tytana ZX?



Chciałem tu jebnąć jakąś mądrą przemowę ale...

andyq napisał/a:

Tak dla jaj, wkurwialiśmy ludzi co w niedzielę nie mogli się do kompotu dostać.



Masz piwo za PRO zabawy w dzieciństwie
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-11-02, 15:41
andyq napisał/a:


Nie tylko kłódek


Masz sposób na rogera rfid inny niż kopiowanie karty? Albo na immobilizer w samochodzie? To drugie akurat by mi się przydało bo chciałem zrobić sobie odpalanie samochodu przez sms
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-11-02, 17:08
nanab napisał/a:


Masz sposób na rogera rfid inny niż kopiowanie karty? Albo na immobilizer w samochodzie? To drugie akurat by mi się przydało bo chciałem zrobić sobie odpalanie samochodu przez sms


Który model ROGER-a a co do drugiego to o jakim samochodzie mowa?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-11-02, 18:23
andyq napisał/a:


Szkoda mi tylko ludzi co myślą że mają dom dobrze zabezpieczony bo kupili wkładkę GERDA made in china.



No to chyba o mnie mowa. Powiedz jakich producentów polecasz, a kogo unikać.
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2013-11-02, 19:27
niech lepiej pokaże jak otworzyć bankomat!!!
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-11-02, 20:58
andyq napisał/a:


Roger nie znam modelu, coś takiego:

A samochód opel vectra B
Zgłoś
Avatar
Rysiek86 2013-11-02, 21:49
szkoda ze działa tylko z kłódkami na zatrzask
Zgłoś
Avatar
Montifer 2013-11-03, 1:18
post wbity

post wbity i fajnie przyda się
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-11-03, 3:31 4
ellsworth napisał/a:



No to chyba o mnie mowa. Powiedz jakich producentów polecasz, a kogo unikać.


Jeśli nie posiadasz drzwi antywłamaniowych lub chociaż szyldu antywłamaniowego który zabezpieczy wkładkę to jakiej wkładki nie założysz wejdą do ciebie w kilka sekund i to tylko z wkrętakiem i kluczem szwedzkim.
Nawet wkładki antywłamaniowe mają słaby punkt i muszą być osłonięte szyldem antywłamaniowym bez śrub na zewnątrz a nie jakąś ładną klamką z obi z wkrętami na zewnątrz. A jeszcze głupsze jest nie dobieranie odpowiedniej długości wkładki. Jeśli wystaje to sprawa łatwa. Jak nie wystaje a wkręty na zewnątrz to odkręcasz szyld klamki i kluczem szwedzkim łapiesz węższą dolną część kształtownika A2 (z którego zrobiona jest wkładka) tą część która ma 10mm szerokości i przeważnie jest na niej logo producenta. Teraz przekręcasz szweda w prawo i w lewo po 20 stopni i wkładka pęka na pół. Zawdzięczamy to temu że wkładka jest z kruchego stopu mosiądzu a śruba która ją trzyma w drzwiach ze stali. Część wkładki w którą wkręcasz śrubę ma zaledwie kilka milimetrów bo od góry jest wycięcie na wahadło a na dole otwór na śrubę. Wkładka się łamie, wyciągamy złamaną połówkę i jeśli wyszła z wahadłem to zakładamy je na wkrętak płaski, wkładamy zamiast wkładki o przekręcamy. Jak wahadło zostało w drzwiach to wkładamy wkrętak do środka i przekręcamy. Drzwi otwarte.


Dajecie się robić w chuja kupując zabezpieczenia z atestem jeśli sprzedawca nie powie że jest to gówno warte bez odpowiednich okuć.
Jeśli nie masz szyldu przeciwwłamaniowego to kup wkładkę KESO nie uchroni Cię w 100% ale złodziej amator ze "szwedem" w ręku ładnie się spoci. Wkładka jest z 3 części. Środkowa jest ze stali i prędzej śrubę złamiesz niż ją ukręcisz a nawet po złamaniu śruby wahadło zatrzyma ją na miejscu. Więcej hałasu i szansa na to że sąsiedzi usłyszą.


Najwięcej problemów jest z otwarciem drzwi antywłamaniowych GERDA ale tych z kluczem rurkowym. Jeśli dołożysz do tego Tytana ZX a jeszcze lepiej Tytana ZE1 (wersja z alarmem) to przy próbie manipulacji lub dużym nacisku na drzwi obudzisz wszystkich sąsiadów.
Zgłoś