18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
The.prophecy 2013-11-01, 17:10 2
kto zapina rower na takie coś?

Poza tym sposób zajebany od CrazyRussianHacker
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-11-01, 17:19 30
@Nienawidzę.Poniedziałku
A ty na co zapinasz? Na Tytana ZX?
99% kłódek zatrzaskowych się tak otwiera. Pozostały 1% zatrzaskowych otwierasz używając dwóch blaszek. Zatrzaski w tym 1% występują po obu stronach pałąka.
A jeszcze gorzej sprawa się ma z zapięciami rowerowymi. Większość jest zatrzaskowa. A jak ktoś ma szyfrowe to wtedy nawet blaszka nie potrzebna. Linki z szyfrem otwierasz na wyczucie. Napinasz linkę tak by czuć opór podczas ustawiania szyfru i zaczynasz od ustawiania kółka z największym oporem. Poczujesz jak to będzie odpowiednia cyfra a potem kolejne kółko.
Napisał bym jakich firm unikać ale to będzie ból dla producentów. Napiszę tylko że wielu z nich przy produktach z kluczem piórowym ma tylko kilkadziesiąt kombinacji nacięcia klucza.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-11-01, 19:30 31
up@ widze masz wielkie doświadczenie w otwieraniu kłódek
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-11-01, 20:03 72
Przydatne. W końcu będę miał rower.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-11-01, 20:26 5
@andyq lepiej zacznij wyrzucać przez okno te wszystkie rowery bo zaraz psy zapukają do drzwi
Zgłoś
Avatar
JazzwaE 2013-11-01, 22:45 1
nie mam roweru , bo mi jakiś sadol już podjebał :/
Zgłoś
Avatar
SexRex 2013-11-02, 0:52 11
Jak zostać pełnoprawnym czarnym: lekcja pierwsza.
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-11-02, 1:53 39
warstolog napisał/a:

up@ widze masz wielkie doświadczenie w otwieraniu kłódek


Nie tylko kłódek Przez 9 lat miałem styczność ze wszelkiego rodzaju zabezpieczeniami mechanicznymi jak i elektronicznymi. Znam budowę, sposób działania i słabe strony zabezpieczeń, począwszy od prostych zamków skrzynkowych a na centralach alarmowych i systemach dostępu kończąc.
Chcesz spróbować to odwiedź google i wpisz "pick tools". I możesz kupić co tylko chcesz nawet atrapy zamków z pleksi dla początkujących.
9 lat bawiłem się tym zawodowo ale zacząłem z kumplami jak miałem jakieś 12 lat. Chodziliśmy po piwnicach w blokach i zdejmowaliśmy tyle kłódek ile się dało a potem zakładaliśmy je losowo. Tak dla jaj, wkurwialiśmy ludzi co w niedzielę nie mogli się do kompotu dostać.
Ale nigdy nie służyło mi to w celu dokonania kradzieży itp. Potem pomogło mi to w pracy mogłem testować wiele zabezpieczeń.

Szkoda mi tylko ludzi co myślą że mają dom dobrze zabezpieczony bo kupili wkładkę GERDA made in china.

Jeszcze lepiej ma się sprawa z kontrolą dostępu na kartę lub token. Większość stosowanego sprzętu pochodzi z najniższej półki z chin a wciskana jest za grubą kasę.

Jeśli macie coś takiego w firmie domu itp. To biegiem do centralki i sprawdźcie czy nie jest taka lub podobna:

Jeśli tak i jest to wersja z TCP/IP to lepiej wypiąć kabel sieciowy.
Sprzęty tego typu są stworzone by można było je łatwo programować i dodawać lub odejmować uprawnienia z komputera nawet przez internet. Ma to pomóc w razie zgubienia karty lub gdy pracownik odszedł ale karty nie oddał.

I teraz powiem wam jak się do tego dobrać:
Musimy mieć dostęp do dowolnego komputera w tej samej sieci.
Ściągamy sobie program do zarządzania chińszczyzną np: iCCard albo podobny.
Odpalacie program z komputera w tej samej sieci co centrala. I dajecie opcję dodaj kontroler. Teraz bez żadnych haseł dodajecie kartę. Wystarczy wcisnąć "Dodaj z czytnika" i dotknąć kartę do czytnika przy drzwiach. Teraz ustawić uprawnienia i dać UPLOAD.
Wasza karta teraz działa.
Jak to się stało? A no tak że chińczycy zabezpieczyli to hasłami... ale programowo. Hasło jest do dostępu do programu ale samo urządzenie nie jest zabezpieczone. Więc wystarczy zainstalować program od nowa na dowolnym komputerze w sieci wpisać login: "abc" i hasło: "123" (skomplikowane co) i jesteście administratorem systemu.
Jest tylko jedno ale nie może to byś komp z Win7 Starter. Ta wersja nie odszuka automatycznie urządzenia po sieci i trzeba ręcznie konfigurować a by to zrobić musicie znać numer seryjny widoczny na zdjęciu na naklejce.
Każda inna wersja Windowsa skonfiguruje urządzenie automatycznie.

Jak otwierać zamki pisał nie będę bo nie chcę mieć na sumieniu cudzych domów ale co do systemów dostępu to jak najbardziej. Chcą oszczędzać? Niech cierpią.
Zgłoś
Avatar
enduroboy 2013-11-02, 8:10 3
stary dobry sposob dziala na kazda klodke
Zgłoś
Avatar
sati696 2013-11-02, 8:15
Nie jestem murzynem żeby kraść rowery.
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-11-02, 13:41 1
sati696 napisał/a:

Nie jestem murzynem żeby kraść rowery.


ani cyganem.
co z Wami jest nie tak?
Zgłoś
Avatar
wasza_mama 2013-11-02, 13:45 1
CO my kurwa brudasy, że mamy komuś rower podpierdalać?
Zgłoś
Avatar
303 2013-11-02, 14:03
Kurwa czy to sadistic czy spryciarze.pl dla czarnuchów/cyganów i innego gówna?
Zgłoś
Avatar
Torcida666 2013-11-02, 14:10
A tyś jest jebanym murzynem że chcesz komuś rower podpierdalać ???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie