18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Stato 2011-04-28, 17:23
Gimbuski, już potraficie się spakować, no to teraz pora wypierdalać stąd jak najdalej.
Zgłoś
Avatar
Mather789 2011-04-28, 19:10
Kto sie kurwa pakuje 5 minut do szkoły?
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-04-29, 12:46
I dzięki takim postawom już za kilkanaście badz kilkadziesiąt lat zatesknimy za PO i PIS itp itd bo beda nami rzadzic tacy wlasnie debile jak wyzej widac. Dziekuję do widzenia, do dupy.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2011-04-30, 13:20 4
Wszystko co jest potrzebne do szkoły, powinno mieścić się w kieszeni.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2011-04-30, 16:52
Hybris napisał/a:

jeszcze zapomniał o : ręczniku - jak mu głowę w kiblu zmoczą to musi czymś łepetynę wytrzeć , bandaże oraz plastry na wypadek gdyby obili mu ryjek, trelock'a do rowerka ażeby mu go nie gwizdnęli, i line...
hmm line?? A no żeby mógł się powiesić.


Po 1 nie trelock tylko zapinka/zapięcie (Cieszę sie że masz zapinke z firmy trelock, ale ona się tak nie nazywa)
Po 2 zapinke np. obkręca sie pod siodełkiem i zapina lub na kierowniku. Kto normlany nosi zapinkę w plecaku?(mam kumpla który nosi w plecaku ale on ma zapinke z łancucha w gumie więc ciężko by mu było jeźdźić z tym pod siodełkiem)

A co do filmiku...
Na CHUJ mu pompka?!?! Jeśli jeździ rowerem w którym są łatane dętki w dodatku źle to pompka faktycznie mu się przyda.
Z tego co on bierze do szkoły potrzebne mu są tylko książki i zeszyty (więcej) i piurnik. Reszte bym wyjebał w pizdu żeby pleców nie męczyć.
A poza tym z tego jaką on książke bierze wnioskuje że chodzi on do 1/2 zawodówki/liceum/technikum. Kto widział żeby w 1/2 klasie siedzieć w szkole 8h codzennie. trafi się raz lub 2 razy i w dodatku 8h lekcyjnych to 7h "rzeczywistych".
Tak, obejrzałem cały filmik ale tylko po to żeby się upewnić, że to idiota i sęp -"Masz książke?"
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-04-30, 18:01 1
@nemayu kierownika to ty masz w TESCO-rower posiada kierownicę
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-04-30, 19:26 1
co on tam ma?
woda?! w końcu zawsze musi się znaleść jakiś frajer który to picie ma żeby było od kogo sępic,
bułka, no dobra niech sobie chlopaczek poje,
komputer - taaa, żaden nauczyciel się nie skapnie że gość używa netbooka, za moich czasów to o telefonu się czepiali,
pompka?! nawet tego nie skomentuje
piórnik - ?! a kieszeń już nie wystarczy, zawsze można długopis pożyczyć od kolegi
multitool? jakby to się już nie dało do konserwatorów podejść i pożyczyć jak coś sie zepsuje
książki do szkoły hahaha, jakby to się od kogoś nie dało pożyczyć

podsumowując 20 kg bezużytecznych rzeczy na plecach. u mnie było tak gazeta lub książka (nie związane ze szkołą) w końcu coś trzeba robić w szkole, jeśli chodzisz do technikum to noś techniczną makulaturę to nikt się nie czepia że na lekcjach czytacie, długopis, jakiś zeszyt i kalkulator, czasem nawet nie warto brać plecaka,
ktoś może jeszcze powiedzieć że piwo się przyda, ale w końcu po coś zawsze na przeciwko szkoły jest monopolowy.
Zgłoś
Avatar
abi14 2011-04-30, 19:41 1
On chodzi chyba do szkoły Specjalnej.

PS: Nie obrażając nikogo;)
Zgłoś
Avatar
kleer94 2011-05-01, 4:01 1
Cytat:

szybko spakować do szkoły


No mnie nie wkurwiaj
Zgłoś
Avatar
RdK 2011-05-03, 13:49
Ma podobne podejście jak ja

Też zawsze mam scyzoryk, netbooka, słuchawki, czytnik kart pamięci i uniwersalny USB. Multum kanapek, coś do picia.
A książki i zeszyty? Dzie tam - wystarczy jeden zeszyt z kolorowymi zakładkami do wszystkiego.
Też uczę się w technikum.
Zgłoś
Avatar
cracker10 2011-05-04, 11:08
Jesteście debilami, krytykujecie każdego a sami swoich mord pokazać nie chcecie, nie mówiąc już o filmikach z waszym udziałem, znaleźli się profesory od każdej dziedziny życia, gość chociaż w odróżnieniu od was przez całą długość filmiku nie powiedział kurwa, chuj itp.
Zgłoś
Avatar
Da_Ace 2011-05-05, 11:18
To na Sadolu są ludzie którzy pakują sie do szkoły ?
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-05-05, 11:43 1
Cytat:

To na Sadolu są ludzie którzy pakują sie do szkoły ?



Tak, są już na tyle duzi, że mama przestała ich pakować.
Zgłoś
Avatar
Raven Trismegistos 2011-05-05, 11:56
A może filmik instruktażowy jak się podetrzeć, żeby było szybko i czysto? Strata czasu. @Nemayu - piurnik? Serio? No to jak ty nosisz PIURNIK do szkoły, to sobie w niej jeszcze trochę zapewne posiedzisz.

I to, kurwa, w czasach, gdy nawet kalkulatory już mają spellcheck.
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2011-05-05, 13:26
Nie oglądałem nawet filmiku ale skupiłem się na dźwięku. Co to za pierdolnięta przeróbka prodigy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie