18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Raven Trismegistos 2011-05-05, 13:34
Sam jesteś piedolnięty, synku to żeby dziad w moim wieku ci musiał tłumaczyć, że to jest Fairground Remix z Experience Expanded - czyli rozszerzonej wersji Experience? Ech, młodzież.
Zgłoś
Avatar
firestone89 2011-05-05, 14:42
Gimbus zajebany.
Zgłoś
Avatar
Riv3n 2011-05-05, 15:17
Trochę mu nie wyszło, pewnie technikum przyjmowało od średniej 2,0
Zgłoś
Avatar
drMiood 2011-05-05, 16:03 1
I potem będzie wstawiał obrazki na necie, że matura była za trudna...
Zgłoś
Avatar
Mszarny 2011-05-05, 18:43
chciałem napisać jak każdy, czyli coś w stylu "o ja pierdole"
ale...
[*] - minuta ciszy
Zgłoś
Avatar
MadDave 2011-05-05, 20:22
,,biorę wodę bo za bogaty nie jestem,, kurwa ! a na notebooka i multitoola już go stać .Widać że widocznie do zajebistego technikum chodzi skoro narzędzi nie ma i sobie radzić musi multitoolem ,, kanapki z byle czym,, no pewnie że z byle czym jak mu zaraz je zabiorą to po chuj mu inne.Jebana rozpieszczona ciota .
Zgłoś
Avatar
Ruszka 2011-05-05, 23:00
Piwo dostaniesz tylko i wyłącznie za The Prodigy.
Zgłoś
Avatar
lohan 2011-05-05, 23:44
kudlaty1125 napisał/a:

co on tam ma?
woda?! w końcu zawsze musi się znaleść jakiś frajer który to picie ma żeby było od kogo sępic,
bułka, no dobra niech sobie chlopaczek poje,
komputer - taaa, żaden nauczyciel się nie skapnie że gość używa netbooka, za moich czasów to o telefonu się czepiali,
pompka?! nawet tego nie skomentuje
piórnik - ?! a kieszeń już nie wystarczy, zawsze można długopis pożyczyć od kolegi
multitool? jakby to się już nie dało do konserwatorów podejść i pożyczyć jak coś sie zepsuje
książki do szkoły hahaha, jakby to się od kogoś nie dało pożyczyć

podsumowując 20 kg bezużytecznych rzeczy na plecach. u mnie było tak gazeta lub książka (nie związane ze szkołą) w końcu coś trzeba robić w szkole, jeśli chodzisz do technikum to noś techniczną makulaturę to nikt się nie czepia że na lekcjach czytacie, długopis, jakiś zeszyt i kalkulator, czasem nawet nie warto brać plecaka,
ktoś może jeszcze powiedzieć że piwo się przyda, ale w końcu po coś zawsze na przeciwko szkoły jest monopolowy.



akurat wode/inne picie do szkoly sie nosi to podstawa, nawet najwieksze zyly z mojej klasy/szkoly nosza picie, wiec nie wal smutow, to ze ty nie nosisz i jestes frajer to twoja sprawa, a potem sepisz, o kanapkach to nawet nie wspomne bo to najwazniejsza rzecz chyba, reszty nie skomentuje bo chyba zyjesz w jakiejs zabitej dechami wiosce...
Zgłoś
Avatar
banzai 2011-05-07, 1:38
gdzie on chodzi do szkoly, ktora ulica, bo chyba przyda mi sie ten netbook:)
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-08-30, 20:12
Ja brałem saletrę i puszkę żeby napierdalac na przerwach. Kasę w bilonie do gry tez
Zgłoś