18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Docent 2014-03-18, 14:56
I dobrze zjebanemu redneckowi. Pchajo sie wszedzie gdzie ich nie chco, a potem takie rezczy. I kto kurwa teraz za to zapłaci?
Zgłoś
Avatar
grubyzwm 2014-03-18, 15:02 4
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Ten idiota nie powinien się patrzyć na traktor, a tym bardziej do niego wsiadać.



spiepszaj_dzbanie napisał/a:

patrzyć



spiepszaj_dzbanie napisał/a:

patRZYĆ



spiepszaj_dzbanie napisał/a:

RZYĆ



Rzyć to ty kurwa wiesz gdzie masz... Jak się pisać nie potrafi, to się kurwa nie pisze...
Zgłoś
Avatar
Flaczyna 2014-03-18, 15:15
A ja kurwa myślalem, że to kierowca samochodu po lewej próbując wyjechać wywrócił wszystkie motocykle... Nawet widziałem jak się rusza ;]
Zgłoś
Avatar
aichi 2014-03-18, 15:48 3
grubyzwm napisał/a:

Rzyć to ty kurwa wiesz gdzie masz... Jak się pisać nie potrafi, to się kurwa nie pisze...



poradnia.pwn.pl/lista.php?id=409

Przykro mi koleżko, chciałeś zabłysnąć, nie wyszło.
Warto czasem patRZYĆ za co się kogoś upomina. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Marles 2014-03-18, 16:01
piwko za wyjątkową wyjebke dla kierowcy gdy biegł za przyczepą
Zgłoś
Avatar
grubyzwm 2014-03-18, 17:34
aichi napisał/a:



poradnia.pwn.pl/lista.php?id=409

Przykro mi koleżko, chciałeś zabłysnąć, nie wyszło.
Warto czasem patRZYĆ za co się kogoś upomina. Pozdrawiam.



Ja tu jestem mistrzem ortografii, jak się czyta te bzdury ,,patrzyć"... weź kurwa jak to brzmi... jak dla debili
Przyjęło się pewnie dlatego i tylko z tego względu, że część polaków to analfabeci, a żeby było im łatwiej to uznali to słowo za poprawne tak samo jak jabłko- japko, grejpfrut- grejfrut itd
Zgłoś
Avatar
cieslak333 2014-03-18, 17:43
Jak masz pecha to i palec w dupie złamiesz
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-18, 17:56
Gdyby mój samochód został potrącony na parkingu i zobaczyłbym takie nagranie to nie wiedziałbym czy się śmiać czy płakać
Browar leci!
Zgłoś
Avatar
blueman87 2014-03-18, 18:32
Do pełni szczęścia brakowało żeby go traktor rozjechał po tym jak się wypierdolił! Szkoda.. było blisko!
Zgłoś
Avatar
Maek 2014-03-18, 21:30
pf u moich dziadków na wsi pewien Kennedy po kilku winach z opuszczonym pługiem do domu z pola zajechał, znaleźli go po rozoranym asfalcie na trasie pole-jego dom. Drugi sąsiad pojechał do rodziny po pług i zgubił go na asfaltowej drodze, uświadomił sobie to dopiero kilka km dalej - w domu. O zgubionych przez niego przyczepach już nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
Blackjoe 2014-03-18, 21:51
Lunik wyskoczył
Zgłoś
Avatar
kiper19 2014-03-18, 23:17
brakuje mi tu efektu domina
Zgłoś