18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Zarammoth 2013-11-03, 12:15 2
Sayagin666 napisał/a:

do ateistów i antykatoli : co was tak dupsko boli ?? Nie podoba się to nie świętuj. Boli Cie dupsko, że ktos robi jakąś kasę na świeczkach czy coś ? Ateiści robią kasę na książkach i wykładach tlumaczących ,ze Boga niema. To samo. Więc jak sie święto zmarłych nie podoba lub wigilia czy Boże Narodzenie - to zachecam do wypierdalania na karaiby, syberie czy inny chuj - tam nie będzie tego co was drażni.



Tu raczej chodzi właśnie o "ból dupy" prawdziwych katolików dla których nie w smak taka jarmarczna otoczka. Ale co ja tam wiem - poza tym chyba 1 listopada to Wszystkich Świętych i powinno się iść do kościoła, a 2-go na groby. Tak ci niedzielni "wierzący" znacie swoje święta...
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-11-03, 12:31 1
Nienawidzę tego dnia -.- Wybrałem się do znajomej w ten dzień. Zapomniałem, że koło cmentarza mieszka. Jaki wkurwiony byłem, że z buta nie poszedłem nosz KURWA! Drogi pozamykane, auta gdzie zostawić nie ma bo wszystko zajebane starymi dziadkami co jeżdżą tylko w niedzielę do sklepu. Koniec końców musiałem 10 minut zapierdalać od auta do niej. Chuj już z tym bo przejść się mogę, ale tacy ludzie mnie rozwalają. Na cmentarz idą raz w roku się pokazać znajomym -.- Zamiast cały rok pamiętać o zmarłych to nie, muszą 1 listopada iść wystrojonym jak się da i paradować przed znajomymi. No chuj mnie strzela ;/
Zgłoś
Avatar
B................u 2013-11-03, 12:31
1:03, "HOD DOG" i jedziemy
Zgłoś
Avatar
Xumme 2013-11-03, 12:32
fretss napisał/a:

Po spędzeniu dnia w sztywnym towarzystwie dobrze jest coś opierdolić na ciepło



Mówisz, ze lubisz opierdolic coś na ciepło?
Ja tam lubie wpierdolic, no ale kwestia gustu - o którym chyba sie nie dyskutuje.[/center]
Zgłoś
Avatar
TurboDown 2013-11-03, 12:40
Czym sie tak oburzać, 1 listopada to właściwie wesołe swięto - uczczenie świętych, nie widze nic zdroznego w opierdoleniu czegoś luib kupieniu znudzonemu dzieciakowi jakiejś zabawki
Zgłoś
Avatar
dashadow 2013-11-03, 13:16 1
no i co, wielkie halo że ludzie coś jedzą? pojebało to chyba autora filmiku że do tego dołączył taką muzykę i wrzucił do neta. chuj ci w dupę.

btw: do autora wrzutki:
"reportarz"

...dobrali się kurwa głupi i głupszy
Zgłoś
Avatar
h3r0 2013-11-03, 13:21
A we wrocławiu na cmentarzach nie ma co wpierdalać ;o
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-11-03, 13:42
@Stuku Pomogłeś mi ujrzeć w Cyganie człowieka, dzięki.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-11-03, 14:25 2
O co wy macie ból dupy? I autor filmu też. Mamy kapitalizm - jest popyt, to zapewnia się podaż. Pewnie ten co to kręcił to jakiś zgrzybiały komuch, który oburzony jest to, że ktoś śmie coś zmieniać i modernizować.

A już przypierdalanie się do jarmarcznej atmosfery ... grunt, że ludzie na tym zarabiają, a nikomu krzywda się nie dzieje.
Zgłoś
Avatar
Gandiz 2013-11-03, 14:42
Wkurwia mnie mówienie o sprzedawaniu świąt. Każde święto wiąże się z kupowaniem i sprzedawaniem czegoś . Na Boże narodzenie- Choinka , Wielkanoc- jajka farbki do jajek itp. Nie istnieje święto które można obchodzić kupując niczego . Urodziny- tort, prezenty. sylwester - alkohol , fajerwerki .
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-11-03, 15:19
Rzeczą oczywistą jest, że ludzie handlują jak jest więcej osób to więcej zarobią i to mi w ogóle nie przeszkadza. Śmieszne jest, że katolicy potrzebowali ustalonego z góry przez kościół jednego i konkretnego dnia, żeby zwalać się na cmentarze korkując przy tym miasta.

Tabernak napisał/a:

Mamy kapitalizm


Co mamy?
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2013-11-03, 18:36
zjebana rewia mody kto wiekszy kto drozszy wieniecc wryyy ja pierdoleeeeee to juz nie te swieta ze wystarczyl 1 kwiatuszek i pamiec a nie pokazywanie i zasypywanie grobow wiazanami bo przeciezz sasiad ma to co ja mam byc gorszyyy ja pierdoleee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie sie podzial ten urok tych wszystkich swiat
Zgłoś
Avatar
LaTos 2013-11-03, 19:14
A ja powiem tak, że zejebiście mnie wkurwiało jak dzieciaki wpieprzały watę cukrową nad grobami.

Bo sam bym jedną opierdzielił, ale mi było głupio przed mamą.
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-11-03, 21:48 1
jeśli ktoś sobie chce zarobić i mu się chce niech pracuje.... a zjeby którym to przeszkadza niech się pierdolą
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2013-11-03, 21:58
Nowość! Kiełbasa ze Zmarłego* i keczup do tego ! ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

* Chodzi o martwe zwierze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie