18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Avatar
TB303 2013-11-02, 22:25 2
Obejrzałbym ale ta zjebana muzyka mi to uniemożliwia. Poza tym sram już tym całym 1 listopadem, zgiń i przepadnij.
Zgłoś
Avatar
halobiba 2013-11-02, 22:26 14
no biesiada jak chuj. u mnie pod cmentarzem sprzedawali świecące pałki przypominające dildo, święcące każdym kolorem tęczy. widziałam też dzieciaka biegającego z plastikowym trójzębem między grobami. no kurwa...
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-11-02, 22:28 87
I słusznie. Owszem 1 Listopada to czas wspominania zmarłych, ale chyba nie zaszkodzi opierdolić coś na ciepło szczególnie, że pizda jak na Syberii i trza skakać z cmentarza na cmentarz.
Zgłoś
Avatar
fretss 2013-11-02, 22:33 8
Po spędzeniu dnia w sztywnym towarzystwie dobrze jest coś opierdolić na ciepło
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-11-02, 22:35 3
Aa, interesik się kręci...

Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-11-02, 23:08 14
tak jak wcześniej wspominali...

ja również twierdzę że to jest wręcz zajebisty pomysł.

Czasem jedziesz w chuj kilometrów na cmentarz a na miejscu czeka na ciebie ciepłe co nieco a nawet WC... Ja pierdolę ale w większych miastach mają zajebiście...
Ja jeździłem po wioskach na groby a tam ni chuja - jedynie można było znicze kupić i kwiaty... Jak by kogoś tak naszło tam na sranie to jedynie krzaki a dookoła w chuj ludzi O_O. Jak po 2 h jazdy zgłodniałeś to trudno - jedzenia na wsi nie kupisz przy grobach bo miejscowi taki karawan z hot-dogami pewnie puściliby z dymem..

Ktoś tego nie pochwala to niech nie kupuje i niech nie korzysta! Niech się wstydzi ten co robi co ciężkiej cholery!

Ja pochwalam. To się nazywa XXI wiek kurwa! W tym roku było jeszcze lepsze to że znicze i kwiaty często sprzedawały zajebiste laski a nie jak w tamtym roku - jakieś podpite mietki.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-11-02, 23:09
Rząd na nas zarabia na każdym kroku to ludzie też kumbinują jak zarobić! PRAWIDŁOWO!!! Jakoś trzeba sobie radzić. Też żałowałem że nie ma nigdzie obok cmenatrza kebaba bo bym opierdolił po mszy w tej zimnej aurze.
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-11-02, 23:12 11
do ateistów i antykatoli : co was tak dupsko boli ?? Nie podoba się to nie świętuj. Boli Cie dupsko, że ktos robi jakąś kasę na świeczkach czy coś ? Ateiści robią kasę na książkach i wykładach tlumaczących ,ze Boga niema. To samo. Więc jak sie święto zmarłych nie podoba lub wigilia czy Boże Narodzenie - to zachecam do wypierdalania na karaiby, syberie czy inny chuj - tam nie będzie tego co was drażni.
Zgłoś
Avatar
wsza104 2013-11-02, 23:27
co tu kurwa komentować do chuja,czysta komera !!!...
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-11-02, 23:31
az sie głodny zrobiłem
Zgłoś
Avatar
medowski 2013-11-02, 23:37 3
kurwa i wez tu zrozum "biede" w polsce ..... kurwa chyba bieda ale umyslowa bo biznes is biznes sie kreci
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-11-03, 1:00 23
Autor filmu to typowa kurwa, która zawsze będzie miała jakiś problem.

Jakby ludzie nie poszli na cmentarze, to by pewnie zrobił kurwa filmik o tym jak to ludzie nie szanują świąt.

A jakby kurwa mać nie było stanowisk z żarciem i świeczkami, to pewnie również by napierdalał te swoje wideo-żale: "że chłodno, sklepy pozamykane a tu nie ma gdzie kupić i zjeść coś na miejscu"

Kurwa, nienawidzę takich przemądrzałych chujków
Zgłoś
Avatar
1r0n 2013-11-03, 1:15
Cóż można napisać...

Ale stypa.
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-11-03, 1:41 1
Najpierw nie do końca wiedziałem o co chodzi z tym oburzeniem autora ale wtem przypomniałem sobie o tradycyjnym przeżywaniu każdego święta/rocznicy w smutku i trwodze. Niektórzy nieszczęśliwi rodacy chcieliby by ich smutek i nieszczęście podzielili też inni i chyba to jest powodem oburzenia na cokolwiek co odstaje od narodowej żałoby i umartwiania się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie