18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
o................9 2013-01-14, 18:08 10
po co piszesz takie bzdury, że bezwypadkowy ? Nie każdy robi ludzi w chuja. Mój ojciec sam zajmował się tym biznesem, nabywał w stanach uszkodzone auta, tutaj je naprawiał i sprzedawał z zyskiem, zawsze pisał o ich przeszłości. Może nie każdy tak robi, ale mój ojciec tak robił.





tak wyglądało po zakupie


i.sadistic.pl/pics/319ddd57be2a.jpg



Po naprawie fot raczej już nie mam, poszukam - może znajde.
Zgłoś
Avatar
PanBóg 2013-01-14, 18:13
A ja mam takie pytanie

Co jest w tym złego? Przecież jest naprawiany, robiony od nowa. Jeśli spawy są nowe, silnik itp. wymieniony to dlaczego można takiego kupić?

Można hejtować ;]
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2013-01-14, 18:19
W większości przypadków takie auta "nie trzymają" później kątów pochylenia kół czy prawidłowej zbieżności. W każdym razie nie da się już tego ustawić geometrii tak precyzyjnie jak w nietkniętym aucie. Niestety ludzie rzadko kiedy robią pomiar geometrii przed kupnem.
Zazwyczaj wszystko wychodzi przy wymianie jakiegoś elementu zawieszenia.
Zgłoś
Avatar
elDzu 2013-01-14, 18:20
Dla zainteresowanych polecam zerknąć ten kanał na znanym serwisie: /user/tussik01

np: /watch?v=lU1oYWA05ZI

Wszystko wykonane tak jak być powinno, swoją drogą patrząc na te dodge calibery... hah nadymana wydmuszka a sprawia wrażenie takiego bezpiecznego
Zgłoś
Avatar
Seba4444 2013-01-14, 18:27
Dobra, który nim teraz jeździ??
Zgłoś
Avatar
misiuu534 2013-01-14, 18:31
Piwo za Rammsteina.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-01-14, 18:35
Do oferty powinien dolaczyc zdjecia zaraz po dzwonie i jasno napisac, jaka jest historia auta. Sam jestem przeciwnikiem takich 'okazji', cos strzeli na szosie i niewinna osoba trzecia moze stac sie ofiara.
Zgłoś
Avatar
jarnothc 2013-01-14, 18:45
Lublin dobra robota i tyle... dokładnie obstawiam że 70-80% "aut z zachodu" od dziadków którzy jeździli tylko do kościoła itd to właśnie rozbitki, poklepane pospawane i jeździ... chcesz bezwypadkowe- kup w salonie...
Zgłoś
Avatar
sp0on 2013-01-14, 18:47 2
Bo u nas nie ma aut niebitych, są tylko źle poskładane
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-01-14, 18:47 1
okar19, no z tym spalonym to słaby plan go reanimować. Nie ma nic gorszego niż przepalona blacha - chodzi o rozhartowanie. Wolałbym mieć wymienione cztery ćwiartki za pomocą migomatu przez pana Ździsia w stodole, niż wóz z miękkimi, przepalonymi podłużnicami. Zawodowo długo w tym robiłem, więc mam jakieś tam pojęcie. Jak szło na koszt ubezpiezalni, to wyciągało się nawet i takie, że po pierwszym spojrzeniu ciężko było rozpoznać markę pojazdu. Z czasem to i sobie coś urzeźbiłem, ale bez kitu, wszystko należy robić z wyobraźnią.....
Zgłoś
Avatar
Zenon Zykfryd 2013-01-14, 18:48
Tego spalonego bym sie raczej bał... Blacha po takim zgrzaniu traci swoje własciwosci i miedzy Bogiem a prawdą naprawde nie wiadomo jak to się złoży przy kolizji przy 20 na godzine i czy tesciowa nie bedzie miala silnika na kolanach a zona chłodnicy na tylnim siedzeniu... Kto widział spalone auto to wie jak wyglada blacha i jej łamliwość...
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-01-14, 18:49
jarnothc, niekoniecznie - motoryzacja.interia.pl/news/uszkodzona-nowka-z-salonu,1430878
Zgłoś
Avatar
martink633 2013-01-14, 18:52
o kurwa....to chyba moj!!!
Zgłoś
Avatar
o................9 2013-01-14, 18:53
wszystkie blachy były wymienione
Zgłoś
Avatar
inwalida_umysłowy 2013-01-14, 18:59
Litości. Kto by chciał kupić tego forda, wiedząc jak wyglądał po kolizji?
-
-
-
...
To auto na pewno nie będzie tańsze z racji zakresu wykonanych prac.
Po wymianie uszkodzonych elementów, "naprostowaniu" innych, zostaje jeszcze sprawa obciążeń przeniesionych na pozostałe elementy pojazdu, których nie widać.
Nawet jeśli przejdzie pomiar, zmieści się w tolerancji, nie będzie ściągał, to zastanówcie się jak to wpłynie na bezpieczeństwo podczas następnej ewentualnej kolizji. Wystarczy zgnieść paczkę po np. papierosach, wyprostować ją i spróbować zgnieść ponownie. Podobnie zachowa się naprawiany pojazd.
Oczywiście, da się tym jeździć......
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie