18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
Nabs 2012-05-07, 23:31 3
Trochę z tym pojazdem na dupstep, jest tak samo jak z pojazdem na metal - że zawsze jest darcie ryja i napierdalanie że mózg się może zlasować... Lubię muzykę, ale nie mam zamiaru jak czopek, dzielić na lepszą lub gorszą muzykę, słucham tego co da się słuchać i ten kawałek który gość zagrał był w miarę ok. Niektóre kawałki dubstepowe są tak samo zjebane jak rokowe, metalowe, popowe, czy nawet utwory muzyki klasycznej.

Nie wiem co się niektórzy spuszczają, jak chujowe to nie słuchaj, w czym kurwa problem?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-07, 23:32
Nabs napisał/a:

Nie wiem co się niektórzy spuszczają, jak chujowe to nie słuchaj, w czym kurwa problem?



Ano w tym, że to Polacy i z natury muszą ponarzekać.
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-05-07, 23:41 1
Nabs napisał/a:

Trochę z tym pojazdem na dupstep, jest tak samo jak z pojazdem na metal - że zawsze jest darcie ryja i napierdalanie że mózg się może zlasować... Lubię muzykę, ale nie mam zamiaru jak czopek, dzielić na lepszą lub gorszą muzykę, słucham tego co da się słuchać i ten kawałek który gość zagrał był w miarę ok. Niektóre kawałki dubstepowe są tak samo zjebane jak rokowe, metalowe, popowe, czy nawet utwory muzyki klasycznej.

Nie wiem co się niektórzy spuszczają, jak chujowe to nie słuchaj, w czym kurwa problem?



no dokladnie, kazdy slucha czegos co wzbudza w nim jakies emocje. np ja lubie mocne siekanie wiec hardcore/dubstep/neurofunk a nawet metalowe disturbed czy oldschoolowy limp bizkit rozpierdala mnie od srodka. ale co maja powiedziec ludzie ktorzy znaja "muzyke" tylko z vivy czy innego 4fun?
Zgłoś
Avatar
dyziom 2012-05-07, 23:43
wkurwiający ci gadający w tle ludzie...
Zgłoś
Avatar
Snejku 2012-05-08, 0:06
Chujowa jakość dźwięków albo mi się słuchawki zjebały...
Zgłoś
Avatar
burgund 2012-05-08, 0:21
ach te palce grzebalce, do jakich dźwięków doprowadzają
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-05-08, 0:35 3
zukennuken3d napisał/a:


w liverpoolu znam domoroslego dj'a, polaka, ktory do tworzenia uzywa tylko i wylacznie sampli. kupuje plyty, rozklada nuty na pojedyncze dzwieki, te zapisuje do odpowiednich folderow.



Szacunek dla twojego znajomego, bo zadaje sobie sporo trudu.

Sam jest Dj'em i o muzyce troche wiem i wiem jakie to jest ciężkie żeby połapać się w sprzęcie i przygotować cokolwiek. Bo jest to praca nie taka że podchodzisz włączasz sprzęt i odrazu grasz, bo jeżeli chcesz zrobić coś dobrego to trzeba się przygotować. Dużo ludzi uważa że jest to coś łatwego i nie potrzeba żadnej wiedzy...

Ktoś wspomniał że prawdziwy artysta zaczyna od instrumentów...
Zanim poszedłem w drogę Disk Jockey'a tworzyłem muzykę (wręcz uczyłem się), tworzę ją do dziś i nie odpuszczam i mam już z tego jakieś rezultaty i planuje w tym kierunku przyszłość.
Więc nie gadajcie że prawdziwy artysta zaczyna od instrumentów... prawdziwy artysta potrafi zrobić coś z niczego bądź tylko z tego co posiada, ktoś może być artystą a po prostu nie stać go na instrument to szuka innej drogi aby spełniać swoje hobby i to co kocha.
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-05-08, 1:20
To istny kompromis pomiędzy palcówka a dubstepem
Zgłoś
Avatar
B................s 2012-05-08, 1:32
Swka - strasznie skromny jesteś 'artysto' - może jakieś próbki ?
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-05-08, 1:38 6
Linekk napisał/a:

Ano w tym, że to Polacy i z natury muszą ponarzekać.



Tutaj raczej nie jest narzekanie i raczej "polskość" nic do tego nie ma to jest coś na wzór ksenofobii, tylko zamiast do obcokrajowców, jest to skierowane do ludzi o innych gustach. Takie końskie spierdoliny nie rozumieją tego że komuś może podobać się coś innego i chuj, muszą wyrazić to swoim zjebanym zdaniem.

zukennuken3d napisał/a:

no dokladnie, kazdy slucha czegos co wzbudza w nim jakies emocje. np ja lubie mocne siekanie wiec hardcore/dubstep/neurofunk a nawet metalowe disturbed czy oldschoolowy limp bizkit rozpierdala mnie od srodka. ale co maja powiedziec ludzie ktorzy znaja "muzyke" tylko z vivy czy innego 4fun?



Weźmy na przykład ostatnio jakoś był temat o hardtechno, mnie niestety ono nie jara, a wręcz zniechęca do dalszego słuchania jakiejkolwiek muzyki, ale po chuj mam wchodzić do tematu i pisać jakie to jest gówno według mnie? Jakim trzeba być zjebem żeby mówienie komuś że ma zjebany gust (uważanie się za lepszego?) i się tym jaranie?

Ogólnie zauważam dość mocny trend, na rzucanie chujami na wszystkich i wszystko czego się nie rozumie, czego się nie lubi, co się nie podoba. Nie podoba mi się dziewczyna - pierdolony pasztet. Koleś ubiera się inaczej niż ja - pedał, brudas i chuj. Słucha innej muzyki - spierdolone warczenie wiertarki?

I tak na okrągło, jeden na drugiego, że ten jest głupi, że tamten ma wszy, a jeszcze inny małego kutasa. Rzygać mi się czasami jak czytam takie suchary, na okrągło to samo i najgorsze że wszędzie i na każdy jeden temat. Chyba żadne inne zwierze na tej planecie nie pała do swojego gatunku aż taką nienawiścią. Prawdziwe, smutne i przerażające.
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-05-08, 2:17 1
Bilans napisał/a:

Swka - strasznie skromny jesteś 'artysto' - może jakieś próbki ?



Próbka: soundcloud.com/skreamesk/skreamesk-vitae-demo
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-05-08, 12:12
Chujowe myślałem, że będą nią grać a ten jej palce wkłada...
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-05-08, 19:39
@Swka Co nie zmienia faktu że DUPstep jest zjebany.
Zgłoś
Avatar
Ghals 2012-05-08, 22:02 1
zukennuken3d napisał/a:



w koncu ktos poza mna napina sie na bezmozgie komenty na temat muzyki, piwko dla ciebie. a instrument zajebisty, innowacyjny, kosmiczny. ktos zna cene tego czegos ?

widac ze nie masz pojecia o samplowaniu. w liverpoolu znam domoroslego dj'a, polaka, ktory do tworzenia uzywa tylko i wylacznie sampli. kupuje plyty, rozklada nuty na pojedyncze dzwieki, te zapisuje do odpowiednich folderow. 2 lata temu mial ponad 40gb samych pojedynczych dzwiekow wiec prosze cie, nie pierdol ze idzie na latwizne.
chwytow masz pare, kilka, kilkanascie max i mozesz to zwiekszyc tylko dodatkowa liczba strun. w muzyce elektronicznej masz nieograniczone mozliwosci, ogranicza cie tylko twoja wyobraznia. wniosek sam wyciagnij.



Źle, widać, że nie masz pojęcia o muzyce. Po pierwsze nie gra się wyłącznie na akordach (chwytach) ale też na poszczególnych strunach. Dwa technik gry jest też jest całkiem sporo, a każda brzmi inaczej. Trzy do gitary masz całe mnóstwo efektów, które w dodatku można łączyć. Możliwości nieograniczone.
Co do samej piłeczki do można by się pobawić pół godziny i rzucić w kąt. Brak tu skali, cokolwiek się naciśnie pasuje do całości i gdzie tu skill?
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-05-08, 22:43
suchy945 napisał/a:

@Swka Co nie zmienia faktu że DUPstep jest zjebany.



Szkoda że tacy ludzie jak Ty też się "nie zmieniają"... Dziecinne zachowanie

Równie dobrze mogę wyklinać że poszczególne gatunki są "Ch*jowe" tylko dlatego że nie jest to mój gust, że nienawidzę jak drą ryja do mikrofonu z czego nic nie da rady praktycznie zrozumieć i jest to najgorsza muzyka itd...

I co mi to da ? Nic... Dlaczego? Bo każdy ma Swój odrębny styl, który go rusza i sprawia ciarki na plecach! Ludzie którzy mówią że "to i to jest zjebane" tylko dlatego bo tego nie lubią, pokazują tym swój własny niski poziom... Jak Ci się nie podoba to nie trzeba pisać odrazu że jest to zjebane itp. Wystarczy napisać że Ci się to nie podoba i nie jest to muzyka którą słuchasz więc zostawiasz to dla innych. Lepiej na tym wyjdziesz, a po drugie ludzie będę patrzeć mooże na Ciebie z większym szacunkiem, bo na razie gimbusy Cię doganiają.

I dla Pana nie ma piwa... Zostań abstynentem lepiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie