18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
suchy945 2012-05-08, 22:57
Swka napisał/a:



Szkoda że tacy ludzie jak Ty też się "nie zmieniają"... Dziecinne zachowanie

Równie dobrze mogę wyklinać że poszczególne gatunki są "Ch*jowe" tylko dlatego że nie jest to mój gust, że nienawidzę jak drą ryja do mikrofonu z czego nic nie da rady praktycznie zrozumieć i jest to najgorsza muzyka itd...

I co mi to da ? Nic... Dlaczego? Bo każdy ma Swój odrębny styl, który go rusza i sprawia ciarki na plecach! Ludzie którzy mówią że "to i to jest zjebane" tylko dlatego bo tego nie lubią, pokazują tym swój własny niski poziom... Jak Ci się nie podoba to nie trzeba pisać odrazu że jest to zjebane itp. Wystarczy napisać że Ci się to nie podoba i nie jest to muzyka którą słuchasz więc zostawiasz to dla innych. Lepiej na tym wyjdziesz, a po drugie ludzie będę patrzeć mooże na Ciebie z większym szacunkiem, bo na razie gimbusy Cię doganiają.

I dla Pana nie ma piwa... Zostań abstynentem lepiej



Jestem abstynentem
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-05-08, 23:18 1
No to jeszcze lepiej Przynajmniej zdrowszy tryb życia prowadzisz.
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-05-09, 14:23 1
chwytów masz parę ? przelicz ilość progów strun długości dźwięków sposobów nastrojenia i efektów dźwiękowych
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2012-05-09, 19:52
Musi dobre palcówki odstawiać...
Zgłoś
Avatar
Vados 2012-05-10, 14:04
Ma ktos moze namiary na to gdzie i jak mozna to kupic najlepiej pisac na priv
Zgłoś
Avatar
B................s 2012-05-21, 15:08
Nie przekonuje mnie to zbytnio...

Swka napisał/a:



Próbka: soundcloud.com/skreamesk/skreamesk-vitae-demo

Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-07-23, 16:32 8
Po raz kolejny z pięknego kraju kwitnącej wiśni dotarła informacja o niezwykłym wynalazku. Japońscy studenci Hideaki Matsui i Momo Miyazaki skonstruowali niezwykły instrument. Na szklaną płytkę nanoszone są krople kolorowego płynu, kamera umieszczona nad płytką przesyła obraz do programu, który rozpoznaje kolor oraz wielkość kropli i informacje te przetwarza na dźwięk. Barwy podstawowe R G B odpowiadają odpowiednio dźwiękom A D F na pięciolinii. Ze zmieszania odpowiednich kolorów mogą również powstać dźwięki C E G. Wielkość kropli odpowiedzialna jest natomiast za poziom głośności i częstotliwość poszczególnych dźwięków. Studenci w swoich eksperymentach nie ograniczali się tylko do barwionej wody, ale używali również mleka, farb akrylowych, barwników spożywczych, a także przedmiotów gospodarstwa domowego. Efekt jest ciekawy jednak do stworzenia jakiejś konkretnej melodii jeszcze długa droga.

Zgłoś
Avatar
golip 2012-07-23, 16:37 5
A że się tak głupio zapytam - po chuj to?
Zgłoś
Avatar
LadyCarminqa 2012-07-23, 16:41
Do zapisywania dźwięku chyba służą nuty, ale co ja tam wiem...
Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-07-23, 16:48
A potem zamiast tabów do gitary będzie:
Wylej 3 krople niebieski i 2 zielone, następnie dodaj do 2 niebieskiej i 1 zielonej czerwoną tak aby utworzyć mostek......
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2012-07-23, 18:33
Po halo grzybkach też słyszę barwy...
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-07-23, 19:00
Wie ktoś co to za nuta na końcu?
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-07-23, 20:01
A gdzie kolor, czarny?

Zgłoś
Avatar
s................s 2012-07-23, 20:30
przynajmniej ciekawy temat do magisterki mieli
Zgłoś
Avatar
mccoob 2012-07-23, 21:08
Ciekawe jaką piosenkę bym pierdolnął wytryskiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie