18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Krwawy Opiekacz 2012-10-30, 16:05 1
artis1990 napisał/a:

Butthurt przy dubstepie zawsze na propsie. Beka z Polaczków grana zawsze! Słuchaj szmato jedna z drugą czego chcesz. Czemu kurwa wciąż ingerujecie w czyjeś gusta. Jeżeli nie lubisz dubstepu to spierdalaj słuchać czego tam chcesz, jebie mnie to, ale nie Polaczek jebany, zawistny i złośliwy musi pozostawić jakąś wypocinę pełną nienawiści i niechęci, bo inaczej by nie był sobą. Szkoda, że Hitler nie wyjebał 90% naszego narodu. Może te zjebane geny by teraz w atmosferze wspólnie z żydowskimi fruwały.



Za ten tekst o Hitlerze powinieneś dostać regularny wpierdol, idź już lepiej na plantację zbierać marchewki bo niemiec Ci premię obetnie.
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2012-10-30, 16:29
poyebany napisał/a:

a wy chyba nie chcecie wiedzieć jak powstałą tępa nirvana i inne blak sabathy totalne ścierwo nie muzyka, ja dubstep tworzę.


tepa nirvana?? u mad??
niezly pustak z ciebie, inteligencja nie grzeszysz stad i takie zainteresowania muzyczne lol
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2012-10-30, 16:38 2
heh

jak ja lubie poczytac te wasze spinki o muzyke
Zgłoś
Avatar
Ankane 2012-10-30, 19:07 1
Nie rozumiem spinki. Możliwe, że niechęć do dupstepu bierze się z braku zrozumienia/ braku chęci poznania/ założenia z góry, że to syf/ chęci bycia trollem. Nie podoba się? Nie słuchać.
Sama dubstep lubię i powiem prawdę - jest dubstep i dubstep. Ci co znają tylko Skrillexa (= przesłuchali może z jeden utwór) to nie znają dubstepu.
Zgłoś
Avatar
Miliard01 2012-10-30, 19:08
wszystko zajebiście ale gdzie ten dubstep? Na pewno nie w filmiku...
Zapraszam do zapoznania się z tym gatunkiem muzycznym
Zgłoś
Avatar
K................s 2012-10-30, 20:12
Widać tutaj kilka żałosnych typków którzy oczerniają rock/metal..... Według was nie mają przesłania ? Z nie jednej nutki można dużo wyciągnąć ) A Taki dubstep ?? kompletne dno w którym słychać tylko różne dziwne odgłosy bez przesłania. Ale w sumie na jakieś marne dyskoteki to pewnie macie fajne bo weźmiecie piksy albo jakieś inne dziadostwo i będziecie się odbijać od ściany do ściany z ładną fazą xD
Zgłoś
Avatar
Adik0160 2012-10-30, 23:01
Kamikazes napisał/a:

Widać tutaj kilka żałosnych typków którzy oczerniają rock/metal..... Według was nie mają przesłania ? Z nie jednej nutki można dużo wyciągnąć ) A Taki dubstep ?? kompletne dno w którym słychać tylko różne dziwne odgłosy bez przesłania. Ale w sumie na jakieś marne dyskoteki to pewnie macie fajne bo weźmiecie piksy albo jakieś inne dziadostwo i będziecie się odbijać od ściany do ściany z ładną fazą xD



Widać, że nigdy nie słuchałeś tego gatunku i hejtujesz w ciemno, prawdopodobnie przesłuchałeś sobie jeden kawałek skrillexa i uważasz, że ten gatunek to gówno - Błąd bo skrillex nie robi czystego dubstepu, tylko jakiś podgatunek, przy czym wszyscy uważają, że to dubstep i chuja wiesz o tym gatunku. Zauważyłem, że tylko metale hejtują dubstep, nigdy odwrotnie - macie jakieś kompleksy?
Kamikazes - "A Taki dubstep ?? kompletne dno w którym słychać tylko różne dziwne odgłosy bez przesłania." muzyka nie musi mieć słów aby jej zrozumieć, przykładem może być muzyka klasyczna. Ten wasz stereotyp, że dubstep to wiertarka, mnie rozpierdala.
Kamikazes mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi -_-
Zgłoś
Avatar
Zkumeku 2012-10-31, 0:04
Kotojebca napisał/a:

Można prosić o link na Youtube?



Bleh bleh... to jest zajedwabiste

/watch?v=6p_RrIA_Alc
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-10-31, 2:07 2
Nie wiedziałem że moderatorzy Sadistica tworzyli dubstepa
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2012-10-31, 12:02
Wiecie co? Już chuj z tym, czy kawałki metalowe zawierają w sobie przesłanie czy nie. Jest całkiem sporo kawałków, które nie są aż tak głębokie i wspaniałe. Jednak najważniejsze jest to, że aby stworzyć taki kawałek "metalowy", to trzeba kurwa latami pocinać na instrumencie, opanować go, a potem jeszcze nauczyć się grać razem z innymi. Krótko mówiąc: jest to sztuka i to nie mała.

To, że ktoś jest uważany za "wykonawcę" tylko dlatego, że poprzesuwa suwaki w komputerze jest dla mnie żałosne.

A na dodatek ten dubstep jest naprawdę bezsensu. Masa randomowych dźwięków, które zostały zbite w całość, aby wkurwiać ludzi.

Ostatnio popsuła mi się pralka. Pierdolnę do tego jeszcze wiertarkę i młotek i zapraszam posłuchać sobie dubstepu. Wstęp darmowy, chętnie popatrzę na masę kretynów.

P.S. I tak, wiem, że każdy może sobie słuchać czego chce, ale ten cały Dubstep jest tak chujowy, tak bezsensu, że osoby go słuchające naprawdę muszą mieć coś z głową.
Zgłoś
Avatar
n1troo 2012-10-31, 13:32
Co za różnica kto co słucha? Jak nie lubisz to nie lubisz zachowaj to dla siebie.
Bezsensowna walka. Jedni na drugich wjeżdżają. Co jest z wami ludzie?

Chcecie być lepsi i szukacie akceptacji u innych ludzi, iż jesteście tacy zajebiści ze względu iż lubicie taka a nie inna muzykę? Chyba nie o to chodzi w muzyce. Przemyślcie to.
Zgłoś
Avatar
okruszek 2012-10-31, 14:58
na ogół nie przepadam za tym stylem muzycznym ale filmik potrafi poprawić humor

jest po prostu MEGA
Zgłoś
Avatar
Novik 2012-10-31, 19:46
śmianie się typu "jak powstał dubstep" nie jest juz smieszne może pośmiejemy się z metalu gdzie nie idzie zrozumieć ani słowa ;d
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-10-31, 20:13
czekam na debiutancki album
Zgłoś
Avatar
misqsi 2012-11-01, 22:05
Wy sie smiejecie i spinacie tym wszystkim. a dla niektorych to jest inspiracja sam słucham dubstepu oraz kilku innych rodzajow muzyki dla mnie to jest smieszne i fajne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie