18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
UkrainskaOnuca 2022-04-28, 7:57 1
Prawdziwa sztuka rodzi się w bólu i oklapłych dupach
Zgłoś
Avatar
Aiden86 2022-04-28, 8:06 11
Skromność, umiłowanie ładu i porządku, życie w zgodzie z naturą i potrzebami fizjologicznymi - na załączonym obrazku widzimy wzór parenetyczny samicy smolucha. Wymieniłem tylko kilka cech, którymi powinna się kierować czarna szmata aby znaleźć uznanie w oczach samca spod flagi BLM, nie jestem bowiem w stanie określić naprędce wszystkich wynaturzeń, którym hołdują człekopodobni .... wybaczcie.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2022-04-28, 9:13 2
Czy tylko ja czekałem aż ktoś podbiegnie i zajebie małpie kopa w zad.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-04-28, 9:33 1
Ryju1983 napisał/a:

Czy tylko ja czekałem aż ktoś podbiegnie i zajebie małpie kopa w zad.


nie można, to byłby rasizm
Zgłoś
Avatar
leonfun 2022-04-28, 10:36
Samica murzyna oddaje mocz.

Czytała: Krystyna Cz.
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-04-28, 11:23
W cywilizowanym kraju żeby wytrzeć gówno po sraniu używa się papieru toaletowego....
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-04-28, 11:52 10
Przecież ostatecznie można iść w jebane krzaki, żeby ktoś nie zrzygał się patrząc na walory tej spruchniałej małpy, ale kałoskórzy na każdym kroku muszą udowodniać, że ich miejsce jest w zoo albo w łańcuchach na polu bawełny. Tfu.
Zgłoś
Avatar
staryAgłupi 2022-04-28, 18:29
TrzyDwaJeden napisał/a:

W cywilizowanym kraju żeby wytrzeć gówno po sraniu używa się papieru toaletowego....



Papieru powiadasz.. jak sie niebawem za to wezma pokojowcy ku zieleni aka Greenpeace - to bez bidetu w toalecie, bedziesz miec ka(ka)owo kkk
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2022-04-28, 18:51 1
TrzyDwaJeden napisał/a:

W cywilizowanym kraju żeby wytrzeć gówno po sraniu używa się papieru toaletowego....



W cywilizowanym kraju wyciera się dupę, a w zasadzie odbyt. Gówna nie wyciera się tylko spuszcza w kanalizacji. Za to w najczystszych krajach na świecie - czyli w arabskich oraz większości pozostałych muzułmańskich dupę nie tylko się wyciera ale także myje po kazdej wizycie w sralni. Nawet w publicznej. Ale to dla średnio domytego wszechpolaka za ciężkie do przełknięcia
Zgłoś
Avatar
daminoday 2022-04-28, 19:15
Nawet na takich filipinach mycie kapska po podtarciu to norma
Zgłoś
Avatar
karlos1986 2022-04-29, 2:11
Ot zwykła potrzeba zalatwiona
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2022-04-30, 2:59 1
Aiden86 napisał/a:

Skromność, umiłowanie ładu i porządku, życie w zgodzie z naturą i potrzebami fizjologicznymi - na załączonym obrazku widzimy wzór parenetyczny samicy smolucha. Wymieniłem tylko kilka cech, którymi powinna się kierować czarna szmata aby znaleźć uznanie w oczach samca spod flagi BLM, nie jestem bowiem w stanie określić naprędce wszystkich wynaturzeń, którym hołdują człekopodobni .... wybaczcie.



Samica pewnie w rui, to oddawała mocz z feromonami aby zostawić ślad zapachowy w celu zwabienia samca do pokrycia. Pan samiec zapłodni, a potem znowu wróci na utarte szlaki swojego terytorium, a pani samica będzie wychowywać potomstwo wspomagając się socjalem. Amen.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2022-05-01, 15:00
I chcą by ich traktować jak ludzi...
Zgłoś