18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:12
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
dżuma 2020-01-09, 12:22 18
Kurwa jakie obleśne pazury.
Zgłoś
Avatar
bodzio9391 2020-01-09, 13:18 3
kompot i teraz na handel na dworzec zoo
Zgłoś
Avatar
V8ROG 2020-01-09, 13:35 20
dżuma napisał/a:

Kurwa jakie obleśne pazury.



Pokaż ryj kurwa. Ocenimy ...
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2020-01-09, 15:59 3
dlatego nie rozumie 25 latkow z kalafoiorami jak Gracie. 8 lat turlalem sie po macie i przez dbanie i sciaganie plynu moje uszy praktycznie nie roznia sie od normalnych.
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-01-09, 17:02
Mam takie samo coś na jednym uchu ale nie zawracam sobie tym głowy. Czy któryś z ekspertów wypowie się co to i komu to potrzebne?
Zgłoś
Avatar
Lexuz123 2020-01-09, 18:14 1
Wystarczy przytrzasnąć uszy drzwiami i kalafiory gotowe.

PS. Owocnych prób.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2020-01-09, 18:34 1
Tom9310 napisał/a:

Mam takie samo coś na jednym uchu ale nie zawracam sobie tym głowy. Czy któryś z ekspertów wypowie się co to i komu to potrzebne?



Stary zamiast Ci uszy myć to trzepał o wannę i masz. Wyglądasz jak rasowy napierdalaka, jak się jakiś osiedlowy dres przypierdala pokazuj mu to ucho, będzie wiedział z kim ma doczynienia.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2020-01-09, 19:07 1
Rannhide napisał/a:

Stary zamiast Ci uszy myć to trzepał o wannę i masz. Wyglądasz jak rasowy napierdalaka, jak się jakiś osiedlowy dres przypierdala pokazuj mu to ucho, będzie wiedział z kim ma doczynienia.



Będzie wiedział gdzie przyjebać i że gościu gardy nie trzyma dobrze

Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-01-09, 19:08
Przecież to nie są kalafiory tylko jakiś zaropiały syf, pewnie od bycia brudasem. Kalafiory od uderzeń nie są wypełnione żadnym obleśnym gównem, zwykła skóra która nie trzyma się chrząstki.
Zgłoś
Avatar
botspam 2020-01-09, 19:53
Kalafior to informacja dla potencjalnego rywala że ma do czynienia z kimś kto zna się na rzeczy
KoniecZartow napisał/a:

Będzie wiedział gdzie przyjebać i że gościu gardy nie trzyma dobrze



Kalafiory powstają głównie przy zapasach i grapplingu. Nie znam nikogo kto miałby kalafiora po uderzeniu. Sam miałem sine uszy od uderzeń w stójce ale kalafiora się nie dorobiłem takim sposobem.

Karmazon napisał/a:

Przecież to nie są kalafiory tylko jakiś zaropiały syf, pewnie od bycia brudasem. Kalafiory od uderzeń nie są wypełnione żadnym obleśnym gównem, zwykła skóra która nie trzyma się chrząstki.



Co? Co kurwa? Skórka? Skórkę to masz na chuju Kalafior to obrzęk na uchu wypełniony krwią i nazwijmy to wodą w następstwie gojenia powstaje narośl nazywana kalafiorem.
Zgłoś
Avatar
Zielka 2020-01-09, 21:14
Karmazon napisał/a:

Przecież to nie są kalafiory tylko jakiś zaropiały syf, pewnie od bycia brudasem. Kalafiory od uderzeń nie są wypełnione żadnym obleśnym gównem, zwykła skóra która nie trzyma się chrząstki.



Chuja się znasz. Używałam kilka takich. Te które są twarde są już zaniedbane.
Zgłoś
Avatar
sars_80 2020-01-09, 21:49 1
zwane kalafiorem. specjaliści kurwa się znaleźli. ktoś Was nieźle ruchał w ucho. to jest patałachy tzw kalafior

Zgłoś
Avatar
purwol 2020-01-09, 23:13 1
to jest akurat cgi ktore imituje kalafiora
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-01-09, 23:28
botspam napisał/a:


Co? Co kurwa? Skórka? Skórkę to masz na chuju Kalafior to obrzęk na uchu wypełniony krwią i nazwijmy to wodą w następstwie gojenia powstaje narośl nazywana kalafiorem.



Nie pierdol wierszy bo dzis nie pierwszy

Zgłoś