18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
c................t 2016-03-28, 11:39
on nie usuną tego gniazda. a co z królową? jeśli przeżyje królowa i parę robotnic gniazdo się odrodzi w parę tygodni. Nie jarajcie się tym, bo możecie sobie tylko do tego pindola włożyć.
Zgłoś
Avatar
seeqin 2016-03-28, 11:54
@gówniaczek
to juz lepiej bedzie jak zadzwonisz po straz pozarna albo okolicznego pszczelarza.
rodzin pszczelich nigdy malo.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2016-03-28, 20:29
Mnie w tamte lato na działce szerszenie skurwiałe gniazdo sobie zrobiły na poddaszu. Kupiłem niedrogi specyfik (nie powiem jaki bo nie będę robił reklamy) który sprawdził się po pierwszym użyciu.
Zgłoś
Avatar
Muphet 2016-03-28, 23:58
marcintkh9 napisał/a:

Brian, to nie pszczoły tylko osy. Pszczoły to fajne zwierzątka i nie powinno się ich zabijać, a osy to szkodniki



chyba, że jesteś uczulony to wybijasz je co do jednego. Albo ty albo one.
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2016-03-29, 1:39
ale się z nimi pierdoli ja dałem tak odkurzacz i póżniej wyjebałem worek
Zgłoś
Avatar
herezjusz 2016-03-29, 15:02 1
ten typ to normalnie osi doktor mengele, ciekawe czy jakby powtorzyc jego ekspereyment w wiekszej skali, np pod urzedem imigracyjnym badz zasilkodajnią gdzies w belgi to czy zmalalaby populacja cyganow badz muzlumanow w danej okolicy, warte sprawdzenia
Zgłoś
Avatar
Krak 2016-03-30, 12:25
marcintkh9 napisał/a:

Brian, to nie pszczoły tylko osy. Pszczoły to fajne zwierzątka i nie powinno się ich zabijać, a osy to szkodniki



Jeśli owad - osa, która tępi komary jest szkodnikiem to pytam kim ty jesteś?
Zgłoś