18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam Sadole! Na pewno każdy z was miał /ma swoją drugą połówkę, ale czy pamięta jak ją poznał? Oto moja "sadystyczna" historia:

Mając 16 lat jechałem na rowerze, zapierdzielałem jak głupi wieczorem(widoczność słaba- brak świateł i latarni) wybiegła mi dziewczyna pod koła więć co miałem zrobić rozjechałem ją jak na sadystę przystało(żart), oczywiście stało się to niechcący. Miała wstrząs mózgu ja w zasadzie też i dodatkowo wybiłem jej "jedynki". Leżeliśmy w tej samej sali w szpitalu. Do tej pory jestem z nią... Historia nie ma na celu ukazania "jakie to słodkie" lecz przykłady sadystycznych sposobów poznania się.

Może macie jakieś własne, lub usłyszanę sadystyczne historię miłosne?
Zgłoś
Avatar
Lamka 2014-01-15, 0:54
To jest proste,bez jedynek nikt jej nie chciał
Zgłoś
Avatar
facer 2014-01-15, 0:56
rzygam tęczą,
tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2014-01-15, 0:56 4
Mam 22 lata, a swoja kobietę poznałem ładnych pare lat temu, jak do Polski wszedł metin 2 (zanim stał się, gównem dla dzieci). Lurowała mi orków ^^
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2014-01-15, 0:59 15
odkurzala na de_duscie_2
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-01-15, 1:00 3
tia, w tej samej sali, chuj że to niezgodne z regulaminem :]
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2014-01-15, 1:03
moja prała w rzece na de_aztec, powiedziała coś w stylu "obcemu facetowi nie piorę" a że miałem karabin ze sobą, jakoś tak, z przypadku... połączcie sobie kropki
Zgłoś
Avatar
ktbffh 2014-01-15, 1:05 2
Ja mojej, (młodszej o rok) w podstawówce ok 5/6 klasy połamałem rękę. Biegała to podstawiłem jej haka, wyjebała się sowicie. I tak jakoś po koniec gimnazjum się zeszliśmy. I w 2014, dokładnie 23 marca minie 5 lat jak jesteśmy razem.
Zgłoś
Avatar
polszczpob 2014-01-15, 1:06
Wstrzas mozgu to chyba masz do tej pory. Po pierwsze to wstrzasnienie. Po drugie to wiaze sie ono z utrata przytomnosci i niepamiecia wsteczna wiec albo sciemniasz albo cos pojebales.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2014-01-15, 1:06 6
Poznałem ją w mym łóżku

ukryta treść
A wyglądała tak
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-01-15, 1:18
Tomaszov napisał/a:

Można mieć dziewczynę, sposobów jest wiele. Pierwszy jaki przychodzi ma myśl to ten:

1. Budujesz w domu bunkier dźwiękoszczelny.
2. Poznajesz dziewczynę, po czym ją uprowadzasz.

W ten sposób masz dziewczynę, która zawsze jest w domu. Jeśli dodatkowo bunkier wyposażysz jak kuchnię - masz dziewczynę, która zawsze jest w kuchni - istne spełnienie marzeń każdego sadola.

Po wskazówki możesz się zwrócić do poczciwego papy Josefa

Obrazek



To Józef poznał swoją córkę?
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-01-15, 1:29
Twoja dziewczyna jest jak grypa,
każdy ją miał, ale nikt jej nie chce...
Zgłoś
Avatar
606 2014-01-15, 2:56
@up poznał się na niej, że lubi ten sport.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2014-01-15, 8:46
mojastara napisał/a:

Od kiedy sale w szpitalach są koedukacyjne? No chyba że to było w Leśnej Górze...



W szpitalach dziecięcych od zawsze.
Zgłoś
Avatar
misiaq 2014-01-15, 9:27 2
mój kumpel fajnie sobie poznał laskę
siedzi sobie na ławce jak to ma w zwyczaju, pali fajeczkę, wali browara a tu nadchodzi ona i się gapi, no to kumpel z tekstem:
"Co się kurwo patrzysz?"
i od tamtej pory są razem
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-01-15, 9:39
Mówisz, że jedynki ucierpiały? Znalazłem zdjęcie twojej dziewczyny. No cóż...gratuluje. Każda potwora znajdzie swojego amatora.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie