18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam Sadole! Na pewno każdy z was miał /ma swoją drugą połówkę, ale czy pamięta jak ją poznał? Oto moja "sadystyczna" historia:

Mając 16 lat jechałem na rowerze, zapierdzielałem jak głupi wieczorem(widoczność słaba- brak świateł i latarni) wybiegła mi dziewczyna pod koła więć co miałem zrobić rozjechałem ją jak na sadystę przystało(żart), oczywiście stało się to niechcący. Miała wstrząs mózgu ja w zasadzie też i dodatkowo wybiłem jej "jedynki". Leżeliśmy w tej samej sali w szpitalu. Do tej pory jestem z nią... Historia nie ma na celu ukazania "jakie to słodkie" lecz przykłady sadystycznych sposobów poznania się.

Może macie jakieś własne, lub usłyszanę sadystyczne historię miłosne?
Zgłoś
Avatar
d601 2014-01-15, 9:48
Chcial bym poinformowac cie ze twoja dziewczyna jest chlopakiem. W szpitalu w jednej sali nie leza fsceci z babami. Chyba ze mieszkasz w afryce
Zgłoś
Avatar
Yanuha 2014-01-15, 10:44 2
moja połówka mrozi się w lodówce
Zgłoś
Avatar
Azazel 2014-01-15, 14:00
Podsłuchałem rozmowę mojej pierwszej dziewczyny z koleżanką, powiedziała, że lubi ostry sex niespodziankę... Ale jakoś nie wyglądała na zadowoloną kiedy gwałciłem ją w parku...
Zgłoś
Avatar
pauauek 2014-01-15, 15:32
No dobra opowieść moja była ściemą, ale dzięki za piwka trolololololol : Tak wiem zginę w czeluściach piekieł jak na sadola przystało
Zgłoś
Avatar
fredK 2014-01-15, 20:37 1
ja ze swoją się napierdzielałem na sylwestrze w kumpla na pierwszym spotkaniu. strzeliła mi w mordę pierwsza za to ze powiedzialem cos tam nie tak, to co się bede pierdzielił, strzeliłem jej w łeb zeby se nie pozwalała. napierdalalismy sie z pół godziny, a pozniej jak otrzezwielismy okazało sie ze bedziemy razem wracac pociągiem do wrocławia, po przeprosinach okazało sie ze to swietna laska, tez mnie polubila. jestesmy razem do dzisiaj. takie akcje pozniej się klawo wspomina.
Zgłoś
Avatar
necroboss 2014-01-16, 0:30
Ja swoją byłą już, poznałem kiedy jebnąłem się w jaskini prosto w łeb o stalagmit czy tam stalagtyt, to co zwisa. Była jedyną osobą, która w ogóle się zainteresowała tym, że leży jakiś na pół przytomny jegomość na ziemi. A potem po prostu poleciała na kasę
Zgłoś
Avatar
MisiuSW 2014-01-16, 2:11
Leżałeś z dziewczyną na jednej sali w szpitalu?
Takie bajki nie nam
Zgłoś