18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Oto krótki poradnik.

Czemu nie dziwi mnie, że wysiada dziewczyna??



Dla uzupełnienia dodam, że jest to pierwsze skrzyżowanie po wyjeździe z WORDu Warszawa Bemowo.
Nasuwa się pytanie jak taka osoba mogła zdać wewnętrzny 'egzamin' w ośrodku nauki jazdy? W takich przypadkach powinni zarządzać jakieś kontrole.
Zgłoś
Avatar
Koperek 2012-12-16, 17:22
Nihil
Zapewniam cię stary, że u nas tak samochody WORDowskie wyglądają.
Zgłoś
Avatar
kylu 2012-12-16, 18:07
w piździe wyglądają musi być naklejka z tyłu egzamin a tam z boku to na pewno kurwa nie jest nalepka z napisem WORD tylko jakiś inny chuj...z resztą żaden egzaminator nie dałby wypierdolić się egzaminowanemu pod prąd bo ma pedał hamulca pod nogą więc nikt mi kurwa nie wmówi ze to jest egzamin państwowy bo to nie możliwe...no chyba że w warszawie egzaminatorami są dzieci kurzu i wiatru zwane tumanami....
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2012-12-16, 18:19
kylu napisał/a:

w piździe wyglądają musi być naklejka z tyłu egzamin a tam z boku to na pewno kurwa nie jest nalepka z napisem WORD tylko jakiś inny chuj...z resztą żaden egzaminator nie dałby wypierdolić się egzaminowanemu pod prąd bo ma pedał hamulca pod nogą więc nikt mi kurwa nie wmówi ze to jest egzamin państwowy bo to nie możliwe...no chyba że w warszawie egzaminatorami są dzieci kurzu i wiatru zwane tumanami....



Może myślał, że kierunki jej się pomyliły i chce jechać w lewo, mimo iż kierunkowskaz włączony w prawo. Albo po prostu czekał na rozwój wydarzeń, bo też chciał się pośmiać. Ta ulica na którą wjeżdżała ta dziewczyna nie jest zbyt ruchliwa i prowadzi w osiedle. Wiem, bo sam mieszkam na Bemowie i też tam zdawałem egzamin na prawko.
Zgłoś
Avatar
Koperek 2012-12-16, 20:41
kylu
Nie nakręcaj się tak. To, że w kilku miastach jest tak jak mówisz nie znaczy ,że jest tak wszędzie. Nie znalazłem zdjęcia ze skodą, ale na yariskach też naklejka była tylko z boku
google.pl/imgres?um=1&hl=en&tbo=d&biw=1366&bih=668&...
Zgłoś
Avatar
N................h 2012-12-16, 20:57
Rubaszny napisał/a:

W takim samochodzie są też pedały od strony pasażera. Skoro oblała to mogła tylko usiąść sie z tyłu ale ona siada z przodu... Filmik wyrobiony na potrzebe reklamy



Co ty pierdolisz gówniarzu, to, że ciebie egzaminator wysłał na tył to nie znaczy, że wysyła wszystkich. Widocznie byłeś tak chujowy, że stwarzałeś zagrożenie nawet siedząc z przodu.
Zgłoś
Avatar
jHc 2012-12-16, 20:59
Spoko ogólnie że laska wsiada na fotel pasażera do przodu Ja myślałem, że zawsze trzeba wsiadać do tyłu
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-12-16, 21:03
Egzaminator źle zawracał 1:1 powinni się zamienić jeszcze raz i jechać dalej!
Zgłoś
Avatar
50Grosh 2012-12-16, 21:03
Egzaminator na pewno uwziął się na nią. Przecież do kurwy nędzy - może chciała zdawać na lewostronne prawko?...
a tak serio - głupia cipa...
Zgłoś
Avatar
grzesieksz7 2012-12-16, 21:18
a ja uważam, że to zwykła reklama :/
Zgłoś
Avatar
lechos 2012-12-16, 21:19
jebany egzaminator, sam nie włączył kierunku w lewo gdy zjeżdżał do WORD-u...
Zgłoś
Avatar
upagowno 2012-12-16, 21:30
ale muzy to Ty chujowej słuchasz.
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2012-12-16, 21:32
wedzio napisał/a:

to już nawet lodzik nie pomorze żeby egzamin zdać, żeby to chociaż drugie skrzyżowanie było



Podlasie, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
lol21 2012-12-16, 21:45
Zna ktos tytuł nuty w tle?
Zgłoś
Avatar
k................p 2012-12-16, 21:50
Fake , po oblanym egzaminie kursant nie może usiąść z przodu
Zgłoś
Avatar
bebzal 2012-12-16, 21:59
a później dziwota że wypadki na drogach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie