18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ddobry10 2014-04-03, 21:35
różnica jest taka że mężczyźni mają ptaka
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-04-03, 21:40
Pamparampa napisał/a:

Wkurwiające jest to że kobiety nie znają etykiety za kółkiem. Wpuszczasz taką bo widzisz że już bidulka czeka pół godziny i blokuje pas a ona ani be ani me ani pocałuj mnie w dupę ... ale uczyłem siostrę prowadzić (tak żyje, oddycham nie miałem wypadku z nią) i teraz duma rozpiera gdy z jej ust wychodzą słowa "no oczywiście kurwa baba za kołkiem"



bo tutaj wychodzi babska natura, czyli przeświadczenie, że im się należy i zawsze ustępuje
Zgłoś
Avatar
avox 2014-04-03, 22:17
co on tam sobie śpiewa w 0:37? co to za piosenka?
Zgłoś
Avatar
sc33 2014-04-03, 22:23
Baby maja pol mozgu za kierownica i tyle. Na choj drazyc temat...
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-04-03, 23:00 3
Kurwa mnie wkurwiają takie filmiki, ale nie dlatego, że szufladkują ludzi tylko dlatego, że utwierdzają mnie w przekonaniu, że wszystkie dziewczyny to kurwa idiotki, które nie potrafią zrobić czegoś dobrze (bez zmuszenia lub wymuszenia czegoś) bo są albo zbyt leniwe żeby się skupić tylko na tej rzeczy bo przecież zawsze mają 10 innych zjebanych spraw na głowie choćby przymusowe spojrzenie w lustro lub kurwa poprawienie fryzur, albo zwyczajnie są zbyt tępe żeby np. pojąć niektóre przepisy, ale chuj z przepisami każdy może czasem się zamotać mnie rozpierdala jak one np. zwracają na 3 przecież to jest jakby upośledzenie umysłowe, żeby nie mieć wyczucia, w która stronę trzeba kręcić kierownicą aby zawrócić, lub kurwa parkowanie przecież one nie mają wyobrażenia przestrzennego i nie mają pojęcia, w którym miejscu kończy się ich samochód lub, w którym miejscu znajduje się koło...i do tego wszystkiego te ich wkurwiające postrzeganie świata jedna jest w szoku, że w ogóle kurwa żyje druga natomiast najczęściej kreatyna myśli, że pozjadała wszystkie rozumy i co to nie ona a przychodzi co do czego to jebnie buraka i zmieni temat. A się kurwa rozpisałem
Zgłoś
Avatar
Zihat1 2014-04-03, 23:54 4
qwerq221 zalogowałem się specjalnie żeby dać Tobie piwo za bardzo celną uwagę.
Wracając do tematu, codziennie jeżdżę samochodem, każdego dnia mijam setki samochodów i napotykam tyle też sytuacji drogowych i zachowań kierowców, jak baba jedzie za kółkiem to widać z daleka, wszystkie reakcje opóźnione jak np. ruszanie na światłach czy wyjazd na główną gdzie jak ulica szeroka nie ma nikogo, a ta dalej będzie minutę siedzieć i gapić się czy na pewno można wyjechać, nie wspominając już o jeździe 20 km/h.
Jednak co najbardziej denerwuje to właśnie ta etykieta za kółkiem, inaczej ujmując zwykła kultura i logika, kobiety tego po prostu nie mają, najczęstsze przykłady to brak zwykłego podziękowania za przepuszczenie, i z kolei zasada, że baba za kierownicą nigdy nie puści drugiego auta, choćby sytuacja tego wymagała w celu przyspieszenia ruchu, nie, musi się wepchać i koniec. Na przejściu dla pieszych gdzie nawet według przepisów, pieszy ma pierwszeństwo baba jedzie nie zatrzymując się, nawet jak pieszy jest już na pasach.
Jakiś czas temu (ze 3 lata) sam dla siebie postanowiłem przewidywać kto siedzi za kółkiem, jak widzę, że prowadzący prowadzi auto jak upośledzony, myślę hym pewnie baba za kółkiem i nie chcę się tu chwalić, ale do tej pory pomyliłem się zaledwie 3 razy
Oczywiście nie można też powiedzieć, że każda kobieta nie potrafi prowadzić, bo to tak jak by powiedzieć, że każda niemka jest brzydka. Osobiście znam 2 kobiety które jeżdżą lepiej niż nie jeden mężczyzna, a i przecież wśród panów, wielu jest takich kierowców, którzy za kółkiem nigdy nie powinni siadać.
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2014-04-05, 1:23 1
mmaakkss napisał/a:

Fake, nie rozjebała samochodu



Bo jeszcze nie parkowała
Zgłoś