18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
R................y 2014-04-03, 17:32 46
Fake, nie rozjebała samochodu
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-03, 17:50 1
A czy wiecie robaczki że badania naukowe nie potwierdzają JAKIEJKOLWIEK relacji między płcią a zdolnościami za kółkiem?
Zgłoś
Avatar
WuSyRyHy 2014-04-03, 17:51 2
Jak moja dziewczyna to zobaczyła to powiedziała tak: "baby, to baby prowadza chujowo a nie kobiety. Jest różnica"
Zgłoś
Avatar
borlibobek 2014-04-03, 17:59 31
JesusChytrus napisał/a:

A czy wiecie robaczki że badania naukowe nie potwierdzają JAKIEJKOLWIEK relacji między płcią a zdolnościami za kółkiem?


bo to badania homogejodżendercwelów manipulujących wynikami
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-04-03, 18:05 6
JesusChytrus napisał/a:

A czy wiecie robaczki że badania naukowe nie potwierdzają JAKIEJKOLWIEK relacji między płcią a zdolnościami za kółkiem?



a kto tobie człowieku w dzisiejszych czasach prawdę powie, żeby nie być posądzonym o rasizm albo obrazę uczuć religijnych.

Tak samo jest z babami za kółkiem, mogą sobie przeprowadzać pierdylion badań i mydlić oczy, jak to one sobie potrafią poradzić za kółkiem. jednak rzeczywistość pokazuje zupełnie co innego
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-04-03, 18:09 8
Nie ma badań ale z innych badań można wysunąć hipotezy z których wynikają wnioski(typu raczej tak jest), że kobiety po prostu gorzej prowadzą. Wiele czynników jest powiązanych z płcią- kobieta wrażliwiej do czegoś podchodzi, bardziej się boi itp. Oczywiście nie wszystkie ale większość. Moja laska to oczywście czeka aż łaskawie ktoś ją wpuści na ulicy, jak jest miejsce do którego trzeba zaparkować równoległe to zazwyczaj jest "kochanie mhhh wiesz", tyłem to samo chociaż już po paru naukach sama parkuje tyłem jeśli się nie spieszy. Jeżdzi delikatnie i z wyczuciem, nie potrafi nagle zredukować biegu,przychamować, spojrzeć czy lewy pas jest wolny i wyminąć przeszkodę tylko po hamulcach i dopiero sprawdza czy pas jest wolny.

Więc jezus nie pierdol tylko przynieść wodę i zamień mi ją w Bordeaux rocznik 97
Zgłoś
Avatar
Escove 2014-04-03, 18:10 4
@JesusChystrus wyjdź z poczekalni, tam też jest świat.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-03, 18:17
@qash
Mówisz o rzeczywistości takiej ogólnie czy tej na sadolku którą robaczki sami sobie kreujecie?
Zgłoś
Avatar
guznadupe 2014-04-03, 18:27 2
zawsze mnie rozwalają pojeby myślące, że rozmowa przez telefon nie trzymając go przy uchu jest czymś innym niż trzymając go. Tak w ogóle to te zjeby wyglądają wtedy jakby gofra wpierdalali
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-04-03, 20:11
JesusChytrus napisał/a:

@qash
Mówisz o rzeczywistości takiej ogólnie czy tej na sadolku którą robaczki sami sobie kreujecie?



podejrzewam, że twoj jedyny kontakt z samochodami to resoraki, więc nie pyskuj
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2014-04-03, 20:17
...ma ładniejsze piersi ?
Zgłoś
Avatar
krakus1906 2014-04-03, 21:01 2
@chytrus
cwelu ty posiadasz wogóle życie towarzyskie? takie w "realu"?
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2014-04-03, 21:18
JesusChytrus napisał/a:

A czy wiecie robaczki że badania naukowe nie potwierdzają JAKIEJKOLWIEK relacji między płcią a zdolnościami za kółkiem?



Religii ani tym podobnych głupot również nie potwierdzają.
Zgłoś
Avatar
Pamparampa 2014-04-03, 21:29 5
Wkurwiające jest to że kobiety nie znają etykiety za kółkiem. Wpuszczasz taką bo widzisz że już bidulka czeka pół godziny i blokuje pas a ona ani be ani me ani pocałuj mnie w dupę ... ale uczyłem siostrę prowadzić (tak żyje, oddycham nie miałem wypadku z nią) i teraz duma rozpiera gdy z jej ust wychodzą słowa "no oczywiście kurwa baba za kołkiem"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie