18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
gonzu96 2012-12-05, 19:54 6
Ekspertyza nie potrzebna:] tym bardziej, że ładnie na końcu wytłumaczone. Zamiast hejtować debile lepiej postarajcie się zrozumieć o co chodzi bo jutro na fizyce w gimbazjum będzie.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-05, 21:01 17
Właściwie wszystko wyjaśnił. Może zabrakło stwierdzenia, że w tym doświadczeniu ani materia ani informacja nie przemieszcza się POMIĘDZY punktami na obwodzie miski. Jeśli srasz w jadącym pociągu, to twoje gówno przemieszcza się zawsze pomiędzy twoim odbytem a torowiskiem. Patrząc z perspektywy twojej dupy wiesz gdzie upadł pierwszy a gdzie ostatni kleks, patrząc z perspektwy dowolnego kleksa nie wiesz gdzie upadły kolejne i poprzednie.
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-12-05, 21:06
co za baran... wiązka różnych fotonów sobie leci każdy foton w inną strone i nie przekracza prędkości światła gdzie tu paradoks?
Zgłoś
Avatar
M................s 2012-12-05, 21:16 1
Loaloa piękne porównanie, takie obrazowe, nie chce zapeszać ale sądząc po tym poście chyba narodził się nam nowy Einstein
Zgłoś
Avatar
ja_jestem 2012-12-05, 21:17
@Loaloa masz piwo bo twoj komentarz dokladnie wszystko wyczerpal. Nie ma przemieszcznia materii a kupa nic tak na prawde o innych kleksach nie wie . Oczywiscienie nie ma materii zakladajac ze foton to nie czastka, ale to juz zupelnie inna bajka
Zgłoś
Avatar
DariuszX 2012-12-05, 21:17
Co za debil... światło ma prędkość bezwzględną niezależną od ośrodka, niczym tego nie przyśpieszysz. Podobnie możesz jechać samochodem i trzymać laser w ręce, prędkość samochodu i światła się nie zsumuje.
Zgłoś
Avatar
Zygzaq 2012-12-05, 21:26 2
Nie wiem czemu, ale oczy tego kolesia kojarzą mi się z tym filmikiem:

Zgłoś
Avatar
c................l 2012-12-05, 21:32
opisał to jak umiał i co z tego ? hameryki nie odkrył wystarczy do książek zajrzeć
Zgłoś
Avatar
qeuz 2012-12-05, 21:39
Ja jestem ekspertem i wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
j................l 2012-12-05, 21:45
Wypowiedź eksperta ?
Już się robi .

Jeśli czytałeś książki w dzieciństwie to umiesz wyobrazić sobie wszystko, począwszy od wacka w pochwie Jessicy Alby, przez dysponowanie wielki sprzętem do Polski z walutą Euro .
Zgłoś
Avatar
MaVskY 2012-12-05, 22:16 1
uookie napisał/a:

...tylko ten koleś przejebany. by sobie chociaż zęby wybieli, skoro z ryjem do ludzi startuje



On sobie zęby wybieli ale ty z tym ryjem raczej szybko sobie nie dasz rady.
Zgłoś
Avatar
2HardBlazin 2012-12-05, 22:25
ma flow jak Ad Buster
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-12-05, 22:28 3
Kurwa ciekawi mnie czy chociaż połowa krytykujących obejrzała do końca lub zrozumiała, przecież on tłumaczy że to przekroczenie prędkości jest pozorne. Są ludzie i parapety.
Zgłoś
Avatar
regal 2012-12-05, 22:57
A jakby ktoś jechał pociągiem z prędkością światła i zrobiłby krok do przodu? To byłby szybszy od światła
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-06, 2:04
"Nic co ma masę nie osiągnie prędkości większej niż światło" - niech posłuży za morał dla inteligentnych. A debilom polecam nałapać światła do wiadra i je zważyć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie