18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Idiomistic 2013-08-28, 11:58 1
Dla tych co mówią, że Sokołów chce zniszczyć człowieka...

Bzdura.. Kwota jaką będzie miał oddać jest uzależniona od zawartości Jego portfela. W internetach zarabia dziesiątki tysięcy - więc co się dziwić.
Zgłoś
Avatar
AstaMan 2013-08-28, 16:02
Kocham Gotować ma ofertę reklamową, 4 filmiki o długości od 5 do 10 minut, wrzucone na YouTube, Facebooka i bloga kosztują 8 tysięcy złotych, jeden filmik 2,5 tysiąca złotych.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-08-28, 16:30 2
Mam nadzieje ,że go oskubią co do grosza, a potem zamkną w celi z czarnuchem który będzie mu serwował parówkę z nadzieniem czosnkowym codziennie z rana.
Zgłoś
Avatar
_Nilus_ 2013-08-28, 17:40 1
I tego właśnie szczerze nienawidzę... Ktoś robi taki obszerny materiał, myślisz sobie oho, może wreszcie jakaś na poziomie polemika, i nagle czytasz "HAHAHAHA KURWA LOL TO JAK KOLEŚ ROZKOSZUJE SIE NIEOSOLONYM KOTLETEM(...) ŁOJAPIERDOLE" i nagle ta budowana przez pierwsza minutę mydlana bańka wiary w ludzkość pęka jak prezerwatywy na teście AdBustera.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-28, 18:32
A ja jestem jaroszem i w chuju mam ten cały Sokołów
Zgłoś
Avatar
tominho 2013-08-28, 22:22
Sokołów wygra sprawe na 100%, ale Ogiński pewnie wywalczy to żeby zapłacił jakieś 50 000 zł, bo jednak 150 kawałków to troche w chuj
Zgłoś