18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
bocianoff 2020-04-28, 18:39 4
Kurwipikkolo napisał/a:

Gdzie ten wiewiór z ujemnym IQ, co twierdzi że każdy idiota może być kiermanem, tu masz przykład jak idioci kończą... Choć ten pewnie jeszcze wróci...



a co, kurwa, może nie może? zawód dla wybitnych debili i przygłupów
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-04-28, 18:41 2
Ale zarósł ten Makłowicz. Nie wiedziałem, że w transporcie musi dorabiać.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-04-28, 19:01 5
Truo na miejscu, zgubil buta.

Ps. Chuj w dupe kazdemu pajacowi ktory po nastu godzinach jazdy nie zatrzyma sie na kime... to jest moment i trafisz na taka kurwe na autostradzie i cie zmiecie...
Zgłoś
Avatar
Kurwipikkolo 2020-04-28, 19:03 4
bocianoff napisał/a:

a co, kurwa, może nie może? zawód dla wybitnych debili i przygłupów



Którzy jednak zarabiają trzykrotność twojej wypłaty... Wybudują dom bez kredytu, i nie patrzą na ceny w sklepach, ale ty zapewne wolisz jebac za najniższa krajowa i na wszystkich chuje wieszać ze po 15 - tym musisz żreć trociny
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-04-28, 19:07 2
Kurwipikkolo napisał/a:

Którzy jednak zarabiają trzykrotność twojej wypłaty... Wybudują dom bez kredytu, i nie patrzą na ceny w sklepach, ale ty zapewne wolisz jebac za najniższa krajowa i na wszystkich ch*je wieszać ze po 15 - tym musisz żreć trociny


Zmartwie Cie - zeby zarabiac taki hajs jak przyglupy-tirowcy wcale nie trzeba napierdalac po 4 tygodnie poza domem
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-04-28, 19:09 12
Znam to doskonale. Zawsze wystarczalo 40 minut spania i potem jakas kawka i cos slodkiego. Jak czuje ze mam dosyc to zawsze sie zatrzymuje. To jest moment. Przysniesz i chuj.
Zgłoś
Avatar
dranski105 2020-04-28, 19:10 2
Widać że był załadowany koła pewnie wchodziły jak w masełko
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2020-04-28, 19:11 1
Ale debil po co skrecał tak ostro na asfalt, mógł jechać prosto to by go nie powypierdalało.
Zgłoś
Avatar
Roman270297 2020-04-28, 19:19
Dobrze wiedział, że zaraz odleci to dalej walczy. Zamiast zjechać na 5 minut po skakać czy coś żeby się rozbudzić.
A nie zapierdala po całej drodze, to mógł już chociaż przypierdolić w kilka aut.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-04-28, 19:20 1
Roman270297 napisał/a:

Dobrze wiedział, że zaraz odleci to dalej walczy. Zamiast zjechać na 5 minut po skakać czy coś żeby się rozbudzić.
A nie zapie**ala po całej drodze, to mógł już chociaż przypie**olić w kilka aut.


Własnie se poskakał bez zatrzymywania sie na parkingu
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-04-28, 19:22 3
Kurwipikkolo napisał/a:

Gdzie ten wiewiór z ujemnym IQ, co twierdzi że każdy idiota może być kiermanem, tu masz przykład jak idioci kończą... Choć ten pewnie jeszcze wróci...



Tak kończą tirowcy którzy oszukują na czasie pracy żeby zarobić kilka zł więcej. Zasypiają za kierownicą i zabijają ludzi.
Tirowcy to Jebani egoiści którzy uważają się za królów szos i mają innych za nic.
Zgłoś
Avatar
Kurwipikkolo 2020-04-28, 19:35 3
Wiewór napisał/a:

Tak kończą tirowcy którzy oszukują na czasie pracy żeby zarobić kilka zł więcej. Zasypiają za kierownicą i zabijają ludzi.
Tirowcy to Jebani egoiści którzy uważają się za królów szos i mają innych za nic.



99%z nas ma płacone diety bez względu jak długo danego dnia pracuje, może stać cały dzień, ja tam szanuje wszystkich tylko ciebie mam za nic, swoją drogą z kad ta nienawiść do kierowców, czyżby wam tatusiowie z tirówkami uciekli
Zgłoś
Avatar
danglan 2020-04-28, 20:47
Cóż za piękny finał...
Zgłoś
Avatar
Tau 2020-04-28, 20:52
To fake z pewnością.
Zgłoś
Avatar
freako 2020-04-28, 21:51 1
satariel napisał/a:

Ale zarósł ten Makłowicz. Nie wiedziałem, że w transporcie musi dorabiać.


A ty jestes zwyklym chamem, gdyby nie kierowcy to bys wlasne gowno wpierdalal i zar placki z kory pacanie bez kultury i szacunku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie