18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
franixxx 2012-12-15, 0:12 5
Po bożemu
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2012-12-15, 0:59
jednak wolę rżnięcie przy użyciu szpady. if you know what i mean
Zgłoś
Avatar
Speedballwtf 2012-12-15, 1:41 7
Obrazek z gry: Amnesia: Mroczny Obłęd (jeden z najstraszniejszych horrorów w histori gier PC, jest nawet potwierdzony przypadek śmiertelny w USA spowodowany zawałem serca). Przedstawia jedną z najokrutniejszych śmierci w średniowieczu. Popularne również było wieszanie ludzi z tyłu za ręce (tak jak zapina się kajdanki z tyłu) i podnoszenie do góry z kilkunasto kilogramowym obciążnikiem na nogach. "Sadyści" byli od zawsze...
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-12-15, 2:26
rżnij powoli bo to fajna babka była
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-12-15, 2:32
Kuurwa jak tak kiedys robili to ja dziekuje
Zgłoś
Avatar
czerpak 2012-12-15, 2:40
No pewnie. Najłatwiej manipulować hieny. Poświęćcie 5 min, na dowiedzenie się skąd jest ten obrazek.
Zgłoś
Avatar
k................0 2012-12-15, 2:45
chyba im bliżej do sadoli niż katoli
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-12-15, 2:53 2
mikEWrona napisał/a:

Kuurwa jak tak kiedys robili to ja dziekuje


nadal tak robią, meksykańskie kartele
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-12-15, 3:03 2
Nie wiem czemu w obrazku jest akurat odniesienie do katolików, ale jako przedstawiciel tej grupy moge tylko powiedzieć, że ja tak nie rżnę chociaż nie wiem jak inni, nie będę się wypowiadał za wszystkich.

Ale co do najeżdżania na wierzących - jestem gotowy na konstruktywny dialog, jeśli komuś przeszkadzają katole (bo taka obecnie panuje moda) to proszę pisać, śmiało
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2012-12-15, 3:22 1
Defect, mnie, osobie wierzącej przeszkadzają katole i księża pedofile. Możesz coś zrobić z nimi, czy dialog nie będzie konstruktywny?
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-12-15, 9:16 42
Takie scenki jak z tego obrazka były robotą protestantów (w przeważającej większości), uczcie się hołoto, bo w życiu poznacie jedynie pogardę z powodu waszej ignorancji. Kolejna ofiara losu, która nadaja na katolików, choć w dupie był i gówno widział.
Zgłoś
Avatar
dziobaku 2012-12-15, 9:56 1
Tak karano pedałów w średniowieczu.
Zgłoś
Avatar
Cryan 2012-12-15, 10:14 11
Mogę tylko przyznać rację Ronoaro.

Co to kurwa za moda na bycie ateistą? To, że jest się kurwa tępym debilem, który łyka bez przemyślenia to co mówią inni, bo to modne, nie robi z nikogo ateisty. Ba! nie robi nawet antyklerykała! To, że się boicie, żeby nie być identyfikowanym z moherami naprawdę nie czyni z Was ateistów.

Banda kurwa debili.

Co do obrazka - kolejny ze średniowiecznych mitów, pewnie w palenie czarownic też wierzycie.
Zgłoś
Avatar
k................0 2012-12-15, 11:30
A tak na marginesie ten obrazek to raczej fantazja artysty, skoro używali do tego tylko piły do drewna a ta babka wisiała na sznurkach, więc jak musiało wyglądać to cięcie pewnie latała od lewej do prawej, więcej jebania niż pożytku - mało praktyczne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie