18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Jankes360 2016-04-05, 0:05
Wygrywa drużyna, której zawodnicy będą jako jedyni w stanie ustać na nogach Bohorty to zwykła mordownia i klepanie po ryjach Zresztą, widać na filmiku
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2016-04-05, 4:40
Ale tak całkiem poważnie: wy tam używacie jakichś specjalnie wyuczonych technik walki, czy po prostu sie napierdalacie po hełmach jak popadnie? Bo te wszystkie filmiki skłaniają mnie do tego drugiego wniosku, ale mimo wszystko i tak fajna zajawka, żeby się odstresować.
Zgłoś
Avatar
_Marecki_ 2016-04-05, 5:34 1
Pierre d'Ollony
Może to wyglądać na zwykłe napierdalanie się, ale każdy z nas kto walczy podchodzi do tego z pełną powagą i jak największym profesjonalizmem. Są sytuację, kiedy technicznie kogoś powalisz, używając traktów średniowiecznych, czy też elementów zapaśniczych. Jednakże zdarzają się sytuację, kiedy jesteś zmęczony i nie chce Ci się myśleć albo po prostu nie masz możliwości zrobić technicznego powalenia, wtedy napierdalasz: hełm, noga, korpus...

Dla osoby (laika) nie znającego zasad tego typu zabawy może się wydawać nudne, głupie albo śmieszne, ale jak sam to świetnie okreśiłeś jest to turbo zajebisty sposób na odstresowanie się.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Necrophilus 2016-04-05, 8:03
Czemu nie ma żadnego maga?
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-04-05, 10:35
ja myślałem że jakies laski a tu rycerzy mi wysyłasz...
Zgłoś
Avatar
Shadok 2016-04-05, 11:14 1
Miranda napisał/a:

@Shadok
Co w maju, kiedy dokładnie i gdzie wejściówki można nabyć? Napisz coś więcej, może być na pw.



5-9 maja, bilety na ticketpro znajdziesz, impreza się zowie Battle of The Nations.
Zgłoś
Avatar
karatemistrz 2016-04-05, 16:43
Mam do takich zabaw ambiwalentne podejście. Z jednej strony szanuje ich wysiłek i czas włożony w rozwijanie pasji, a z drugiej wiem że nie ma to nic wspólnego z fechtunkiem ani kultywowaniem faktycznej historii. Oni to robią jakby okładali się drewnianymi pałami na odlew nie ważne czy mają w rękach mieczy czy dwuręczny topór. Także nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Jankes360 2016-04-05, 17:09
@up a to Ty wiesz, że generalnie średniowieczne bitwy to były w podobnym guście? O szermierce to można mówić w pojedynku, a nie w regularnej walce, w której kodeks rycerski często schodził na drugi plan
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2016-04-05, 19:28
Wypuściłbym was w tym uzbrojeniu w pewne miejsce we Francji. Mam wrażenie, że rdzenni Francuzi bardzo tęsknią za takim pokazem rycerskich zawodów
Zgłoś
Avatar
Zimon2210 2016-04-06, 3:58
23:56 No to się nazywa twardy łeb
Zgłoś