18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Potter2003 2020-09-08, 19:57 2
Biedagaz w klimie nieszczelnej i papierosek czynią cuda.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-09-08, 20:31 1
nano50 napisał/a:

Dokładnie.
Brat w swojej 220 konnej A5 Cabrio chce montować, ale mówiłem mu, że trochę mało miejsca i lipa. To trochę jak gaz w mustangu. W tamtym roku dał za nią 100 koła, a w tym gaz montuje, bo pali jebana 15 litrów



A5 220 KM czyli pewnie 2.0 TFSI, czyli wtrysk bezpośredni. Powodzenia w montażu instalacji.
Swoją drogą spalanie auta z tym silnikiem na poziomie 15 litrów świadczy, że coś jest popsute bo ten silnik w trasie schodzi do 6l, a w cyklu mieszanym max. 8-9 l.
S4-S5 3.0 TFSI 333 KM wychodzi w mieszanym 10-11 l, a bratu doładowane R4 chla 15???
Jeździłem służbowym passatem b8 właśnie 2.0 tsi w różnych warunkach i nigdy nie miałem dwucyfrowego wyniku spalania na kompie.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-09-08, 21:05
czopkaIwynże napisał/a:

Jestem ekspertem bo zajmuje sie montazem lpg. Najlepiej jak ktos sie wypowiada a nie ma pojecia ze lpg jest bezpieczniejsze od zbiornika z paliwem. Jesli wszystko jest zrobione zgodnie ze sztuka to nie ma.mozliwosci zeby gaz dostal sie do wnetrza auta. Nawet w razie nieszczelnosci przy zbiorniku caly gaz ucieka sobie pod auto bo po pierwsze jest ciezszy od powietrza a po drugie zbiornik jest zamkniety szczelnie od gory. Na yotube sa filmiki jak strzelaja ostra amunicja w pelny zbiornik i nic sie nie dzieje tylko gaz ucieka. Kraje 3 swiata to inna bajka tam caly czas sie cos odpierdala nielogicznego. Jezdzijcie dalej swoimi matizami i trujcie srdowisko bo was stac ja wole v8 w lpg i gaz w podloge biedaki



Sorry ale biedusem to ty tutaj jesteś V8 w gazie ahahahahahhaahaa i to biedus na pokaz!
Zgłoś
Avatar
adi_k0 2020-09-08, 21:22
janlew napisał/a:

Nie rozumiem jak też można gazować V8, co jest symbolem biedy, i nazywać innych biedakami...



To żeś kurwa błysnął teraz, pojęcie żadne masz tylko o LPG czy o wszystkim?
Zgłoś
Avatar
mr-dupa 2020-09-08, 21:45 2
Te króle życia. Jakie znaczenie ma dla was to co tankujecie do swojego samochodu? Przecież to i tak wypalanie pieniądza bez odzysku????
Zainstalowałem LPG w swoim aucie i teraz śmigam po autostradach po 170 -200 km/h i mam wywalone. Najgorzej Ci co maja leasingi prawym pasem bo 2 tyś zł poszło na samochód i już na te Legitne PB nie wystarcza....
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2020-09-08, 21:56
Potter2003 napisał/a:

Biedagaz w klimie nieszczelnej i papierosek czynią cuda.



I to jest prawidłowa diagnoza.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-09-09, 0:49
Kriuk napisał/a:

A5 220 KM czyli pewnie 2.0 TFSI, czyli wtrysk bezpośredni. Powodzenia w montażu instalacji.
Swoją drogą spalanie auta z tym silnikiem na poziomie 15 litrów świadczy, że coś jest popsute bo ten silnik w trasie schodzi do 6l, a w cyklu mieszanym max. 8-9 l.
S4-S5 3.0 TFSI 333 KM wychodzi w mieszanym 10-11 l, a bratu doładowane R4 chla 15???
Jeździłem służbowym passatem b8 właśnie 2.0 tsi w różnych warunkach i nigdy nie miałem dwucyfrowego wyniku spalania na kompie.



Dokładnie 2,0 TFSI. Na razie pierwsza opinia, że coś jest zepuste. Jego samochód, to aż tak się nie interesuję.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-09-09, 7:57
Juzwa napisał/a:

Na filmie buraku niemyty.



Idź albo zdechnij trolu podły.
Synu diabła i motopompy, bądź wyklęty ty i twoi potomkowie do 5-tego pokolenia.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2020-09-09, 9:01 2
Juzwa napisał/a:


Już się zesrałeś ze szczęścia, czy masz obstrukcję umysłową? TY naprawdę sądzisz, że ktokolwiek wierzy w gazowy stan paliwa LPG w butli? No to jesteś większym debilem niż sądziłem. Napisałem o paliwie ciekłym takim jak benzyna czy ON przygłupie.



Przecież to właśnie ty jebany matole napisałeś żeby porównać statystki do paliw ciekłych właśnie, czyli benzyna i on a z takiego kontekstu jednoznacznie wynika, że nie wiedziałeś iż lpg to również paliwo ciekłe. Inaczej po co byś pisał o porównaniu do paliw ciekłych, skoro lpg też jest ciekłe? Echhh śmieciu, ludzki odpadzie byś się przyznał i więcej nie pogrążał

Jak wyżej i tak już wszyscy wiedzą że jesteś zjebem, więc..
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-09-09, 20:20
NafazowanyKoleś napisał/a:

Przecież to właśnie ty jebany matole napisałeś żeby porównać statystki do paliw ciekłych właśnie, czyli benzyna i on a z takiego kontekstu jednoznacznie wynika, że nie wiedziałeś iż lpg to również paliwo ciekłe. Inaczej po co byś pisał o porównaniu do paliw ciekłych, skoro lpg też jest ciekłe? Echhh śmieciu, ludzki odpadzie byś się przyznał i więcej nie pogrążał
Jak wyżej i tak już wszyscy wiedzą że jesteś zjebem, więc..



Przestańcie się wyzywać jak przedszkolaki o pierdolone paliwo. Jak ktoś chce to niech jeździ na lpg, inny na benzynie, trzeci na olej napędowy i tyle.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-09-09, 20:35
Kriuk napisał/a:

Przestańcie się wyzywać jak przedszkolaki o pierdolone paliwo. Jak ktoś chce to niech jeździ na lpg, inny na benzynie, trzeci na olej napędowy i tyle.


A czwarty na opałowym ;
Zgłoś