18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
raistpol 2012-03-07, 4:03 1
kuuuurwam Cie!
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-03-07, 6:19
jankess1990 napisał/a:

do łopay czarnuchu !


niebieski nie będzie zadowolony
Zgłoś
Avatar
ŻyrafyWchodząDoSzafy 2012-03-07, 10:19
Myślałem, że jak dzierżył gitarkę to jakiś kongo-dubstep zrobi.
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-03-07, 10:59
chyba ktoś go oszukał, że w tym programie można wygrać banany.

a swoja droga wystep beznadziejny.
tak jak caly ten program.
i cala ta telewizja.
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-03-07, 11:57
Najbardziej boli fakt, że z pokolenia na pokolenie zachwycamy się coraz to większym chujstwem... Boję sie pomyśleć nawet, czym podniecac się będą moje dzieci, skoro już teraz wystarczy zdjęcie kota albo tekst piosenki: "wstałem, zjadłem i poszłem do pracy (ref. lalalala uuuuu)"
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2012-03-07, 12:31 2
Musiałem :/



Giba się jak pierdolony rezus. Co za debil.
Zgłoś
Avatar
ScotchMe 2012-03-07, 13:30
Podsumowując. 99% komentarzy mówi o tym, jaki to zły jest ten czarny. Tak więc uświadamiam Was, obywatele, że ten zły murzyn osiągnął w swoim życiu xx razy więcej niż my wszyscy razem wzięci - nie licząc już tego, że pewnie na każdym kroku spotyka się z komentarzami takimi, jak tutaj. Jaki z tego morał? Proste - zamknąć mordy.
Zgłoś
Avatar
romcio115 2012-03-07, 13:35
Báthory István napisał/a:



Co wymiata ?
Zwykły czarny człek kaleczący język polski.


Przyjedź do jego kraju i nie kalecz jego języka cwaniaczku a mówi po polsku lepiej niż niejeden rodowity polak ..
Zgłoś
Avatar
cys23 2012-03-07, 14:11 1


Im to powiedz...
Zgłoś
Avatar
Corn 2012-03-07, 16:34
Zgłoś
Avatar
kofko 2012-03-07, 17:16
Kora wyglada jak zona frankensteina , ochyda chodzacy trup
Zgłoś
Avatar
Mr_Jack 2012-03-07, 23:55
Báthory István napisał/a:



Co wymiata ?
Zwykły czarny człek kaleczący język polski.



Myślę że kaleczący to złe określenie. Nikt nie będzie mówił po polsku tak jak Polak. A ten człowiek przez to że "kaleczy" to robi to prze zabawnie.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-03-08, 14:48
Pierdolicie farmazony, a Polski to jeden z najtrudniejszych języków, gość wymyślił tekst i go śpiewa, chuj że go kaleczy, ale pokazał, że można zaśpiewać używając najtrudniejszego języka..
Zgłoś
Avatar
owek 2012-03-09, 4:00
Mardog napisał/a:

Pierdolicie farmazony, a Polski to jeden z najtrudniejszych języków, gość wymyślił tekst i go śpiewa, chuj że go kaleczy, ale pokazał, że można zaśpiewać używając najtrudniejszego języka..


No nie bardzo. Słyszałeś o tonacji w języku Chińskim?

Każdy język ma jakieś prostsze albo skomplikowane zagadnienia.
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2012-03-19, 1:27
Wszyscy jesteście jebanymi gimbusopedałami. Myślicie, ze komentarz typu: "Jebać czarnych", "W tym konkursie nie można wygrać bananów" itp. pedalskie powiedzonka zrobi z Was chuj wie kogo ? Sadistic, rozumiem, wszystko, kurwa rozumiem, ale żeby walczyć o jakieś wirtualne piwa, plusy, komentarze, chuj wie co?? Jakim trzeba kurwa być idiotą, żeby robić, pisać takie rzeczy ? Naprawde, szczery i solidny chuj Wam w dupę.
Zgłoś