18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Skora2 2012-03-06, 23:35 5
Báthory István napisał/a:



Co wymiata ?
Zwykły czarny człek kaleczący język polski.



Chciałbym Ciebie usłyszeć jak Ty mówiłbyś w jego ojczystym języku, albo chociaż po angielsku...
Zgłoś
Avatar
pawu95 2012-03-06, 23:37
gumol napisał/a:

a polskie teksty polskich "artystów" są niby lepsze?



Polecam rap. Jak bedziesz mial problem ktorych raperow sluchac pisz pw
Zgłoś
Avatar
Wicherekk 2012-03-06, 23:53
Jakos tlumowi sie podoba tylko sadole to rasistowskie scierwa :p
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2012-03-07, 0:02
Báthory István napisał/a:



Co wymiata ?
Zwykły czarny człek kaleczący język polski.



A bo j. polski jest taki łatwy dla zagramanicznych ludzi... Ty pewnie angielski kaleczysz, a nie zdajesz sobie z tego sprawy bo 80% ludzi co się ang. uczą źle wymawiają pół zdania.

Idź i nie wracaj...
Zgłoś
Avatar
Cpt. Obvious 2012-03-07, 0:07
pawu95 napisał/a:

Polecam rap.



...
Dowcip miesiąca

A murzyn niech wraca skąd go przywieziono
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-03-07, 0:20 1
Ja pierdole, te program to dno. Murzyn śpiewający kilka słów po Polsku jest zajebisty, a jak jakiś czas temu do programu przyszedł młody chłopak który zaśpiewał piosenkę Rosiewicza to go wyśmiali...
Zgłoś
Avatar
typo 2012-03-07, 0:21 3
@Dzawor - musiałbyś też wypierdolić jakieś 70% Polaków. Wole już jak taki pozytywny ziomeczek ma afrykański akcent i nakurwia bądź, co bądź spoko piosenką, niż jakiś spierdolony dres, który na jedno słowo w zdaniu potrzebuje dwóch "kurwa". Zresztą co tu dużo gadać, wspaniałe słowo - "wypierd****", taki z Ciebie znawca, że w słowie wypierdala cztery błędy robisz. Co chciałeś być uprzejmy, czy co?

Wkurwia mnie już wrzucanie czarnym, tylko dlatego, że są czarni przez pieprzonych gimbusów, niedorozwiniętych ludzi w wieku średnim i sfajdanych wszystko hejtujących hejterów. Byleby by piwo dostać na sadolu. Kiedyś to robiło się z klasą, był jakiś pomysł, te żarty śmieszyły, a teraz to tylko prostackie odzywki.
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-03-07, 0:21
Najlepszy jest moment "...KromCię..." Etiopipa stajl beachhhhhhh (dla hejterów-tak-bitch)
Zgłoś
Avatar
k................r 2012-03-07, 0:26
Zjebane POLSKIE show a ludzie siedza i ogladaja to gowno nabijajac jebanej stacji kase Balwany
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2012-03-07, 0:45
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
kl3juuu 2012-03-07, 0:59
Wszyscy się pierdolcie ! Facet poprawił mi humor, po chuju fest, zrobił to dobrze i tyle zazdrośni nic nie umiejący idioci
Zgłoś
Avatar
Zbryndal 2012-03-07, 1:51
Dodaja tego czarnego człowieka wszedzie, kurwa Polacy murzyn który pewnie bujał jajami banany w Afryce na bambusie robi furore bo wymamrotał jakieś pomyje popluł sie przy tym a wy go chwalicie.
Zgłoś
Avatar
LilL 2012-03-07, 2:40
Gdyby ktos nie wiedział. To jest druga częśc występu, W pierwszej części zaspiewał piosenke po angielsku, w głosowaniu wyszło 2 na 2, i jurorzy poprosili go o zaspiewanie czegos jeszcze, widocznie nie miał nic innego w repertuarze więc zaimprowizował, cos śmiesznego. Jak widać przyjeło się dobrze.

Wiem wiem ze i tak to Was gówno obchodzi, ale przynajmniej teraz wiecie że to nie był jego główny popisowy numer.....

Co do tagów to nie x-factor a must be the music.
Zgłoś
Avatar
owek 2012-03-07, 3:27
Kto ogląda te gówniane programy? I co tam robi Kora do chuja pana.
Zgłoś
Avatar
Mar0 2012-03-07, 3:52
"rzygłem, pierdłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniese". Z innej beczki. Co to kurwa ju tube do chuja walca!

PS. Do autora tematu: Wyjdź i nie wracaj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie