18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jak się uczyć?
Polimaty • 2015-09-01, 18:54
Jak się uczyć? To pytanie warto sobie postawić, zwłaszcza na początku roku szkolnego. Ale skoro uczymy się przez całe życie to do obejrzenia zapraszam wszystkich, nie tylko uczniów



Bibliografia:
- Jan Kaiser, Biologiczne podstawy psychologii, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2006.
- Phillip G. Zimbardo oraz Gerrig Richard J., Psychologia i życie, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2012.
- Phillip G. Zimbardo oraz Robert Johnson, Vivian McCann, Psychologia. Kluczowe koncepcje, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2010.
- Małgorzata Tatarkiewicz oraz Czesław Plewka, Uczymy się uczyć, Pedagogium, Szczecin 2010.
- Ewa Czerniawska oraz Maria Ledzińska, Psychologia nauczania. Ujęcie poznawcze, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2011.
- Krzysztof Konarzewski (red.), Sztuka nauczania, Wydawnictwo PWN, Warszawa 2008.
- Manfred Spitzer, Jak uczy się mózg, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2007.
- Geoff Petty, Nowoczesne nauczanie : praktyczne wskazówki i techniki dla nauczycieli, wykładowców i szkoleniowców, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Sopot 2010.
- Guy Claxton, Rozwijanie potencjału uczenia się : jak pomóc młodym ludziom, aby stawali się lepszymi uczniami, Stowarzyszenie Edukacji Początkowej, Katowice 2013.
Zgłoś
Avatar
Antichristo 2015-09-01, 21:07
emmm... sprzedał sie?
Zgłoś
Avatar
Qevnu 2015-09-01, 21:13 5
Po ch*j to tutaj ?
Zgłoś
Avatar
bartekm5 2015-09-01, 21:18 4
zabierać to gówno stąd!
Zgłoś
Avatar
kdwdj 2015-09-01, 21:18 15
Proszę o nie wrzucanie Polimatów na Sadistica! No chyba, że zrobi odcinek, w którym będzie sobie odgryzać rękę i relacjonować jak mu smakuje.

I jak to do jasnej cholery trafiło na główną z jednym piwem?!
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2015-09-01, 21:25 2
pedałą stanowcze nie!!!
Zgłoś
Avatar
Sajmon90 2015-09-01, 21:27 3
Za mało Ci płacą za te chujowe reklamy banku?
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-09-01, 21:31 8
To jakieś nowe zasady? Proszę o wyjaśnienie, bo czegoś tu KURWA nie rozumiem. Zaznaczcie, że MATERIAŁ sponsorowany, a nie róbcie z NAS debili. Kurwa... 3 PIWA i na głównej? Zbanujcie mnie, ale kurwa napiszcie jak to jest. ŻENADA.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2015-09-01, 21:37
Nowe zasady? Prędzej Ty tu jesteś nowy bo partnerstwo sadistic.pl prowadzi już od paru dobrych lat z różnymi stronami. A Polimaty to moim zdaniem jeden z kilku dobrych kanałów na polskim yt
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2015-09-01, 21:39 1
up a co zazdrość zżera ? To może rusz dupsko, zrób coś też, wypromuj wtedy się też załapiesz na hajs. A nie wdupiać burgery przed kompem i hejtować każdego

EDIT : Wypowiedź była do Sajmona
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-09-01, 21:39 1
Admin wykazał się wyjątkowo czarnym humorem i uraczył nas czymś, co tu znalazło się tylko z uwagi na.. admina czarny humor. Nie znajduję innego wytłumaczenia dla takiego materiału bez poczekalni i piw.
Zgłoś
Avatar
ace55PL 2015-09-01, 21:40
o chuj wam wyżej chodzi? mi normalnie wyskoczyło, że sponsorowane, że można wyłączyć, że jest to pewna reklama. Osobiście lubię polimaty, nie koniecznie jest to kanał na sadistica, ale noż kurwa mać, od tego jest INGORUJ. Chyba, że połowa z was debile nie jest zalogowana...
Zgłoś
Avatar
a................d 2015-09-01, 21:45
ace55PL napisał/a:

mi normalnie wyskoczyło, że sponsorowane


Kłamiesz, nigdzie nie widzę stosownej adnotacji.
A co do materiału - delikatnie mówiąc - nie pasuje do tematyki sadistic.
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-09-01, 21:45
@Igorek95
Ja tam nie mam nic do Polimatów, tak się składa, że oglądam i czytam wiele materiałów naukowych o wyższym poziomie. Sęk w tym, że uszczęśliwianie na siłę na każdym możliwym portalu takimi materiałami jest TYLKO ze szkodą dla tych materiałów. Nie ta grupa docelowa. Nawet jeżeli.. to niech trafi do poczekalni jak każdy materiał, a tak mamy ogólne wkurwienie. Chyba nie o to chodzi we współpracy z innymi stronami? Jak szukam oleju do frytek, to nie idę do motoryzacyjnego... kurwa, TAK ciężko to zrozumieć? A co do tego, że jestem tu nowy... no tak kurwa, jestem tu krócej od ciebie o ILE dni? 11? Masz mniej postów ode mnie, mniej piw, i ... ze dwadzieścia lat mniej. Piw wystawiłeś więcej, bo pewnie klikasz bezmyślnie.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2015-09-01, 21:55
@krzyks nie wiem nie patrzyłem ile masz konto, chodziło mi tylko o to że linki sponsorowane to żadna nowość tutaj.. Możesz to sobie wyłączyć jednym kliknięciem Serio mam od Ciebie konto dłużej o 11 dni?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie