18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Issander 2010-01-15, 17:16
Bo ale na to, że się nie myje, to nic mu nie odpowiedziała... no i 8 m-cy z taką wytrzymać? :/
Zgłoś
Avatar
troyak 2010-01-15, 17:37
Issander, nie wiesz czy koleś nie ściemniał, żeby wyrwać tamtą 'fake' laskę
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-01-15, 18:44
Wtedy by mu to wypomniała

a tamto "Bo" w poprzednim poście to miało być "No"
Zgłoś
Avatar
ferro 2010-01-15, 18:52
nie jestem pewny ale mam wrazenie ze to juz było

ale ogolnie to ostra zagrywka hah
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-01-15, 18:57
laska chyba i tak chciała zerwać , bo po takiej akcji , nawet zakładając że 'bill' by się nie dał to ja np na jego miejscu sam bym z kurwą zerwał.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2010-01-15, 19:17 26


takie coś, jak by podobne...
Zgłoś
Avatar
strus_kg 2010-01-15, 19:38
i po chuj jej to było? tylko się kobita dowiedziała, że śmierdzi... Dziewczyny uczcie się na błędach koleżanki ;]
Zgłoś
Avatar
tata muminka 2010-01-15, 20:55
tak do końca zdrowa to ona nie była
Zgłoś
Avatar
MaxKing 2010-01-15, 22:59
Echhh przypomina mi koniec mojego związku... Nie, nie miałem takiej sytuacji... ale często miałem podobne rozmowy. Nie, moja była nie szpiegowała mnie w ten sposób, bo nie mówiła nawet po polsku... ale często mówiłem dziewczynom że mój związek się kończy. I się skończył... wy mnie pewnie teraz wyśmiejecie, w końcu jesteś cie sadyści bez uczuć... ale tęsknię za nią... Bądź co bądź, 2,5 roku razem i wspólne wakacje za granicą to dużo... przynajmniej dla mnie.
Zgłoś
Avatar
Arni. 2010-01-15, 23:44 9
MaxKing napisał/a:

chhh przypomina mi koniec mojego związku... Nie, nie miałem takiej sytuacji... ale często miałem podobne rozmowy. Nie, moja była nie szpiegowała mnie w ten sposób, bo nie mówiła nawet po polsku... ale często mówiłem dziewczynom że mój związek się kończy. I się skończył... wy mnie pewnie teraz wyśmiejecie, w końcu jesteś cie sadyści bez uczuć... ale tęsknię za nią... Bądź co bądź, 2,5 roku razem i wspólne wakacje za granicą to dużo... przynajmniej dla mnie.

A dotykaliście się wackami ?
Zgłoś
Avatar
Krzemien 2010-01-16, 0:07 9
MaxKing napisał/a:

Echhh przypomina mi koniec mojego związku... Nie, nie miałem takiej sytuacji... ale często miałem podobne rozmowy. Nie, moja była nie szpiegowała mnie w ten sposób, bo nie mówiła nawet po polsku... ale często mówiłem dziewczynom że mój związek się kończy. I się skończył... wy mnie pewnie teraz wyśmiejecie, w końcu jesteś cie sadyści bez uczuć... ale tęsknię za nią... Bądź co bądź, 2,5 roku razem i wspólne wakacje za granicą to dużo... przynajmniej dla mnie.

W jaki sposób straciłeś rękę?
Zgłoś
Avatar
slepygdz 2010-01-30, 1:31
dobre by było jakby go w chuja zrobiła ta kolesiówka
Zgłoś