18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
lluoj 2013-01-08, 21:51 6
Co Wy z tymi piwami?Mam to głęboko w dupie czy dostane od kogoś jakieś wirtualne piwo czy nie...nie po to wstawiłem ten filmik...dobrze zrobiłoby niektórym gdyby wyszli ze swoich kurwidołków bo widze,że niektórzy na łeb dostają od tego siedzenia przed netem...Takiego oburzenia się nie spodziewałem ale fajnie tak czasami powkurwiać ludzi
Zgłoś
Avatar
Zyb78 2013-01-08, 22:24 9
Zazdroszczę wam tych "Demolition derby" . Zabawa musi być przednia , mogliście malacza wysadzić ;D

Chuj w dupę spinającym się burakom , dajcie więcej filmików z rozwalaniem szrotów.
Zgłoś
Avatar
RevolutionGFX 2013-01-08, 22:27 3
''miasteczku'' , to miasteczko jak chuj z tego co widze..
Zgłoś
Avatar
grubyzamo@o2.pl 2013-01-08, 23:25 1
co jak co ale poldas na placu daje radę i nie jeden wieśniak w swym BMW tak nie hasa pod remiza bo mu panewki zagrają głośniej niż tuningowy wydech......hehe a co mówić o umiejętnościach.....
Zgłoś
Avatar
rafiki 2013-01-08, 23:51 4
lluoj napisał/a:

Zresztą mam Was w dupie siedźcie dalej przed kompami i piszcie pierdoły, ja w tym czasie będe rozpierdalał następne samochody i będę miał z tego uciechę i w dupie mam czy będą to auta Borewicza czy nawet Hansa Klossa



Ty sobie rozpieradalaj dalej, siedź w tej zapadłej dziurze i miej uciechę, a ja dalej będę zarabiać na restauracji aut pokroju Borewicza za dobrą kasę.

Dla mnie zachowanie z filmu jest skrajnym debilizmem/wandalizmem.

Wcześniejszej części o kasacji itd nie komentuję bo nawet nie ma czego. Na kasacji aut znasz się jak świnia na gwiazdach.
Zgłoś
Avatar
wojtek3 2013-01-09, 13:02
Chamstwo i prymityw ! I z czego tu się cieszyć?
Zgłoś
Avatar
pyto 2013-01-09, 13:02 1
ja pierdole ludzie ogarnijcie sie, JEGO to sobie rozpierdolil, bo mial taki kaprys i chuj wam do tego
Zgłoś
Avatar
kartacz 2013-01-09, 13:05 11
Zamiast sie tak kurwa spinać, to weźcie od gościa namiary i jak tak kochacie "legendy motoryzacji" to odkupujcie od niego każdy złom. A jak chcecie, to gdzieś u babki w szopie widziałem rozjebaną pralke franie, tez możecie po nią wpaść.
Zgłoś
Avatar
n................l 2013-01-09, 13:08 2
Ale żeście się zesrali, spróbujcie sprzedać takiego złoma jak poldas na części, gdy w każdym motoryzacyjnym dostaniesz do niego wszystko, łącznie z nowym silnikiem za 200zł bo jest gówno wart, podobnie jak samo auto. Fajna sprawa tak rozpierdolić auto, coś o tym wiem
Zgłoś
Avatar
Provid3r 2013-01-09, 13:09 2
Pierdolicie,a sami byście się wyżyli.;p
Zgłoś
Avatar
Rabanesq 2013-01-09, 13:12 6
nie mogę już czytać tegi pierdolenia o tych pięknych "klasykach"....ani one kurwa piękne,ani klasyczne. Dam sobie mały palec uciąc że ogromna większośc podniecających sie borewiczem czy innym polonezem nigdy tego badziewia nie prowadziła...ewentualnie siedziała na kanapie gdy dziadek zawoził jendego z drugim na jasełka a teraz mają wielki sentyment i pierdola jakie to arcydzieła motoryzacji. Prawda jest jednak inna...zawsze były i będą gównianymi samochodami...Polski fiat 125 juz w momencie produkcji był przestarzały...zresztą nie chce mi sie pisać elaboratu nad wyczynami peerelowskiej motoryzacji..czyli "ulepszaniu" już ówczesnie przestarzałych licencji. Tak sie składa ze byłem zmuszony jeżdzić jednym i drugim w latach gdy wy zbieraliście obrazki z gum Turbo i wiecęj nigdy bym nie chciał. Dziekuję. Miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
zmk 2013-01-09, 13:12
Stare dobre czasy...
Zgłoś
Avatar
nismo 2013-01-09, 13:15
Miasto to Pakość woj. kujawsko pomorskim
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-01-09, 13:15
szkurwiszyny, przechuje niszczą zabytki
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-01-09, 13:16
Stara, dobra bieda - to były czasy, ale żeby aż tak biednym być - szok
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie