18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nowynick 2016-09-08, 14:10
na każdej, KAŻDEJ stacji jest informacja o wyłączeniu silnika przed tankowaniem... no ale kto by czytał instrukcje od jakiegoś debila zza biurka?
Zgłoś
Avatar
MapleLeaf 2016-09-08, 15:26 10
@up Nie tylko zgasić silnik. Wypadałoby jeszcze zwlec dupsko z siodła, żeby nie generować ładunków elektrostatycznych, a w konsekwencji iskrzenia i zapalenia par benzyny.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-09-08, 21:06
To mogło byś wszystko, od zapalonego silnika, przez rozgrzane tarcze hamulcowe, ładunki elektrostatyczne, szluga w ustach, po przyświecanie zapalniczką.
Gość dość rozgarnięty, wyciągnął motocykl z plamy płonącej benzyny, niestety przy odkręconym kurku niewiele to pomogło.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2016-09-09, 9:18
Jakby mioł motór na waszkie to by mu sie nie zajoł...
Jedyna co mój Ursus zapala to na dotyk.
Zgłoś
Avatar
lorddiod 2016-09-09, 21:59
jak pociekł na nagrzany silnik czy radiator od cylindra to zium i pali.
Ja od silnika raz papierocha w plenerze odpalałem.
Zgłoś
Avatar
michiix 2016-09-10, 4:20
O kurwa, zawsze tankowałem siedząc na moto. Przestraszyliście mnie z tymi ładunkami.
Zgłoś
Avatar
gitbejbe 2016-09-10, 9:55
Raz z ciekawości chciałem zobaczyć czy od peta - jak na filmach, podpale benzynę. Pet zgasł za każdym razem. Co więcej, jeździłem pół roku na motocyklu, który miał poprowadzony wężyk odprowadzający nadmiar benzyny z baku prosto na rozgrzany wydech - tak mi to poprowadził andrzej mechanik. Obczaiłem to dopiero pewnego razu po tankowaniu, bo zawsze leje pod korek i trochę tej benzyny spierdala, a moto było solidnie rozgrzane. Tak czy siak nie odważyłbym się zrobić tego umyślnie, ale nie raz zostałem już przekonany że aby doszło do zapłonu, potrzeba czegoś więcej niż tylko coś rozgrzanego.
Zgłoś
Avatar
DerFels 2016-09-10, 13:03 1
up, No i mamy kobietę sadistica
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2016-09-11, 22:34
gitbejbe, płoną opary, nie benzyna jako ciecz...
Zgłoś