18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
100Burned 2018-02-26, 16:13 2
Majkizrpgw napisał/a:



Lina i stołek, wysokie budynki to co, narzędzia do "resocjalizacji"? Piszesz o "zwalczaniu pedałozy" za pomocą wyżej wymienionych rzeczy. Kurwa, nawet swoich żałosnych przekonań nie jesteś w stanie obronić, od razu się wycofujesz jak zbity kundel "nie o to chodziło" - to ciekawe o co. Myślę, że to było nieudolnie zakamuflowane nawoływanie do zabijania ludzi, ktoś powinien ci się przyglądać 24/7.

Piszesz o walce z ograniczeniami a sam masz ograniczony światopogląd, nie dopuszczasz do siebie istnienia ludzi o innej orientacji. Piszesz, że są pojebani i należy ich "zwalczać". Ciężką pracę zacznij od siebie, polecam zastosować takie środki, o których wspominasz przy kwestii rozwiązania kwestii pedałozy. Powodzenia



Nawoływanie do zabijania a sugestia skończenia ze sobą w przypadku przegranej z chorobą to dwie różne rzeczy. Nie masz do czego innego się przypierdolić to silisz się na supernadinterpretację. Albo celowo- no to słabo bo już cie zdemaskowałem, albo niecelowo- wówczas jesteś po prostu głupi. I to tak fest.

Rozumiem twoje gejowskie oburzenie, w końcu moja wypowiedź uderzyła bezpośrednio w ciebie. Nie akceptuję pedryli, ponieważ są zboczeni i nienormalni i to oni powinni nad sobą pracować a nie ja.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-26, 17:08 3
100Burned napisał/a:



Abraxiu, nie tylko jesteś lewackim żydem homoseksualistą. Jesteś również hipokrytą.


Ty piszesz prymitywne zniewagi a ja wysmakowany podjazd
Zgłoś
Avatar
Profx5015 2018-02-26, 17:30
Jebie prawdziwą cywilizacją
Zgłoś
Avatar
M................w 2018-02-26, 18:26 3
100Burned napisał/a:



Nawoływanie do zabijania a sugestia skończenia ze sobą w przypadku przegranej z chorobą to dwie różne rzeczy.


Faktycznie, mój błąd - źle zinterpretowałem twój post. Więc sugerujesz ludziom samobójstwo, ponieważ są innej orientacji. Ciekawe.

100Burned napisał/a:


jesteś po prostu głupi


Zdemaskowałeś mnie.

100Burned napisał/a:


Rozumiem twoje gejowskie oburzenie, w końcu moja wypowiedź uderzyła bezpośrednio w ciebie.



Przez to, że nie jestem za teorią, że homoseksualizm to choroba, uważasz mnie za geja - geniusz
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-02-26, 18:42 2
Abraxus napisał/a:

Loaloa jest fenomenalny. Jak coś napisze, to wam rozjebane dupy jeszcze kilka dni pulsują.
Naprawdę legendarny mistrz.
Podejrzewam, że tak jak ja ma przedni ubaw jak widzi wasze dolegliwości analne.



Myślę że raczej nikt bólu dupy nie ma, ale bardziej zażenowanie jego wkurwianiem. Bardziej fascynujące jest to że Wy macie radochę z tego ze kogoś wyzywacie, jak niedorozwoje z podstawówki.
Zgłoś
Avatar
MrLu 2018-02-26, 20:07 1
Podejrzewam że Abraxus razem ze sraolą pracują na tym kiblu i zmywaku na zmianę. Tak żeby mieć całodobowy podgląd na sadistica. A że się chłopaki mijają to później wychodzą takie szopki na ulicy.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-02-26, 20:19 2
fakt, bez debili na Sadolu nie byłoby się z kogo śmiać,
niezłe cwaniaki
piszą anonimowo, takie czasy, kiedyś normalnie to skopałby dupę, ośmieszył, zgnoił idiotę,
znalazłaby się też ciota co by ich wyruchała,
a tak cwaniaki piszą co chcą, bo huje mają założone kondomy
Zgłoś
Avatar
maczyn 2018-03-04, 11:22
Holandia Haga Grote Markt
Zgłoś