18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
DanBK 2018-02-26, 3:43 1
Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym sraola bo sorry ale mam taka umiejętność ignorowania tutaj debili i nie wyłapałem o co biega z nim.
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-02-26, 4:44 11
DanBK napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym sraola bo sorry ale mam taka umiejętność ignorowania tutaj debili i nie wyłapałem o co biega z nim.


sraola to taki anagram od nikt go tu nie lubi
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-26, 6:03 73
DanBK napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym sraola bo sorry ale mam taka umiejętność ignorowania tutaj debili i nie wyłapałem o co biega z nim.



Jako, że jestę ekspertę to już ci przybliżam sytuację:

Tak w skrócie.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-02-26, 6:09 7
Cytat:

CoJaTamKurwaWiem


Cytat:

Velture


No tak mu dowalacie, że ani śni już więcej trollować!
Po co ignorować, skoro można po prostu reagować i tylko go podburzać? Aaa... no tak - wirtualne piwa... Korzyść po chuju!

DanBK napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym sraola bo sorry ale mam taka umiejętność ignorowania tutaj debili i nie wyłapałem o co biega z nim.


HAL9000/2 napisał/a:


sraola to taki anagram od nikt go tu nie lubi


... a debile reagują na jego komentarze, bo to jest coś, co pokonałoby nawet Hitlera.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-02-26, 6:37 6
TB303 napisał/a:



No tak mu dowalacie, że ani śni już więcej trollować!
Po co ignorować, skoro można po prostu reagować i tylko go podburzać? Aaa... no tak - wirtualne piwa... Korzyść po chuju!


... a debile reagują na jego komentarze, bo to jest coś, co pokonałoby nawet Hitlera.


Zeby byla jasnosc - mozemy sie napierdalac z kazdego, tylko nie ze sraoli...?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-26, 7:47 3
Cytat:

mozemy sie napierdalac z kazdego, tylko nie ze sraoli...?


Ze mnie też nie bo ja wrażliwy jestem na obrazę w internetach i się w sobie zamykam płacząc
Zgłoś
Avatar
tadek899 2018-02-26, 8:16 3
laola, sraola. Gardzę Tobą pomiocie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-26, 9:09 13
Loaloa jest fenomenalny. Jak coś napisze, to wam rozjebane dupy jeszcze kilka dni pulsują.
Naprawdę legendarny mistrz.
Podejrzewam, że tak jak ja ma przedni ubaw jak widzi wasze dolegliwości analne.
Zgłoś
Avatar
Bielecki 2018-02-26, 11:01 10
@Abraxus sądząc po filmiku to ma zarówno ubaw jak i dolegliwości analne
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2018-02-26, 11:08 10
Velture napisał/a:


Ze mnie też nie bo ja wrażliwy jestem na obrazę w internetach i się w sobie zamykam płacząc



Fakt z Velture, lepiej się nie śmiać bo z naczelnikiem makowca wpierdala i potem się pruje do adminów, że go na portalu nawyzywali...
Zgłoś
Avatar
krakowiak69 2018-02-26, 12:15 5
dałem zasłużone, 20-te piwo za pojazd po tym jebanym trolu.
Zgłoś
Avatar
M................w 2018-02-26, 12:23 11
Laola to jebany geniusz, nikt tak nie potrafi wkurwiać ludzi jak on, ból dupy pelikanów łykających jego baity to uczta dla oczu. Może kiedyś osiągnie poziom króla Testo. Ta strona zawsze miała jakiegoś chłopca do bicia, kiedyś był nim idiota bongman, teraz Laola, jutro będzie ktoś inny i tak w kółko.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-26, 12:31 1
Abraxiu też się tak bawi, tyle że stosuje większy kaliber. Cukinię, pachołek drogowy, drąga od kilofa itd.
Zgłoś
Avatar
xiro 2018-02-26, 12:32 12
w temacie sroali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie