18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
rejzer 2012-09-01, 0:45 1
ale skurwysyntswo tak żerowac na emerytach........
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-09-01, 2:29
Kurwa, aż szkoda mi tych emerytów i rencistów. Jednak to nic nowego w końcu to kraj naciągaczy i złodziei.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-09-01, 5:14
Te szkolenie nie jest dla pracowników call center- oni nie łażą po osiedlach... Kiedyś pracowałem w takim gównie (dokładnie w tym samym, przedstawicielstwo Cyfry plus), wytrzymałem dwa tygodnie. Gadać z ludźmi potrafie, ale, na nieszczęscie, wymagane jest mydlenie oczu, "podbijanie stawki", powolne odsłanianie klientom korzyści i inne marketnigowe sztuczki, których zresztą uczyli nas na szkoleniach, tyle że teoria teorią, a praktyka wygladała zupełnie inaczej. Przykładowo, ćwiczenie "wejśc" do domu, ćwiczę z innym akwizytorem, udającym lokatora- wygląda to tak, że po zapukaniu, mówie skąd jestem, bajeczka o zmianie telewizji, a gościu bez niczego wpuszcza mnie do środka. W rzeczywistości pada jeszcze setka pytan typu " a skąd pan, a po co, a co sprzedaje" itp. czyli całe szkolenia są gówno warte. No i w momencie, kiedy oni mnie wprost pytają, co to jest i ile kosztuje, ja miałem dalej i niezbicie pierdolić farmazony i "zaprzyjaźniać" się z klientem, a tego akurat nie potrafiłem, bo jak mnie koleś pytał, ile to kosztuje, to od razu odpowiedałem- czyli, jak widać, nie nadawałem się do tej pracy. Ale jedno musze przyznać, tam gdzie pracowałem, nie było parcia na emerytów i osoby, które wyglądały na takie, które nie myślą nad tym co kupują- sam szef mówił, że jak widzę 90-letnią babinkę w drzwiach, to dać sobie spokój, bo lepiej nie podpisać jednej czy dwóch umów, niż potem sąsiedzi i rodzina mieli robić antyreklamę, że firma oszukuję starych i zniedołężniałych. Ale i tak robota chujowa, bo płatne od umowy (aczkolwiek, jak ktoś ma dusze skurwysyna, dobrą gadanę i samozaparcie, to dziennie nawet kilkaset zł mógł wyciągnąć- to fakt).
Zgłoś
Avatar
javal 2012-09-01, 11:59
PiotrTAG napisał/a:

Tak powinna wyglądać taka rozmowa :



ps.jest to ustawione,ale pokazuje jak można rozjebać takiego typa w pył,tak by nic już nam nie chciał wcisnąć !.



Ja mam lepszy sposób, jak tylko podnoszę słuchawkę i słyszę ze coś oferują gdzieś zapraszają coś chcą mi dać taniej albo sprzedać, mówie nie dziękuje i się rozłanczam.

Wszystkie tego typu telefony są na poziomie spamu mailowego, jeśli ktoś jest na tyle ogarnięty żeby nie robić zakupów/ nie korzystać z super ofert i nie zgarniać nagród za bycie 999 999 odwiedzającym TEJ STRONY to jest też na tyle rozsądny żeby kupować i załatwiać sobie umowy w biurze firmy lub na ich oficjalnej stronie.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-09-01, 12:12
Pracowałem w CCIG (Call Center Inter Galactica - zakompleksiona nazwa ) i ten skrypt tutaj wygląda mniej więcej tak jak tam. Ściema na ściemie, w dodatku pisane to wszystko na kolanie bez poszanowania zasad języka polskiego. Nie dość, że skurwysyny, to jeszcze analfabeci.

A do tych "cwaniaków" wyżej, co to są tak sprytni, że gadają przez godzinę a później rezygnują - w chuja robicie sami siebie, a nie "konsultantów". Mało przyjemnie marnujecie czas i nic z tego nie macie, a ten po drugiej stronie słuchawki dzięki wam może sobie trochę poluzować przez resztę dnia. Taki naciągacz mając godzinę przegadaną tak naprawdę mógłby sobie następną godzinę bimbać, bo efektywność 50% (czas przegadany/czas pracy) to bardzo dużo, zatem nikt go nie opierdoli za brak umów, bo przecież się starał
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-09-01, 16:33
MLM działają identycznie, z jednym miałem okazję się spotkać. Podobne skrypty dawali - odnośnie cudów gospodarczych i nawet nagrody nobla z ekonomii. Szkoda tych paru stówek których zapewne nigdy nie zobaczę, ale za to cenne doświadczenie na przyszłość i możliwość zobaczenia 'kuchni' gdzie próbuje usmażyć się frajerów

Z call center z orange robią się znowu coraz bardziej agresywni - po 3 telefony w miesiącu, wczoraj facet jak mu powiedziałem, że jeszcze się zastanowię [kto mądry podpisze umowę po 15 sekundowej prezentacji oferty nie wiedząc nawet co konkurencja proponuje? to się rozłączył bez pożegnania.

Ogólnie chujowa robota, szczerze współczuje tym co tam muszą pracować bo brak innej pracy i ogromny chuj w dupę tym co to lubią i są "skuteczni".
Zgłoś
Avatar
matizudanina 2012-09-01, 18:14
True story, jak szukałem pracy to pod różnymi nazwami stanowisk , firm zgłaszała się ta sama firma, raz z ciekawości poszedłem zobaczyć jak to wygląda od środka i jak czytałem ten elementarz to zgadza się kropka w kropkę Najlepsze w tym wszystkim jest to że ludzie pracujący tam są zadowoleni z pracy, nie zauważają jaka krzywdę wykonują nieświadomym emerytom, mają po prostu wyprane mózgi i zero myślenia samodzielnego, ich "coach" jest jak guru sekty A oni jak potulne owieczki pozbawione własnej woli. Poza tym godziny pracy to najczęściej 12-16 na dobę 5-6 razy w tygodniu. Myślą że 2000zł ( lepsi maja więcej) na rękę to super warunki na rynku pracy ( to też zasługa "coacha"). Jednym słowem żenada...
Zgłoś
Avatar
badumbumpst 2012-09-01, 22:00
Braciszek robi dla polsatu. Chodzi jedynie po patolach, zapuszczonych dzielnicach. Ruiny, klatki bez remontu od dekad, drewniane schody, które lepiej omijać po poręczy. A w mieszkaniach? Oprócz ludzi na zasiłkach można napatrzeć się na 42 calowe ekrany, laptopy, lodówki z kruszarkami i odbiornikami, generalnie na wypasie. I tam jest witany z otwartymi rękami.

A szkolenia motywacyjne w firmie i odgrywanie scenek? Materiał na film dokumentalny:)
Zgłoś