18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
evildead 2012-08-30, 23:37 2
lubisz tak ludzi przekabacać? ciekawe jak ktoś by Ci dziadków wychujał...
Zgłoś
Avatar
chiver5 2012-08-30, 23:41 45
prędzej z biedy żarłbym własne gówno, niż zatrudnił się w takim ścierwie żerującym na 80-letnich staruszkach... ale piwo za wstawkę, nie widziałem nigdy takiego elementarza.
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2012-08-30, 23:42
@evildead, to nie moje. Wyszperane na
expressilustrowany.pl/instrukcja-jak-wcisnac-cyfre-plus-emerytom-kompl...`&4ce3e2767233c7ff52020000-zdjecie=1#zdjecie
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-08-30, 23:55 25
Tak powinna wyglądać taka rozmowa :



ps.jest to ustawione,ale pokazuje jak można rozjebać takiego typa w pył,tak by nic już nam nie chciał wcisnąć !.
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-08-30, 23:55
Kurwy. Nie mylić z prostytutki. Kurwa to stan umysłu.
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-08-31, 0:01 1
Najgorsze, jest to, że masa takich firm zatrudnia:
- kierowców
- sekretarki
- kierowników
- operatorów wózków widłowych
- specjalistów od chuj wie czego;

a po przyjściu na rozmowę kwalifikacyjną wciskają bajeczki przyszłemu pracownikowi "frajerowi".
Pod wieczorek od razu jest telefonik, że zapraszają na następny dzień na krótki test - a ten test to nic innego jak zapierdalanie przez 10h i oszukiwanie ludzi!

Tutaj temat o firmie z Gliwic oferującej tańszy prąd :E

f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4887712&start=480

Zacznijcie od pierwszej strony.
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2012-08-31, 0:03
"...i wiadomo im więcej kabla, tym gorszy sygnał. Prawda?"
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-08-31, 0:05
Tu relacja gościa któremu oferowano tańszy prąd:

sarysz.pl/pliki/naciagacze.pdf
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-08-31, 0:09 1
Ja tam krótko, rzucam "spierdalać" i się rozłączam, to samo z resztą z pierdolonymi żebrakami, co łażą i proszą o kasę, zamiast robotę znaleźć.
Zgłoś
Avatar
Aguire33 2012-08-31, 0:25
Niestety zdarzyło mi się "pracować" w takim jebniku. Ja byłem zmuszony robić ludzi w chuja przez telefon a firma mnie robiła w chuja. Musiałem wciskać jakieś pojebane książeczki innym firmom.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-08-31, 0:31 9
A ja to sobie lubię pogadać przez tel z nimi i staram się być uprzejmy, ale to kwestia wychowania. Co do obrażania akwizytorów i telemarketerów to prawda jest taka, że po 1 przechodzą wstępne pranie mózgu o karierze rozwoju itd., a po 2 co taki student ma robić, jak wszędzie trzeba papierki, doświadczenie i znajomości?! Większość tych kozaków co mówi "spierdalać" i pogardza tymi ludźmi w życiu nie pracowała. Ale życie zweryfikuje.
Co do lżenia od oszustów- taki początkujący pracownik nawet nie wie, że w firmie lecą wałki po całości, jest przekonany, że to faktycznie świetna oferta. Tylko idiota myśli, że żółtodziobom mówią o wadach produktów. O to chodzi by najpierw sprzedać bliskim z pełnym przekonaniem, a później znajomym, znajomym znajomych itd. To daje 3 możliwości- albo delikwent jest idiotą i nie widzi, że sprzedaje gówno, albo widzi i jest pazerną szmatą co sprzeda znajomych za parę groszy, albo zrezygnuje z pracy. Tak czy siak, nie przypierdalajcie się do nie do końca świadomych studentów i starajcie się mieć w sobie odrobinę szacunku do drugiego człowieka, bo karma wróci.
Zgłoś
Avatar
darkghost 2012-08-31, 0:41
W sumie to bym kupił, ale ja się trochę cykam. No nie wiem zapytam sąsiada.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-08-31, 0:59 2
TyTakTwierdzisz napisał/a:

Tak czy siak, nie przypierdalajcie się do nie do końca świadomych studentów i starajcie się mieć w sobie odrobinę szacunku do drugiego człowieka, bo karma wróci.



teraz pytanie, jeżeli naciągnieto mnie już na 2 rzeczy w taki sposób to czy następnym akwizytorom mogę już mówić "spierdalaj"?

a co do rozmowy z takimi, do znajomego zadzwonił "konsultant" z orange czy innego ciulstwa, a jako że znajomy miał czas to sobie tak z nim gawędził przez ponad godzine, po tym czasie powiedział "a to nie dziękuje, dowidzenia", chciałbym zobaczyć minę osoby dzwoniącej, pewnie już liczyła prowizje od tych wszystkich pakietów i innych gówien
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-08-31, 1:14 3
makabrax napisał/a:



teraz pytanie, jeżeli naciągnieto mnie już na 2 rzeczy w taki sposób to czy następnym akwizytorom mogę już mówić "spierdalaj"?



Pewnie, przecież to nie moja sprawa co im mówisz, tylko weź poprawkę na to co pisałem wcześniej. Grunt to czytać umowy, widziałem gdzieś reportaż o Amber Gold i pewna zapłakana babcia na pytanie prawnika czy rozumiała co podpisuje odpowiedziała:
- nie wiedziałam, ale ten pan tak pięknie mówił.

Póki ludzie będą dawali się oszukać, będą oszuści. Chodziło mi o to bardziej, że to nie ci "na dole" oszukują, a głównie Ci "na górze", przy szkoleniu żółtodziobów, przy przyjmowaniu do pracy, przy konstruowaniu umów. Znam kilka osób, które po pracy w tego typu firmie przeszły załamanie nerwowe, jak się okazało jak bardzo zostali wyprani, a zarobki choć mogą być faktycznie wysokie są osiągalne jedynie dla świetnie wyszkolonych ludzi bez sumienia. Sprzedajnych kurew.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie