18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Zarammoth 2013-10-31, 13:17 6
Po pierwsze niech się dubstepowcy odpierdolą od metalu, nie wiem skąd akurat wniosek, że krytykują metalowcy. Ja słyszałem jak hejtują hip-hopowcy, jazzowcy, słuchający disco-polo, a nawet fani techno, tego "klasycznego"... Przecież już prędzej hardkorowy death-metalowiec/grindcorowiec zrozumie taki "mózgotrzep".

Druga sprawa. Słucham metalu i nie mam nic do tego, co kto słucha. Nie wiem na co te gównoburze, skoro i tak nie zniechęci/zachęci kogoś do słuchania, bądź nie słuchania ulubionej muzyki.

Sam dałem piwo temu tematowi i hejtom, bo w końcu to wyjątek, bo to Sadistic, a tu ludzie jadą po innych ze względu na kolor skóry, włosów czy religię to czemu nie o muzykę?

Poniżej przykład, że muzycy mają w dupie te wasz wojny i potrafią ze sobą współpracować - Korn (zespół rockowo-metalowy) i cały ten Skrillex nagrali 2 utwory razem i powiem szczerze, że mi się nawet podoba taki mix:


Zgłoś
Avatar
Halcon 2013-10-31, 14:31 1
Szczam_na_koło napisał/a:

Ok będę pierwszy dupstep to gówno!
A jaranie sie dupstepem to pedalstwo!



Przypierdalanie się do czegoś czego nie lubisz to hejtowanie. A jak wiesz co to pedalstwo to może sam gwintu nie masz, a może poglądy wyssałeś z mlekiem ojca?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-10-31, 14:46 2
Beszczel napisał/a:

"Ok będę pierwszy dupstep to gówno!
A jaranie sie dupstepem to pedalstwo! "

A może twoja stara to gówno
A twój stary to pedał który je wkłada?



Halcon napisał/a:



Przypierdalanie się do czegoś czego nie lubisz to hejtowanie. A jak wiesz co to pedalstwo to może sam gwintu nie masz, a może poglądy wyssałeś z mlekiem ojca?



Pyszny ból dupy
Zgłoś
Avatar
Halcon 2013-10-31, 15:30
msnrc napisał/a:



To jest temat o dubstepie a nie muzyce.



a Ty koleszko czego słuchasz, rodziców?

Szczam_na_koło napisał/a:



Pyszny ból dupy



mówiłem pedał
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-10-31, 18:07
@Szczam_na_koło

SSIJ!!!

Zaprezentuj coś swojego zjebie genetyczny, ofiaro przemysłu gumowego....
Zgłoś
Avatar
theormore 2013-10-31, 18:17 2
Kiedyś dubstep był bardzo porządnym gatunkiem, gdzie dbano o jakiś rytm. Teraz to tylko nak*rwianie w losowe przyciski na klawiaturze MIDI. Muzyka elektroniczna jest świetna ale nowoczesny dubstep to jej pierdolony bękart.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-10-31, 19:14 1
alexandrus napisał/a:

@Szczam_na_koło

SSIJ!!!

Zaprezentuj coś swojego zjebie genetyczny, ofiaro przemysłu gumowego....



Sam sobie possij jak lubisz
Chcesz coś mojego usłyszeć albo poczuć? To wpadnij, dam ci wyssać pierda z dupy. Wiesz jak melodyjnie pierdzę?
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-10-31, 19:20
Szczam_na_koło napisał/a:

Ok będę pierwszy dupstep to gówno!
A jaranie sie dupstepem to pedalstwo!



Chuj ci w dupę!
Zgłoś
Avatar
Student_z_Tomaszowa 2013-10-31, 20:36
Tez mam te Seinheizery, slabe sa troche
Zgłoś
Avatar
optimum19 2013-10-31, 20:47
ja nie rozumiem dubstep to dobrze pojebna "muzyka"sam jej słucham, nie wiem dlaczego lubicie tak jeździć po niej a nie np po rocku co jest normalny a zanormalny dla sadishejterów dubstep to dobry mózgotrzep powinien pasować do użytkowników tego poratalu
Zgłoś
Avatar
Grisz 2013-10-31, 23:46
A co tam, napiszę sobie coś dziwnego: "Dumbstep" wg mnie to wyrażenie myśli ekstremalnych w postaci muzyki. Mam na tyle dystansu, że potrafię śmiać się z rzeczy, którą lubię.

Jeśli ktoś ma zaawansowany ból dupy, to bierze się to stąd, że w jego mózgu jest taki "rozrusznik wkurwiowy' i wystarczy temu komuś przekazać choć odrobinę treści sprzecznej z jego przekonaniami, żeby zaczął udowadniać jak bardzo w coś wierzy. Po co kurwa udowadniać, kiedy inni nie chcą słuchać.
Jeśli ktoś czuje się dobrze w swoim środowisku i w swojej sferze zainteresowań, to raczej powinno mu to wystarczyć, bo to sprawia mu przyjemność. Chyba, że jest się babą, to trzeba oczywiście kurwa narobić trochę szumu.

Lubię dubstep, ale jebie mnie ból dupy osób, które lubią dubstep i myślę, że wcale nie muszą nic udowadniać, a jedynie skromnie dać propozycję utworu, który być może przypadnie komuś do gustu.

Dubstep można komuś zaproponować, ale nie wbijać do głowy, bo niektóre powyższe komentarze rozumiem mniej więcej tak: "Czemu ty kurwa nie lubisz dubstepu?". No właśnie, a nie o to chodzi Panowie Zbyszkowie. Nie o to.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-11-01, 0:01
@up - streszczając twoją wypowiedź: o gustach się nie dyskutuje!
Zgłoś