18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
metode 2013-06-19, 9:10
@up, op, up, up, up

Też jestem z Krakowa, wczoraj w pracy mieliśmy ubaw w pracy z tej akcji co gonili typka a w ferworze walki jeden się przewrócił i został trafiony maczetą przez swoich, wtedy powstał ten tekst.

Kraków ma ten plus że tłuką się sprzętem ale osób postronnych nie ruszają, nie to co w np. Łodzi

ps. chabazie - jest to potoczna nazwa zarośli, krzaków i tym podobnych przeszkód w terenie zazwyczaj koloru zielonego, często z kolcami przez co są w stanie pokonać je najwięksi hardcorowcy
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-19, 16:51 2
Gdyby się mordowali między sobą to nikt problemu by nie robił, niestety zdarzają się też ofiary spoza środowiska "kibicowskiego" - to raz.

Nie raz nie dwa widziałem i po Prokocimiu i po Bieżanowie takie grupki które się zachowywały jak hmm... murzyni z wielu filmików tutaj, te pod którymi ludzie piszą komentarze w stylu "patrzcie jakie małpki" - to dwa.

Po jednym meczu taka lekko podchmielona grupka na światłach pod Tesco zaczepiała ludzi. W pewnym momencie podjechał radiowóz [duży, chyba Ducato], ale policjanci nic nie zobaczyli. Bohaterscy "kibice" sami do niego podbiegli! Coś tam krzyczeli o psach, coś tam pokazywali. Biedne chłopaki nie spodziewali się że Policjanci się nie przestraszą i że w tym busie siedzi ich całkiem sporo... a 100m za nimi akurat podjechał drugi taki sam radiowóz. Bardzo szybko spokornieli, 30 sekund później już wszyscy byli zapakowani, do dziś żałuję że tego nie nagrałem.
Zgłoś