18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Hrodgar 2013-08-29, 18:40 3
Dlaczego takich rzeczy nie uczą nas w szkołach na lekcjach historii?
W sumie ciekawy sposób reklamy gry, ciekawe jak by wyglądała wiedźmińska wersja
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2013-08-29, 19:36 1
Bo w naszych szkołach rzadko uczą pasjonaci którzy potrafili by przekazać wiedzę w ciekawy sposób. Taki ot, kraj smutasów i ludzi żyjących od wypłaty do wypłaty biorących się za pracę nie z ogólnopojętego "powołania".
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-08-29, 19:44 1
A nie dlatego, że w naszych szkołach nauczyciele muszą trzymać się programu?
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-08-29, 20:10
Ale program jest chujowy. W 4 klasie pierwszy temat.... Rewolucja Przemysłowa kurwa! Najnudniejszy kurwa okres. Potem w 5-6 klasie historyczka miała urlop macierzyński i kogo dostałem do nauki? Wychowawczynię z wykształceniem muzycznym. Potem w gimie spoko, ładnie antyk przerobiony, a w technikum znowu lipa. Dzisiaj siedzę w rycerstwie i wiem, że historia jest zajebista ale kurwa.... to trzeba umieć ciekawie przekazać jak np w tym filmiku.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-08-29, 21:58 1
Moim marzeniem jest uczyć historii. Niestety, ale żebym mógł uczyć to te wszystkie stare baby co teraz zajmują posadki musiałby umrzeć.
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-08-29, 23:48 1
Co tu robi tomasz Kammmmmmmmmel?
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-30, 19:17 1
Legioniści to była armia. A tematykę wojska i bitew historycy w szkołach ogólnie mają w dupie, tak zauważyłem. Tylko o architekturach, przemianach społecznych i naszych klęskach pieprzą nieustannie.
Zgłoś