18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
McQurwa 2020-12-30, 8:39 1
Myślała że podwójna linia na jezdni to zebra dla pieszych
Zgłoś
Avatar
35i 2020-12-30, 9:00 1
Głupia cipa, to fakt. Natomiast gościu z Chevroleta ma przejebane, przyciął na podwójnej ciągłej do lewoskrętu (tablica ze strzałkami). Nie powinno go tam być.
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2020-12-30, 9:30 4
35i napisał/a:

Głupia cipa, to fakt. Natomiast gościu z Chevroleta ma przejebane, przyciął na podwójnej ciągłej do lewoskrętu (tablica ze strzałkami). Nie powinno go tam być.



Co ty pierdolisz?
To właśnie pieszego nie powinno tam być.. A przepisy w teorii i w praktyce to dwie różne rzeczy..
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-12-30, 9:37
No tak... bo po huj się spojrzeć w lewo... Nie żal głupiej kurwy.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-12-30, 11:09 1
Tranquillum napisał/a:

Co ty pierdolisz?
To właśnie pieszego nie powinno tam być.. A przepisy w teorii i w praktyce to dwie różne rzeczy..


Prawo o ruchu drogowym rzecze:
Art. 13 pkt 2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.
Typowe "nie wiem, ale się wypowiem". A pierdoliłem Twoją starą.
Zgłoś
Avatar
23456789 2020-12-30, 20:12
35i napisał/a:

Prawo o ruchu drogowym rzecze:
Art. 13 pkt 2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.
Typowe "nie wiem, ale się wypowiem". A pierdoliłem Twoją starą.



Ty serio cytujesz Polskie prawo ? A w jakim języku masz banery po lewo na tym filmie ?
Zgłoś
Avatar
35i 2020-12-30, 20:34 1
23456789 napisał/a:

Ty serio cytujesz Polskie prawo ? A w jakim języku masz banery po lewo na tym filmie ?



A co to ma wspólnego z wypowiedziami baranów, którzy się tutaj produkują? Tym bardziej, że kodeksy europejskie opierają się na zapisach Konwencji wiedeńskiej o ruchu drogowym. Reasumując, piesza miała tam prawo przejść zachowując szczególną ostrożność (czego już nie zrobiła), a kierowca białego samochodu złamał prawo omijając pojazdy stojące na czerwonym świetle, jednocześnie przecinając podwójną ciągłą.
Edit: sprawdziłem, Rosja również jest sygnatariuszem tej konwencji.

Zgłoś