18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Jak umarł Jezus?
Adijoss • 2015-06-16, 12:04
Na lekcji religii ksiądz pyta Jasia jak umarł Jezus. Jasiu jednak nie znał odpowiedzi na to pytanie. Zaskoczony i zdenerwowany ksiądz postanowił wezwać do szkoły ojca Jasia.
Po przyjściu ojca do szkoły ksiądz pyta się:
-Jak to możliwe, że Jasiu nie wie jak umarł Jezus?
Na to ojciec:
-Proszę księdza, my mieszkamy przy lesie, nie mamy internetu, nawet nie wiedzieliśmy że choruje...
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2015-06-16, 12:20 223
Ksiądz mógł wytłumaczyć Jasiowi, że Jezus umarł będąc wcześniej torturowany, biczowany i opluwany. Przybili go do krzyża i dla pewności dojebali włócznią w bok z którego trysnęła woda. Złożyli go do grobu, ale po trzech dniach sobie poszedł, jego laski na miejscu zastały anioła, który im o tym powiedział a to wszystko po to, by zbawić cały świat i wszystkich ludzi na ziemi. Czuję, że albo Jaś, albo jego ojciec w pierwszej kolejności wykonaliby telefon do psychiatry martwiąc się o stan księdza. Niestety mieszkają przy lesie i możliwe, że nie mają telefonu.
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-06-16, 12:26 1
@up - piwo, rozjebałeś mnie tym komentarzem
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-06-16, 15:23 28
jako, że Gold rozjebał system komentarzem zwracam się z uprzejmą prośbą do Adminów o wyłączenie dalszego komentowania pod tym tematem z uwagi na potencjalną gównoburzę

I tak nikt nic mądrzejszego nie napisze...
Zgłoś
Avatar
Novik 2015-06-16, 15:45 1
Jezus a kto to taki?
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-06-16, 16:03
Nie rozumiem
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2015-06-16, 16:07 6
Ja pierdolę, ile jeszcze razy będziemy przechodzić przez gówno-burzę religijną na sadisticu? Czy wy psychole macie jakąś podnietę seksualną obrażając nawzajem swoje przekonania? Ja sam jestem agnostykiem, ale jak widzę takie przypierdalanie się dla samego robienia afery to mnie krew zalewa. Nie wierzysz w Jezusa? To po chuj o nim gadasz! Jeżeli myślicie, że samo bycie niewierzącymi czyni was z automatu "mądrzejszymi" to chyba was popierdoliło zdrowo. Ale i tak najczęściej takie kozaki internetowe to małe pizdy, które na łożu śmierci pierwsze wyłyby o księdza. Cieście się kurwy, że żyjemy w kręgu cywilizacyjnym gdzie w ogóle można wyznawać inną religię niż Allahu Akbar pod rygorem ucięcia głowy przy samej dupie. Wkurwiłem się.
Zgłoś
Avatar
pemb 2015-06-16, 16:20 16
@up
Lewatywe z melisą zalecam...
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2015-06-16, 16:56 2
pemb napisał/a:

@up
Lewatywe z melisą zalecam...



Z całym szacunkiem - nie interesuje mnie co wsadzasz sobie w dupę więc podziękuję za poradę z życiowego doświadczenia.
Zgłoś
Avatar
blackpope 2015-06-16, 16:58 4
3X UP "Cieście się"... ja pierydolę.. Proszę Pana.. RUNĄŁEM
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-06-16, 17:16 8
Jezus był liczem. Liczami zostają potężni nekromanci którzy dobrowolnie doprowadzają do swojej śmierci po której odzyskują władzę nad nieżywym ciałem, stają się nieśmiertelni a ich moc wielokrotnie wzrasta. Ten krzyż i wspinaczka na górę to widocznie część rytuału przejścia była.
Zgłoś
Avatar
X................J 2015-06-16, 17:46 9
@Zuku1916 Żadnej gównoburzy nie było, aż ty przyszedłeś...
Zgłoś
Avatar
gonzu96 2015-06-16, 18:20 12
Zuku1916 napisał/a:

Ja pierdolę, ile jeszcze razy będziemy przechodzić przez gówno-burzę religijną na sadisticu? Czy wy psychole macie jakąś podnietę seksualną obrażając nawzajem swoje przekonania? Ja sam jestem agnostykiem, ale jak widzę takie przypierdalanie się dla samego robienia afery to mnie krew zalewa. Nie wierzysz w Jezusa? To po chuj o nim gadasz! Jeżeli myślicie, że samo bycie niewierzącymi czyni was z automatu "mądrzejszymi" to chyba was popierdoliło zdrowo. Ale i tak najczęściej takie kozaki internetowe to małe pizdy, które na łożu śmierci pierwsze wyłyby o księdza. Cieście się kurwy, że żyjemy w kręgu cywilizacyjnym gdzie w ogóle można wyznawać inną religię niż Allahu Akbar pod rygorem ucięcia głowy przy samej dupie. Wkurwiłem się.


Przed twoim komentarzem nie było jakiejkolwiek gównoburzy, błaźnie. Idź pajacować gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2015-06-16, 18:47 5
Oho, no i nowynick wykrakał... Już jeden buc Zuku1916 z pierdolcem z powikłaniami i wścieklizną się przypałętał.
Zgłoś
Avatar
Varulv 2015-06-16, 18:48 1
Zuku, ale spójrz na to, że nikt nie robi gównoburzy oprócz Ciebie? Wcześniej padły tylko żarty, a pierwszy z nich nawet nie dotyczył w zasadzie religii, równie dobrze martwy mógł tam być Hitler, Stalin, Jan Paweł II albo Charlie Chaplin. A pierwszy komentarz może mógł być odebrany nieco ofensywnie, ale zastanów się- gdybym ja poszedł do Ciebie i z pewnością opowiedział to samo o moim kuzynie- jaka byłaby Twoja reakcja? Też jestem agnostykiem, tym bardziej nie rozumiem o co siejesz wiatr. Podpinam się do prośby o zamknięcie tego cyrku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie