18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
xXMolochXx 2013-12-24, 9:37 7
Za chwilę trafi tutaj klika komentarzy hejtujących takich kurierów
z zaraz po nich odezwie się wielki obrońca Kurierskich biednych duszyczek który będzie płakał jak oni biedaczki to się nie napracują i jak to mają przechlapane... A ta szczerze? mam to totalnie w du*pie jak bardzo mają przechlapane jak dla mnie może im i pot z jajek kapać byle by paczka za którą zapłaciłem była dostarczona z gonością a nie rzucana przez płot na kilka metrów, takiego sku*wysyna powinno się zaraz zwolnić i przed świętami na bruk z dyscyplinarką leniwy pajac...
Zgłoś
Avatar
Imm420 2013-12-24, 9:44
A w środku PS4 hahah
Zgłoś
Avatar
quark 2013-12-24, 9:57 1
Kuzyn chwile pracował w firmie kurierskiej i mówił, że te paczki są tak samo pakowane na pake.......
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2013-12-24, 10:02 1
Jestem fascynatem Mature, jak się ta stara nad paczką pochyliła i wypięła ten chudy i pewnie pożółkły i pomarszczony tyłek to zawyłem jak wilk.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-12-24, 10:37 8
quark napisał/a:

Kuzyn chwile pracował w firmie kurierskiej i mówił, że te paczki są tak samo pakowane na pake.......


Zależy od firmy, pracowałem w DHLu przez 2 miesiące i jak ktoś rzucił paczką to został tak zjebany przez koordynatorów że kolejne paczki które przewinęły się przez jego ręce były mokre od jego łez

Jedynie kiedy się mogą uszkodzić to przy transporcie liniowym (między większymi oddziałami np. Gdańsk - Kraków) gdzie są ładowane w koszach lub luzem na naczepy, a przy ich rozładunku niestety czasem jakaś się obsunie lub spadnie bo np. warszawiacy ładują je jak pokurwieni jedna na drugiej bez ładu i składu.

Paczkami nikt nie rzuca, nawet kurierzy. Na hali i wokół niej jest monitoring + klienci zgłaszają paczki uszkodzone, więc łatwo jest dość kto upierdolił paczkę co już jest podstawą do ujebania mu dodatku z pensji.
Zgłoś
Avatar
Sova30 2013-12-24, 11:03 1
Prawie na żywo

A tak poza tym, jeśli paczka jest dobrze i starannie zapakowana oraz zabezpieczona przed właśnie takimi akcjami to nic się jej nie powinno stać.
Zgłoś
Avatar
saves 2013-12-24, 12:15 2
Oj tam, oj tam... Ja wysłałem paczkę z warszawskiej Pragi na Bemowo. W linii prostej - jakieś 15km. Odnalazła się po sześciu tygodniach w Koluszkach.
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-12-24, 20:23
No i po moczce w dupe jeża !!! :///
Zgłoś
Avatar
Darthu 2013-12-26, 14:14 2
Pracowałem w DHL'u i UPS'ie jako magazynier i kierowca. Mogę śmiało potwierdzić to co napisał ~Vuko. Spróbuj tylko lekko rzucić paczką a pojadą tobie po premii lub od razu wypierdolą na zbity pysk. Co do paczek, to jeśli jest zapakowana na amen to i taka wywrotka nic jej nie zrobi ;D
Zgłoś
Avatar
-Olej- 2013-12-26, 14:23 1
Bo paczkę dla kuriera trzeba ZAPAKOWAĆ - przecież nie musi nią rzucać, np w skutek gwałtownego hamowania może zostać przygnieciona przez inną, większą paczkę. Pracowałem tak trochę, i jeżeli miałbym wysyłać coś kruchego, to bym użył 10m2 folii pęcherzykowej.
Zgłoś
Avatar
m................0 2013-12-26, 14:58
Zgadzam się, praca to praca, BongMan najlepiej wie, że trzeba zapierdalać zawsze, wszędzie i na każdym stanowisku.

Chciałbym aby temu kurierowi turas spuścił się do kebaba a starą przeruchał cygan handlujący dywanami.
Zgłoś
Avatar
L................R 2013-12-26, 14:59
Pewnie jakiś z UPS
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-12-26, 16:27 2
Ja jakoś nigdy nie dostałem uszkodzonej paczki czy zawartości od któregokolwiek kuriera. Czy kurier czasem nie musi wziąć podpisu odebrania paczki? Przecież ona może zadzwonić do biura i powiedzieć, że nie dostała zamówienia, wtedy kurier ma lipę, czy się mylę?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-12-26, 16:33
xXMolochXx napisał/a:

Za chwilę trafi tutaj klika komentarzy hejtujących takich kurierów

z zaraz po nich odezwie się wielki obrońca Kurierskich biednych duszyczek który będzie płakał



No i odezwie się BongMan, który pracował na pewno jako kurier, albo prowadził firmę kurierską.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie