18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
abdul 2013-02-24, 16:03
jak glosujesz, tak masz chamie
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-02-24, 16:19
Bo kurwy paniusie na obcasikach kawkę piją i ploteczki wymieniają...
Zgłoś
Avatar
CrazyChocolate 2013-02-24, 16:49
Ostatnio do okulisty miałem na 13:30 a wlazłem dopiero na 15...
Zgłoś
Avatar
Mr Zool 2013-02-24, 17:58
Jak nie ma kurwo glupia kolejki to sie podchodzi!
Zgłoś
Avatar
Wiciu47 2013-02-24, 18:23 2
Aaa tam takie pie*dolenie... Może numerki im się poje*ały a ty zamiast podejść i się zapytać czy możesz wejść to siedzisz jak debil...
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2013-02-24, 21:32
Widząc taką sytuację ja bym wszedł na przypał mówiąc że to mój numerek- niech mi udowodni.
Zgłoś
Avatar
asdf1324567 2013-02-24, 22:40
Skoro widzisz ze nie ma ludzi to sie wchodzi odrazu debilu a nie za numerkiem czekasz !
Zgłoś
Avatar
Momonti 2013-02-24, 23:07
hejtujcie moje pobieranie 10 numerków, ale kto wie jak to działa to wie iż po ok. 10 sekundach jak nikt nie podchodzi, to zwykle przeskakują do następnej osoby, więc jeśli kogoś aż tak w oczy kole dodatkowe półtorej minuty to niech się cierpliwości nauczy Nie mam się ani za bystrzaka, ani za dowcipnisia, po prostu tak jest mi wygodniej i chuj wam do tego, też możecie tak robić
Zgłoś
Avatar
Marbax 2013-02-25, 0:14
Akurat załatwienie czegoś w zusie to bajka i naprawdę chwilka, przynajmniej tam gdzie ja bywam. Finanse tej instytucji to oddzielny temat rzeka, ale obsługa jest expresowa i na poziomie. W każdym razie u nas w Łomży jest OK.
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2013-02-25, 0:57
@momonti
Tak samo pizdy argumentują jazdę buspasami itp.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-02-25, 1:04
@momonti
ktoś się ma uczyć cierpliwości, a ty nie potrafisz jak normalny człowiek postać w kolejce, tylko zachowujesz się jak ostatni obwieś? Idź pan w piździec
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-02-25, 10:09
Nie bronię tych tępych dzid ale nagminnie ludzie biorą więcej niż jeden numerek a wszystko tam działa na zegar. Co prawda może przyśpieszyć ale potem są awantury że on miał i za szybko minęło. Jakiś czas temu w urzędzie komunikacji w łodzi dzieciaki bawiły się w podejmowanie numerków. Ochrona dopiero koło 20 biletu ich pogoniła ale kolejka opóźniona o godzinę.
Zgłoś
Avatar
Medar92 2013-03-11, 23:36
Po 1 co do przypierdalania się do przerwy to już czyste kurestwo. Idziesz sobie na 8 godzin do pracy i bierzesz kanapki. Masz przerwę i wpierdalasz Ty możesz Tobie wolno ale Pani w okienku nie.
Po 2 to jebane kurestwo jakim są te numerki było w moim urzędzie komunikacji cały dzień jak psu w dupę bo jakis dureń pierdolony nawciskał numerków automat wołał petentów których nie ma. Zasada działania tego szajsu jest taka ze to rozładowuje kolejkę. Więc jak ktoś natrzaska numerków no to tak to właśnie działa... Jak by była tylko jedna literka z przodu A chuj wie co to nie ma problemu gorzej jak literek jest więcej.
Zgłoś