18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
tds1974 2013-02-24, 13:22
To Twój materiał czy znaleziony?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-24, 13:49 26
Czy wiecie, że w czołówce najbardziej irytujących instytucji państwowych rok-w-rok pierwsze miejsce zajmuje ZUS (na zmianę, czasami, z US) a mimo to w całej jego nowożytnej historii zdarzył się tylko jeden przypadek zaatakowania urzędnika tej instytucji i to na dodatek słownie a nie ręcznie (pan powiedział, że "przyjdę tu kiedyś z bombą i to wszystko rozpierdolę", przyjechała policja i zabrali go do psychuszki na badania, potem miał sprawę w sądzie bo był zdrowy). Dla porównania - rok w rok zdarza się od 300 do nawet 500 ataków na personel szpitali (które to mają bardzo wysokie miejsce na liście instytucji i zawodów szanowanych), kilkaset ataków na funkcjonariuszy policji i SM a co najciekawsze, w zeszłym roku było 17 ataków na... strażaków wykonujących czynności służbowe (a strażak to od początku istnienia tej instytucji, najbardziej szanowany zawód w Polsce)
Zgłoś
Avatar
damianwro 2013-02-24, 13:54 9
co za kłamliwy filmik! standardowy dzień pracy tych dzielnych pań prezentuje się tak: kawka, przerwa, kawka, pasjans, przerwa, plotki, 078, przerwa na kawkę, pasjans, "okienko nieczynne", plotki, kawka na przerwie, fajrant!
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-02-24, 13:56 59
Oj tam, oj tam - mogło być gorzej:
Zgłoś
Avatar
Momonti 2013-02-24, 13:59 5
Ja powiem tak - wchodzę na pocztę, jest duża kolejka, biorę 10 numerków i idę w chuj do sklepu. wracam - kolejka mniejsza i mniejsza szansa że mój numerek minie pod nieobecność. Inna sprawa że kurwa na poczcie petentów obsługuje się wolniej niż w tempie ślimaczym. Co du ZUS u siebie w mieście nigdy dłużej niż 15minut w kolejce nie stałem. Do tego pani była uprzejma i pomocna, bez opierdalania się.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-02-24, 14:06
jebane leniwe kurwy, przydałoby się zaprosić jakąś gazete żeby opisali ładnie w którym urzędzie tak robią.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-02-24, 14:07 43
Momonti napisał/a:

Ja powiem tak - wchodzę na pocztę, jest duża kolejka, biorę 10 numerków i idę w chuj do sklepu. wracam - kolejka mniejsza i mniejsza szansa że mój numerek minie pod nieobecność...


Za takie numery powinien być chuj w dupę i to koński najlepiej.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-24, 14:29
GrzesMk4 napisał/a:

jebane leniwe kurwy, przydałoby się zaprosić jakąś gazete żeby opisali ładnie w którym urzędzie tak robią.



W każdym?
Zgłoś
Avatar
M3L3R 2013-02-24, 14:56 13
Nie mozna bylo podejsc i sie spytac czy moga przyjac skoro nikogo nie ma?
Zgłoś
Avatar
m................d 2013-02-24, 15:17
masz czekac, wale, i g... masz do gadania
Zgłoś
Avatar
MlodyPoliglota 2013-02-24, 15:22 5
pobrał 10 numerków i sie pedał uważa za bystrego żartownisia. A wszystkich tych co tu jadą na ZUS to pewnie w budynku tej instytucji jeszcze nie widzieli. ZUS i owszem, pomyłka władzy (JAKO INSTYTUCJA), ale na pracowników złego słowa nie dam powiedzieć. Wiadomo, zdarzają się skurwiele co mają gorszy dzień, ale jakby pracownik na codzien był chamem, to by go na zbity pysk wyrzucili. Musi się uśmiechać i dziękować jak mu petent (teraz już klient) pluje w twarz
Zgłoś
Avatar
M3L3R 2013-02-24, 15:24
mongoloid napisał/a:

masz czekac, wale, i g... masz do gadania


To Ty bys czekal, ale chyba na zamkniecie. Inni potrafia sie grzecznie zapytac i wiedza na czym stoja
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-02-24, 15:33
a moze mialy przerwe ? nie kazda leci wpierdalac kanapki tylko np chca sobie pogadac ? albo fb obczaic jak maja
Zgłoś
Avatar
C................a 2013-02-24, 15:57
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie