18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Ukraiński dziadek molestant - teraz popularne
Avatar
disturbed666 2019-11-14, 9:18 2
Jak kurwa
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-14, 10:03 35
Biodro złamane nie wyliże się juz do smierci.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2019-11-14, 11:26 2
Chujowe. Myślałem, że wpadnie cały do środka jak Mario
Zgłoś
Avatar
venez77 2019-11-14, 11:30 12
Jak widzisz dziurę, włączasz kamerkę i czekasz - to proste.
Ale jak już ktoś tam wpada, to nagrywasz dalej, a nie wyłączasz - to już kurwa za trudne było.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-11-14, 13:01 1
poligon6 napisał/a:

Biodro złamane nie wyliże się juz do smierci.



Nom nie ma szansy że w biodrze coś nie strzeliło. Widać że prawa noga się zblokowała w kolanie.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-11-14, 14:51 19
Gdyby nagrywajacy nie byl chujem to ostrzeglby tego dziadka przed rozjebaniem sie. No ale lepiej miec materiał do internetów a drugiego człowieka skazać na cierpienie. Na dodatek w tym przypadku dziadka ktory i tak ledwo chodzi.

Murzynski w dupe tym ktorzy mają ubaw kosztem drugiego.

Wiem wiem sadistic i czarny humor. Ale mam prawo napisac co mysle o takich durniach.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2019-11-14, 15:52 5
Aż mi się jądra skurczyły!
Szkoda staruszka.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2019-11-14, 17:06 7
W tym wieku byle wywrotka kończy się złamaniem, regeneracja jest zerowa. Ktoś kto jeszcze jakoś funkcjonuje [a zasada jest taka, że dopóki chodzą, załatwiają swoje sprawy to ich mózg pracuje], za chwilę trafi do szpitala i będzie leżał i leżał i leżał i się zapadnie w sobie. Dodatkowo spora ilość medów wyjałowi mózg, regeneracja potem jest jak pisałem znikoma i albo będzie warzywko na 1-2 lata życia albo śmierć w szpitalu.

Mam nadzieję, ze nagrywający jest dumny, że ma taki kurwa materiał, który zebrał trochę lajków. Mam nadzieję, że kiedyś on sam będzie w takiej sytuacji i ktoś będzie wolał nagrać śmieszny materiał kosztem tego, że chuj sobie głupi ryj rozwali.
Zgłoś
Avatar
pudeleQ 2019-11-14, 22:54 3
Niestety co piszecie jest prawdą. Moja babcia, może niekoniecznie okaz zdrowia, ale w wieku 87 lat, nie jeden 70latek pozazdrościłby jej sprawności fizycznej, spadła ze schodów przez pieska sąsiadki, złamana kość udowa, generalnie 2 tygodnie i po człowieku.
Zgłoś