18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
baronturbina 2024-05-12, 10:53
RobsoN napisał/a:

no i się nie znasz, krojenie mięsa ma ogromne znaczenie, włókna itd… ale co ja będę ci tłumaczył, jak pewnie tylko martadele wpierdzielasz. Poczytaj o tym.


Szkoda się produkować Robson!
Ludzie jedzą śmieci w śmieciowy sposób. Podobnie jak piją kawę. Zalać wrzątkiem dwie łyżeczki najrańszej Tchibo, zebranej z kurzem z podłogi.
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-05-12, 11:12 1
Ten kawał mięcha jest zbyt cenny żeby móc sobie pozwolić na delikatność w obchodzeniu się z ludźmi ktorzy chcą go kroić jak zwyczajny kawał mięsa
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-05-12, 11:26
avalanch napisał/a:

TO tylko kawałek pierdolonej szynki a on się zachowuje jakby krzywdził jego matkę


Skąd wiesz, może to jest jego matka?
Fragment matki, dokładniej.
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-05-12, 13:04
avalanch napisał/a:

TO tylko kawałek pierdolonej szynki a on się zachowuje jakby krzywdził jego matkę



No bo to noga jego babki, czego nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
wojownik070707 2024-05-12, 14:07
Santa Madonna ja pierdole
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2024-05-12, 14:22
W PL by napisali że to prawak katol xd
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-12, 15:31
RobsoN napisał/a:

no i się nie znasz, krojenie mięsa ma ogromne znaczenie, włókna itd… ale co ja będę ci tłumaczył, jak pewnie tylko martadele wpierdzielasz. Poczytaj o tym.


0:18
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-05-12, 15:37
Budrys2000 napisał/a:

Młodzi wszędzie tacy sami - chuja potrafią



Słuszna uwaga !

baronturbina napisał/a:

Szkoda się produkować Robson!
Ludzie jedzą śmieci w śmieciowy sposób. Podobnie jak piją kawę. Zalać wrzątkiem dwie łyżeczki najrańszej Tchibo, zebranej z kurzem z podłogi.



jak zalewajkę nazywasz kawą to chyba sam takową pijesz ,ewentualnie może rozpuszczalną niby niektórym też to kawa xD
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-05-12, 22:24 1
RobsoN napisał/a:

no i się nie znasz, krojenie mięsa ma ogromne znaczenie, włókna itd… ale co ja będę ci tłumaczył, jak pewnie tylko martadele wpierdzielasz. Poczytaj o tym.



Ja się pytam, co to do cholery jest martadela?
Marta ją robiła czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
SzataNbardzoZłY 2024-05-13, 16:12
RobsoN napisał/a:

no i się nie znasz, krojenie mięsa ma ogromne znaczenie, włókna itd… ale co ja będę ci tłumaczył, jak pewnie tylko martadele wpierdzielasz. Poczytaj o tym.


No i tu się mylisz to co nazywasz martadele we Włoszech jest robione z najlepszej szynki
U nas to tania śmiecio-parówa
Zgłoś