18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
dr_dex 2015-10-19, 22:21 7
Pierdoli bzdury jak chuj z tektury: korki sa wszedzie i tego sie qrwa nie zmieni ale jesli ktos chcialby porownac kulture jazdy PL vs UK (bo chyba o to autorowi chodzilo piszac ze "nie jest tak kolorowo") to jestesmy w czarnej dupie

zreszta kto jezdzil/jezdzi po UK ten wie ...
Zgłoś
Avatar
Organista 2015-10-19, 23:37 54
Bo to idioci są. Jeżdżą lewą strona i się dziwią, że korki są... na moje to debile jakieś
Zgłoś
Avatar
TheColt 2015-10-19, 23:47 4
Drogi nie są takie złe ludzi stać żeby jeździć to jeżdżą. Ja to od zawsze powtarzam ze jeśli mieszkasz w UK, zaczynasz narzekasz na stan dróg i zaczynają ci się podobać tamtejsze dziewczyny to znak ze najwyższy czas pojechać do Polski, żeby przypomnieć sobie jak wyglądają naprawdę chujowe drogi i śliczne dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
wizzPL 2015-10-19, 23:48 13
uśmiałam się z samego faktu jak facet się drze i wyzywa
Zgłoś
Avatar
marakuja88 2015-10-20, 0:02 3
jezeli chodzi o autostrady to musze przyznac mu racje - jezeli lubisz sobie postac w korku to jedz na M25. Druga sprawa anglicy maja tendencje do zamykania autostrady na jakims tam odcinku - calej w jednym kierunku lub tez zjazdu. Slyszalem ze na polnocy jest lepiej - ale nigdy nie udalo mi sie urwac tak daleko od lopaty.
Zgłoś
Avatar
evon 2015-10-20, 0:55 2
dr_dex napisał/a:

Pierdoli bzdury jak chuj z tektury: korki sa wszedzie i tego sie qrwa nie zmieni ale jesli ktos chcialby porownac kulture jazdy PL vs UK (bo chyba o to autorowi chodzilo piszac ze "nie jest tak kolorowo") to jestesmy w czarnej dupie

zreszta kto jezdzil/jezdzi po UK ten wie ...


no oto mi wlasnie chodzilo, pelno debili na ulicach, ogolnie filmik wstawilem bo koles smiesznie gada otym wedlug mnie pozdrawiam

najsmiejszniejsze moim zdaniem, mamy duzo parkingow w uk, w supermarketach w makdonaldzie, na stadnionach, i na pierdolonej m25 haha. jakby ktos nie zabardzo zrozumial
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2015-10-20, 2:22
śmiałem wiele raz
Zgłoś
Avatar
Allin23 2015-10-20, 4:51
Z uczestnikami ruchu drogowego w Anglii jest smiesznie. Z jednej strony wpuszca cię prawie zawsze jak się wpierdolisz na zły pas, zrobią ci miejsce jak się światła chujowo zmienią i utkniesz na środku. Nie trąbią bez powodu, raczej koleś 2 razy postoi niż raz spróbuje wymusić...

...ale śpią na światłach, zielone a tu nic. Korki przez to jak chuj. Manewry zawracania i parkowania to jest często dla nich czarna magia, lepiej dać dużo miejsca takiemu, bo się dziwne rzeczy dzieją. Do tego większość ma wyjebane na jakiekolwiek okresowe przeglądy pojazdu - więc kupowanie używanego to loteria.

Jak dokładnie pooglądać auta, to prawie każde ma rysowane zderzaki, boki itp.

Co jest fajne, mają na to wyjebane w większości. Małych obtarć tu nawet nikt nie naprawia. Bardzo dużo razy spotkałem się ze stwierdzeniem "ale to tylko samochód, i tak się obtłucze"
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2015-10-20, 7:51 1
Sami jebani szeryfowie lewego pasa a prawy pusty...
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2015-10-20, 8:05 1
Chujowa ta Anglia u nas na Śląsku jeszcze nie stałem nigdzie poza bramkami.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-10-20, 9:44 3
Nie mieszkam w Anglii - ale bywam często.
I w mojej ocenie oni jeżdżą strasznie chujowo. Ma się wrażenie, że używając tekstu sadolowego - wszyscy prawo jazdy znaleźli w chipsach.
Wracasz do Polski i człowiek zaraz czuje się spokojniejszy - trafi się kilka aspirujących do bycia drugim frogiem - ale jednak każdy jeździ przewidywalnie i zgodnie z "logiką" przepisów. na 99% wiesz co możesz się spodziewać po drugim użytkowniku drogi. A w angielskim tyglu multikulti - jaki kolorowy syf na chodnikach - taki i na drogach. Nie polecam. Anglia (Londyn) tylko dobry dla pedałów, którzy tam nie muszą się kryć, że w spodniach w miejscu odbytu mają różową skarpetę.
A tam - coś jak narciarz pierwszy raz na stoku i jazda na krechę - lepiej się odsunąć i niech spierdala przodem bo nigdy nie wiesz co angol odpierdoli za kółkiem.
A drogi - w niczym lepsze. Zresztą pamiętam moją pierwsza jazdę do Niemiec - tez się człowiek nakarmił mitami jakie to tam są cudowne autostrady... i jedziesz... jedziesz... kurwa Niemcy sie kończą i jedyna myśl: gdzie te cudowne autostrady? Bo takie jak wszędzie, a remontów więcej niż na A4 między Katowicami i Krakowem.
Zgłoś
Avatar
noterscrut 2015-10-20, 17:55 1
Sonal napisał/a:

Nie mieszkam w Anglii - ale bywam często.
I w mojej ocenie oni jeżdżą strasznie chujowo. Ma się wrażenie, że używając tekstu sadolowego - wszyscy prawo jazdy znaleźli w chipsach.
Wracasz do Polski i człowiek zaraz czuje się spokojniejszy - trafi się kilka aspirujących do bycia drugim frogiem - ale jednak każdy jeździ przewidywalnie i zgodnie z "logiką" przepisów. na 99% wiesz co możesz się spodziewać po drugim użytkowniku drogi. A w angielskim tyglu multikulti - jaki kolorowy syf na chodnikach - taki i na drogach. Nie polecam. Anglia (Londyn) tylko dobry dla pedałów, którzy tam nie muszą się kryć, że w spodniach w miejscu odbytu mają różową skarpetę.
A tam - coś jak narciarz pierwszy raz na stoku i jazda na krechę - lepiej się odsunąć i niech spierdala przodem bo nigdy nie wiesz co angol odpierdoli za kółkiem.
A drogi - w niczym lepsze. Zresztą pamiętam moją pierwsza jazdę do Niemiec - tez się człowiek nakarmił mitami jakie to tam są cudowne autostrady... i jedziesz... jedziesz... kurwa Niemcy sie kończą i jedyna myśl: gdzie te cudowne autostrady? Bo takie jak wszędzie, a remontów więcej niż na A4 między Katowicami i Krakowem.



Co ty pierdolisz synek?
Zgłoś
Avatar
Garrison 2015-10-20, 22:36
Taki angielski odpowiednik ThygeRRRa.
Zgłoś
Avatar
Mojs 2015-10-20, 23:34
Byłem w Anglii niedawno... M3 też jest fajne, szczególnie jak wszyscy jadą/wracają z pracy i weekendy. M27 podobnie. Jak ktoś wspomniał, cholernie długo zajmuje im zauważenie, że jest zielone. Ale chociaż potrafią jeździć na pierdolony suwak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie